Haziran Ayında Eşinden Boşanan Tuba Ünsal, Yeni Aşkıyla Görüntülendi

Haziran Ayında Eşinden Boşanan Tuba Ünsal, Yeni Aşkıyla Görüntülendi

Haziran ayında Mirgün Cabas'tan boşanan Tuba Ünsal, geçtiğimiz akşam İş insanı sevgilisi Tal Garih ile polis kontrolüne takılınca "Beraberiz, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz haziran ayında Mirgün Cabas'la yollarını ayıran 36 yaşındaki model Tuba Ünsal, Garih ailesinden Üzeyir Garih'in torunu Tal Garih ile yeni bir aşka başlamıştı. İkili, önceki gün Etiler'de baş başa yemek yedi. Mekandan ayrı ayrı çıkan çift, birkaç yüz metre sonra trafik kontrolüne takıldı. Flaşların patlamasıyla gülmeye başlayan ikili, aşk yaşadıklarını doğruladı.

"KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM"

Ünsal, ilk kez birlikte görüntülendiği Tal Garih için "Evet beraberiz ve mutluyuz. Güzel bir birlikteliğimiz var" dedi. Garih de ünlü oyuncuyla beraberliği hakkında yöneltilen soruya şu yanıtı verdi: "Bir süredir beraberiz. O çok özel biri, kendimi şanslı hissediyorum."

Tuba Ünsal - Tal Garih

TUBA HANIM İLE BİRBİRİMİZİ RAHATÇA TANIMAK İSTİYORUZ

Ortak oldukları şirkette Stratejik Planlama Müdürü olarak çalışan aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim Kurulu Başkanı ve öğretim üyesi de olan 32 yaşındaki Tal Garih, "Tuba Hanım'la birbirimizi rahatça tanımamız için sizden saygı rica ediyoruz" dedi. Bu ilişkiye Garih ailesinin yaklaşımı ve yorumu merak konusu oldu.

TUBA ÜNSAL NE ZAMAN BOŞANMIŞTI?

Tuba Ünsal, Mirgün Cabas ile olan evliliğini Haziran 2018'de noktalamıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.