Tesettürlüleri otele aldırmadığı iddia edilen Cem Yılmaz, fotoğrafıyla o iddialara cevap verdi

Tesettürlüleri otele aldırmadığı iddia edilen Cem Yılmaz, fotoğrafıyla o iddialara cevap verdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ortağı olduğu otele, "Kapalıları almayın" talimatı verdiği iddia edilmişti. Cem Yılmaz o iddiaları tiye alarak tesettüre girdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, tesettürlü vatandaşları ortağı olduğu otele aldırmadığı iddia edilmişti. Yılmaz sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla o iddialara cevap verdi.

"ISKA GEÇTİ"

Resmi Twitter hesabından fotoğraf paylaşan Cem Yılmaz, o iddialarla kendi üslübuyla dalga geçti. Yılmaz sosyal medya hesabından tesettüre girmiş halinin fotoğrafını yayınlayarak, paylaşıma "Iska geçti." notunu düştü. Yılmaz'ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

YORUMLAR (141)

 • ADINIZI YAZIN:
  Oteller ticari bir kurumdur para kazanmak için otel yapılıyor kimin açık kimin kapalı olduğu kimseyeyi ilgilendirmez Cem Yılmaza iftira atıyorlar
 • GARİP:
  Muteasıp muhafafazar dini değerlerini ön plana alan kesimle aklı sıra dalga geçen kendilerini laik demokrat addeden ama her fırsatta demokrasi ve laikliği sadece kendi yaşam tarzı olarak görmekten öte geçmeyen karşıt düşünceyi tamamen yok sayan düşüncedeki kesimlerle bir arada olmayı maharet sanan toplumun her kesiminin sanatçısı olduğunu gözardı eden ünlüler neden bu yolla prim sağlamaya çalışır anlamak mümkün değil. Artık bunların asıl görevinin toplumu parçalamak ve bölmek olarak düşünüyorum.
 • HUSNU-AL MORUK:
  gerizekalı yobaz uydurma ateist olsa haberin bile olmazdı. . .
 • MİSAFİR:
  Müslüman olsa seversin degilmi sizi gidi çakma Müslümanlık sözde sahtekarlar sizi
 • MERT:
  Adamı tanıyıp her ne kadar sevmesem de mezun olduğu okul fırsat verseler göbek ata ata gitmek isteyeceğin yer. Senin gibiler ön sırada seyrediyor bu adamı !!! Hem sana ne adamın inancından o senin ne kadar müslüman olduğunu sorguluyor mu ? İftiranın en azından günahının dahi ne olduğundan habersizsin
 • SWASLIM:
  Lan mal adamın umreye gitmişliğim var ha sen dicenki bile bile gitmiştir ama alakası bile yok
Tüm 141 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.