TURAN YALDIR HABERLERİ

Turan Yaldır haber, Turan Yaldır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turan Yaldır

Turan Yaldır

Doğum Yeri Aksaray / Türkiye
Doğum Tarihi 1.7.1984

Turan Yaldır Kimdir ?

1984 yılında Aksaray’ın Yeşilova Beldesi’nde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Aksaray’da tamamladıktan sonra Aksaray Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Halkla ilişkiler bölümünde yüksek lisans yaptı. Daha sonra kendisine ait inşaat şirketi kurdu. 2012 yılında MHP 10.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turan Yaldır - 07.04.2016
MHP'deki "Olağanüstü Kurultay" Talebi
Dava tarihine kadar olağanüstü kongrenin toplanması kararı alınmadığı gibi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin değişik tarihlerdeki açıklamalarında, "Talebin yerine getirilmeyeceğini" beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti "asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üye" olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 15.03.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
Dava tarihine kadar olağanüstü kongrenin toplanması kararı alınmadığı gibi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarında talebin yerine getirilmeyeceğini beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti asil üyesi, MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise yedek üye olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 12.03.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
Dava tarihine kadar olağanüstü kongrenin toplanması kararı alınmadığı gibi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarında talebin yerine getirilmeyeceğini beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti asil üyesi, MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise yedek üye olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 03.03.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
Dava dilekçesinde, 543 büyük kongre delegesinin, "Partinin büyük kongresinin olağanüstü toplantıya çağrılması hususunda noter vasıtasıyla talepte bulunduğu, talebin, kongrede tüzük değişikliğini de içerdiği" belirtilmişti. Dava tarihine kadar olağanüstü kongrenin toplanması kararı alınmadığı gibi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin değişik tarihlerdeki açıklamalarında, "Talebin yerine getirilmeyeceğini" beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti "asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üye" olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 16.02.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
MHP'li 16 il başkanının açtığı davanın dilekçesinde, 543 büyük kongre delegesinin, "Partinin büyük kongresinin olağanüstü toplantıya çağrılması" hususunda noter vasıtasıyla talepte bulunduğu, talebin, "kongrede tüzük değişikliğini de içerdiği" belirtilmişti. Muhaliflerin dilekçesinde, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in "çağrı heyeti asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üye" olarak belirlenmesi de istenmişti.
Turan Yaldır - 15.02.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
Dava tarihine kadar olağanüstü kongre toplanması kararı alınmadığı gibi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin farklı tarihlerdeki açıklamalarında, "Talebin yerine getirilmeyeceğini" beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in "çağrı heyeti asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üye" olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 12.02.2016
MHP'li Muhaliflerin Açtığı Dava
Dava tarihine kadar olağanüstü kongrenin toplanması kararı alınmadığı gibi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin değişik tarihlerdeki açıklamalarında, "Talebin yerine getirilmeyeceğini" beyan ettiği anımsatılan dilekçede, büyük kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti "asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üye" olarak belirlenmesi istenmişti.
Turan Yaldır - 05.02.2016
MHP'li Muhaliflerin Mahkemeye Yaptığı Başvuru
Büyük Kongreyi toplantıya çağırmak üzere Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu üyesi Ali Sağır ve Bursa Üst Kurul Delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti "asil üyesi", MYK Yedek Üyesi Turan Yaldır'ın ise "yedek üyesi" olarak belirlenmesi istenen dilekçede, şunlar kaydedildi: "Adı geçen kongre üyeleri, parti tüzük ve programına hakim, hem parti içi geçmişleri, hem mevcut görevleri itibariyle anılan sorumluluğu hakkıyla yerine getirebilecek konumdadırlar.
Turan Yaldır - 18.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır, ziyarette yaptığı konuşmada, seçime kısa bir süre kaldığını söyledi.
Turan Yaldır - 15.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır, Eski Sanayi Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.
Turan Yaldır - 12.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır, Yeşilova beldesinde vatandaşları ziyaret etti.
Turan Yaldır - 09.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray Milletvekili adayı Turan Yaldır, seçim çalışmaları kapsamında Hükümet Meydanı'nda bulunan esnafı ziyaret etti.
Turan Yaldır - 01.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır, Nilgün Tosun ve Ayşe Deniz Ay, Eski Sanayi Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.
Turan Yaldır - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Turan Yaldır - 20.09.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Aksaray Milletvekili adayları Turan Yaldır, Nilgün Tosun ve Ayşe Deniz Ay, Kapalıçarşı'da bulunan esnafı ziyaret etti.
Turan Yaldır - 20.09.2015
Seçim Çalışmasına Esnaftan Başladılar
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray milletvekili adayları, seçim çalışmalarına Kapalıçarşı'daki esnafı ziyaret ederek başladı. Birinci sıra adayı Turan Yaldır, ikinci sıra adayı Nilgün Tosun ve üçüncü sıra adayı Ayşe Deniz Ay, esnafın kendilerine göstermiş olduğu teveccühten çok memnun kaldıklarını ifade etti.
Turan Yaldır - 18.09.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Turan Yaldır - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Turan Yaldır - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Turan Yaldır - 17.07.2015
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Törene, Aksaray Milletvekilleri Nevzat Palta ile Turan Yaldır, Jandarma Komutanı Levent Ölmez, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ayhan Demir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, kamu kurumları müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, mesleki oda temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.
Turan Yaldır - 13.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
İl Seçim Kurulu Başkanı Hasan Ay, Adliye Sarayı'nda, AK Parti'den 25. dönem milletvekili seçilen İlknur İnceöz ve Nevzat Palta ile MHP'den Turan Yaldır'a mazbatalarını takdim etti.
Turan Yaldır - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Aksaray Açılan sandık oranı : 100,00 1 - AK Parti İLKNUR İNCEÖZ 2 - AK Parti NEVZAT PALTA 3 - MHP TURAN YALDIR.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turan Yaldır Haberleri | Turan Yaldır Kimdir - Haberler - Turan Yaldır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turan Yaldır kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'de Kritik Gün! Yarın Başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:34:57. #1.13#

title