Tülay Günal Haberleri

Tülay Günal haber, Tülay Günal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tülay Günal - 23.01.2020
Genco Erkal'dan 'Yaşamaya Dair'
Çeşmeliler tarafından coşku, heyecan ve hüzünle karışık duygularla izlenen, Genco Erkal ve Tülay Günal'ın sesiyle hayat bulan oyun büyük alkış aldı.
Tülay Günal - 23.12.2019
Genco Erkal'ın 'Yaşamaya Dair'i 24 Salı Trump Sahne'de
Genco Erkal, Nazım Hikmet'in ölümünün 54. yıldönümü için uyarladığı ve yönettiği oyunu sahnede Tülay Günal ile paylaşıyor.
Tülay Günal - 04.07.2019
Caz Festivali'nden Minik Cazseverler için günübirlik festival
Çocukça Bir Gün bu yıl, Yürüyen Merdiven ve Tülay Günal ile Masalların Masalı performansıyla başlayacak programıyla çocuklara keyifli bir gün yaşatacak.
Tülay Günal - 25.10.2018
Trabzon'da Kültür Sanat
"Yaşamaya Dair" oyunu Tiyatro sanatçısı Genco Erkal'ın, Nazım Hikmet'in ölümünün 54. yılı için uyarlayıp yönettiği "Yaşamaya Dair" adlı oyunda, Tülay Günal rol alıyor.
Tülay Günal - 03.10.2018
Ünlü İsimler Sezen Aksu Şarkılarını Gençler İçin Söyledi
Geliriyle "Toplum Gönüllüsü" gençlerin sosyal sorumluluk projelerinin destekleneceği etkinliğin sunuculuğunu Barış Falay ve Burcu Biricik üstlenirken, Birce Akalay, Derya Alabora, Devrim Yakut, Elif-Kerem Gönlüm, Işıl Yücesoy, Işın Karaca, Mehmet Erdem, Neslihan Demir, Özgür Çevik, Rubato, Sibel Tüzün, Şevki Çepa, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek, Tülay Günal, Yetkin Dikinciler, Zara ile iş dünyasından Burçak Elmas Deniz, Burçin Elmas Çubukçu, Evrim Aras, Selen Özgörkey Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkılarını seslendirdi.
Tülay Günal - 13.09.2018
Ünlü İsimler Sezen Aksu'nun Şarkılarını Seslendirecek
Programda, Barış Falay, Birce Akalay, Burcu Biricik, Devrim Yakut, Elif-Kerem Gönlüm, Işıl Yücesoy, Neslihan Demir, Özge Borak, Özgür Çevik, Sinem Kobal, Tamer Levent, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek, Tülay Günal, Yetkin Dikinciler ve Zara'nın yanı sıra iş, sanat ve spor dünyasından sürpriz konuklar sahne alacak.
Tülay Günal - 18.04.2018
Servet Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Bora Cengiz İddialı Geliyor.
GENİŞ BİR EKİPLE ÇALIŞILIYOR... Yapımını Ortaks Yapım'ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel'in üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncı'nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu'nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin'in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.
Tülay Günal - 25.11.2017
Göçmenleeeer" Tiyatroseverlerle Buluştu
Kenter Tiyatrosu'ndaki özel gösterimde tiyatroseverlerle buluşan oyunu Fazıl Say, Tülay Günal, Leman Sam, Şebnem Özinal, Altan Erkekli, Sevinç Erbulak, Füsun Erbulak, Zara, Büşra Develi, Burak Deniz, Mahir Günşiray, Ataol Behramoğlu, Emin Fındıkoğlu, Deniz Gökçer, Gülriz Sururi, Ayşen İnci, Şaylan Akmen, Nurettin Şen, Tuncer Cücenoğlu gibi isimler de izledi.
Tülay Günal - 19.05.2017
Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht
Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde! Genco Erkal 20. yüzyıl edebiyatının iki doruk noktasını, Nazım Hikmet ile Bertolt Brecht'i güneşin sofrasında biraraya getiriyor. İki ozan, keyifli bir müzikal söyleşiye koyuluyorlar. Kurt Weill, Hanns Eisler, Zülfü Livaneli, Fazıl Say, Timur Selçuk, Cem Karaca, Edip Akbayram gibi ustaların eserleriyle, izleyiciyi de bu sözlü-müzikli ziyafete davet ediyorlar. İnsan zekasını doyuran bu mizah dolu ve kışkırtıcı sahne şöleninde, Tülay Günal ve Genco Erkal, dünyanın hal-i pürmelalini, baskıyı, zorbalığı, adaleti, savaşı, barışı, hapisliği, vatan hasretini, kısaca yaşamaya dair herşeyi tartışıp, daha adil ve paylaşımcı bir dünyaya duyulan özlemi dile getiriyorlar.
Tülay Günal - 09.05.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'ne layık görülen isimler şöyle:   -SİNEMA- Dram: Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Şenay Gürler (Kasap Havası) Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Caner Cindoruk (Kor) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Tülay Günal (Rüzgarda Salınan Nilüfer) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Musab Ekici (Babamın Kanatları)   Komedi: Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Şebnem Bozoklu (Albüm) Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Zafer Algöz (Kaçma Birader) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı  Kadın Oyuncusu: Suzan Aksoy (Benim Adım Feridun) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Emrah Kaman (Kaçma Birader) - Rana Cabbar (Vezir Parmağı)   Ayhan Işık Özel Ödülü: Okan Yalabık (Annemin Yarası) Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu Ödülü: Selim Kaya (Mavi Bisiklet) Seçici Kurul Özel Ödülü: "Ekşi Elmalar" Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükran Ovalı Onur Ödülü: Hülya Uçansu - Engin Çağlar   -TİYATRO- Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Başak Kıvılcım Ertanoğlu - Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin (BAM) Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Celal Kadri Kınoğlu - Giydirici (İstanbul Devlet Tiyatroları) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Seda Türkmen - İstila (B Planı) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Deniz Hamzaoğlu - Yastık Adam (Entropi Sahne) Komedi, Kara Komedi ve Müzikal Dalında: Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Tilbe Saran - Vanya, Sonya, Maşa ve Spike  (Tiyatro Pera)   Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Yılmaz Sütçü - Hedwig ve Angry Inch (Kazan Dairesi Müzikal Tiyatro & Performans) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu: Başak Meşe - Vanya, Sonya, Maşa ve Spike (Tiyatro Pera) Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Devrim Özden Akın - Kundakçı (Oyun Atölyesi)   Çolpan İlhan Sanata Değer Katan Kadınlar Ödülü: Celile Toyon Onur Ödülü: Gülriz Sururi Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü: Berker Güven - Yen (Craft Tiyatro), Yağmur Anaz - Sekshop (Tiyatro Oyun Kutusu) Seçici Kurul Özel Ödülü: Gülünç Karanlık (Bakırköy Belediye Tiyatroları) Anadolu Efes Özel Ödülü: Şatonun Altında (Fiziksel Tiyatro Araştırmaları) HDİ Sigorta Özel Ödülü: Joko'nun Doğum Günü (Yolcu Tiyatro) Görüntü Dökümü: ------------------------ -Ödül töreninden detaylar -Ödüllerin takdimi -Ödül törenindeki konuşmalar -Mert Fırat'ın şarkı söylemesi 09.
Tülay Günal - 09.05.2017
22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Sahiplerini Buldu
Türk tiyatro ve sinemasının en uzun soluklu ödüllerinden "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"nin 22'ncisi yapıldı.
Tülay Günal - 05.05.2017
Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri İçin Geri Sayım
Sigorta ve Beşiktaş Belediyesi'nin katkılarıyla, 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 20.30 da MKM Attila İlhan Salonu'nda Yekta Kopan'ın sunuculuğunda gerçekleşecek.
Tülay Günal - 25.04.2017
Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht
İki ozan, keyifli bir müzikal söyleşiye koyuluyorlar. Kurt Weill, Hanns Eisler, Zülfü Livaneli, Fazıl Say, Timur Selçuk, Cem Karaca, Edip Akbayram gibi ustaların eserleriyle, izleyiciyi de bu sözlü-müzikli ziyafete davet ediyorlar. İnsan zekasını doyuran bu mizah dolu ve kışkırtıcı sahne şöleninde, Tülay Günal ve Genco Erkal, dünyanın hal-i pürmelalini, baskıyı, zorbalığı, adaleti, savaşı, barışı, hapisliği, vatan hasretini, kısaca yaşamaya dair herşeyi tartışıp, daha adil ve paylaşımcı bir dünyaya duyulan özlemi dile getiriyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tülay Günal Haberleri | Tülay Günal Kimdir - Haberler - Tülay Günal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tülay Günal kimdir, hayatı ve biyografisi. Çatı Katı Aşk final mi yapıyor? Çatı Katı Aşk dizisi son bölüm izle.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:12:57. #1.15#

title