TURHAN TOPÇUOĞLU HABERLERİ

Turhan Topçuoğlu haber, Turhan Topçuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turhan Topçuoğlu

Turhan Topçuoğlu

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955

Turhan Topçuoğlu Kimdir ?

1955 yılında Kastamonu’da doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Devrekâni ilçesinde, liseyi Kastamonu’da bitirmiş olup 1977 yılında Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi’nden inşaat mühendisi olarak mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Karayolları Kastamonu 15. Bölge Müdürlüğü emrinde şantiye mühendisi olarak görev almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turhan Topçuoğlu - 15.07.2020
Kastamonu'da spor salonu inşaatının çelik çatısında çökme meydana geldi
İl merkezi Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı yakınındaki bir okulun yanına yapılan 3 katlı spor salonu inşaatının çelik çatısında çökme gerçekleşti.
Turhan Topçuoğlu - 05.06.2020
Kastamonu Belediyesi çocuklara 15 bin çiçek fidesi dağıttı
Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı ve Harikalar Diyarı'ndaki etkinliğe katılarak çocuklara çiçek dağıttı.
Turhan Topçuoğlu - 14.12.2018
Bakan Soylu: Belediyeleri Teröre Hizmet Eder Halden Kurtarmak Boynumuzun Borcudur -2
Kastamonu Belediyesi tarafından yaptırılan Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı, Hologram Merkezi, Bölge Trafik Şube Müdürlüğü hizmet binası, Atabey Konağı Millet Kıraathanesi ve Muhtar Müzesi açılışlarını yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, düzenlenen törende bir konuşma yaptı.
Turhan Topçuoğlu - 14.12.2018
Böyle Müttefiklik Olmaz"
Soylu, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı'nda, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı 2.
Turhan Topçuoğlu - 14.12.2018
Dertleri Türkiye'yi İstikametinden Vazgeçirmek"
Soylu, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı'nda, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı 2.
Turhan Topçuoğlu - 26.06.2018
Türk Dünyası Kültür Başkenti" Etkinlikleri
Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı Sergi Salonu'nda düzenlenen programda, etkinlikler kapsamında Kastamonu'nun tarihi, kültürü ve geleneklerinin anlatıldığı 9 kitabın tanıtımı yapıldı.
Turhan Topçuoğlu - 10.09.2017
Kgc'den Mesleki Buluşma Programı
KGC Başkanı Erkan Yılmaz, cemiyetin Turhan Topçuoğlu Şehir Parkındaki yeni hizmet binasında düzenlenen buluşmada yaptığı açıklamada, yeni hizmet binasının yakın bir sürede açılışının gerçekleştirileceğini belirtti.
Turhan Topçuoğlu - 25.11.2016
Babaş Kgc'yi Ziyaret Etti
Babaş, şunları söyledi: "İnşallah bir sonraki ziyaretimin, yeni yapılan Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı'nda oluşturduğumuz yeni binada olmasını diliyorum.
Turhan Topçuoğlu - 25.03.2015
Hayati Hamzaoğlu, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi konusuna da değinen Hamzaoğlu, şöyle konuştu: "Tıp Fakültesi, bundan 7 yıl önce Kastamonu'ya kuruldu. Kurulan Tıp Fakültesini biz açamadık. İki dönem öğrenci vardı doktor mezun etti Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi. ya Allah rızası için bu memlekette yaşayan insanlar bu yaşanan durumların hakkını sorsunlar. Sen milletvekili değil misin? Sen Kastamonu ağzıyla pakla çomağı mısın? Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi'ne gerekli ödeneği çıkartması gereken sen değil misin? Gardiyanın kötüsü mahkuma dert yanarmış. Bunların durumu da kötü mahkum misali dert yanıyorlar. Bunların acizlikten Kastamonu'yu kurtarmak için aday oldum. Takdir Kastamonulu hemşehrilerimindir. Hiçbir şey olmasa da 30 yıldır bu sokaklarda Kastamonu'yu savunan, Kastamonuluların derdini dert edinmiş biri olarak son nefesime kadar daha Kastamonu'yu ve Kastamonuluların hakkını savunmaya devam ederim. Siyaset muhallebi çocukluğu ile olmaz. Siyasette beyefendiliği zamanında yapmak zorundasınız. Biz devleti tanıyoruz. Devlet kurumlarına sadakatin ne demek olduğunu gayet iyi biliyoruz. Seçilmiş insanlara saygının ne demek olduğunu biliyoruz. Bütün bunlara rağmen benim Kastamonu'daki hemşehrimin hakkı, hukuku zayi olduğu zaman bir kartal gibi de bastırmasını biliyoruz. Bizde korku yok. Ölümden öte köy de yok. Yeter ki Rabbim bize hizmet yolunda yaptığımız işlerin karşılığını vermeyi nasip etsin. Bundan bir yıl önce Kastamonu'da yaşayan hemşehrilerime hizmet etmek için belediye başkan aday adayı oldum. Sonra aday oldum. Allah'ın izni ile gece gündüz çalıştık. Kastamonu'nun büyük teveccühünü gördük. Bu seçim süreci içerisinde görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Son noktaya kadar görevimizi yaptık. Hakem saat 19.00'da adliyede bir düdük çaldı. O düdükle biz o seçimi kaybettik. Kazandıklarını iddia edenlere buradan diyorum ki aslında galiptir bu yolda mağlup olan. Ben 26 bin 800 hemşehrimin güvenini almış biri olarak gösterilen desteği ve vefayı unutmayacak bir insanım. Hemşehrilerimin üzerinde oynanan oyunu Allah şahidimdir ki ömrümün sonuna kadar takip edeceğim." "LAFLA PEYNİR GEMİSİNİN YÜRÜMEDİĞİNİ ÖĞRENDİLER" Turizmin Kastamonu'nun en önemli konularından bir tanesi olduğunu vurgulayan Hayati Hamzaoğlu, şunları söyledi: "Kastamonu için önemli olan bir de turizm konusu var. Doğa Kültür Köyü, 12 seneden beri yapılamadı. Şeyh Şaban-ı Veli Caddesi İyileştirme Projesi'nin bakanlıktan kaynağı çıkalı 4 sene olmasına rağmen ihaleyi yapıp çalışmalara başlayamadılar. İhaleye çıkmama nedenleri ise Belediye eski Başkanımız Turhan Topçuoğlu yaptı dedirtmemek için süreci uzattıkça uzattılar.
Turhan Topçuoğlu - 07.04.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
Eski Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'na hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Babaş, göreve yarın başlayacağını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turhan Topçuoğlu Haberleri | Turhan Topçuoğlu Kimdir - Haberler - Turhan Topçuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turhan Topçuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Vidinlioğlu, KASMEK bu yıl içinde bitecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 06:19:56. #1.16#

title