Tarkan Instagram'dan küçük Eymen'in katledilmesine tepki gösterdi

Tarkan Instagram'dan küçük Eymen'in katledilmesine tepki gösterdi

04.09.2019 17:02 | Son Güncelleme: 04.09.2019 23:01

Megastar Tarkan, annesi ve annesinin sevgilisi tarafından acımasızca katledilen 5 yaşındaki Eymen için sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak tepki gösterdi. Tarkan, "Yaşam hakkı canice elinden alınan Eymen için de hukuk, adalet diye haykıralım." dedi.

İzmir'de annesi ve onun sevgilisi tarafından acımasızca katledilen 5 yaşındaki Eymen, Türkiye'yi yasa boğdu. Tarkan da son dönemdi giderek artan kadın ve çocuk cinayetlerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

"SESSİZ KALMAYALIM"

Kendisi de bir süre önce bir kız çocuğu babası olan Tarkan, Instagram paylaşımında, bu tür cinayetleri önlemek için caydırıcı nitelikte ağır cezalar uygulanması gerektiğini savundu. Tarkan paylaşımında "Çocuk ve kadın cinayetlerini kanıksamayalım. Sessiz kalmayalım. Yaşam hakkı canice elinden alınan Eymen için de "hukuk, adalet" diye haykıralım. Hep haykıralım, hiç susmayalım, asla kanıksamayalım... Katiller hak ettikleri cezaları alana kadar. Çocukları, kadınları kollayan, koruyan daha büyük yasalar çıkana kadar" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İzmir'de yaşayan 5 yaşındaki Eymen, annesi ve annesinin sevgilisi tarafından feci şekilde dayak yemişti. Küçük Eymen dayak sonucu hayatını kaybetmişti.

Tarkan Instagram'dan küçük Eymen'in katledilmesine tepki gösterdi
Haber Yorumları (16)
MEM: Tarkan efendi pkk nın yaktığı ormanlar içinde gidip foto paylaşıp eylem yapsana! yoksa soydaş olduğunuz için içten içe seviniyor musun?
MUHAMMET198666: tarkanda reklam yapacağı yerleri hiç de kaçırmıyor
ATA: EY VATAN HAİNLERİ, PKK TARAFINDAN DAĞA KAÇIRILANLARA DESTEK OLSANIZA, YILLARDIR O SAHNELERDEN PKK YA TERÖR ÖRGÜTÜ DEMENİZİ İSTEYEN TÜRK HALKININ HAKLARI HARAM OLSUN SİZLERE.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title