TAMER YILMAZ HABERLERİ

Tamer Yılmaz haber, Tamer Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Yılmaz

Tamer Yılmaz

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958

Tamer Yılmaz Kimdir ?

Tamer Yılmaz,Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü.Uzmanlık Alanları:Gemi Form Dizaynı, Form Optimizasyonu, Gemilerin Hidrodinamik Analizi, Enerji, Termodinamik, Akışkanlar Mekaniği, CFD, FEM. Kazandığı Ödüller: 2005-2006 YTÜ’de en fazla yayın yapan Doçent 2004-2005 YTÜ’de en fazla atıf alan Doçent 2004-2005 YTÜ’de en fazla yayın yapan 2.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tamer Yılmaz - 29.04.2021
3 üniversiteden biyoteknoloji alanında iş birliği
YTÜ'den yapılan açıklamaya göre, akademik iş birliğine ilişkin imza töreni, YTÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof.
Tamer Yılmaz - 17.03.2021
100. Yılında İstiklal Destanı Genç Gönüllüler Buluşması
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz da etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, lise öğrencisi katılımcılara üniversite eğitimi ve gelişim üzerine önerilerde bulundu.
Tamer Yılmaz - 06.03.2021
Yaban hayatı ve doğanın koruyucu bekçileri kaçak avcılıkla mücadele ediyor
Bölgedeki çalışmalara Akseki Şefi Mestan Hisarkaya'nın yanı sıra Doğa Koruma ve Milli Parklar Antalya Şube Müdürü İsmail Kaya, Burdur Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü Tamer Yılmaz da katılıyor.
Tamer Yılmaz - 22.10.2020
Burak Özçivit: "Yıldız deyince aklıma Karan geliyor"
Erkek giyim sektörünün öncü markalarından biri olan Altınyıldız Classics ile başarılı oyuncu Burak Özçivit iş birliği, 2020-2021 sonbahar/kış sezonunda da devam ediyor. Burak Özçivit, marka yüzü olduğu Altınyıldız Classics 2020-2021 Sonbahar/Kış Kolesiyonu için objektif karşısına geçti. Yeni sezon koleksiyon tanıtım çekimlerinde Burak Özçivit'in fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti.
Tamer Yılmaz - 20.10.2020
Yıldız Teknik Üniversitesi mezuniyet törenleri başladı
5 gün sürecek törenler, 19 Ekim'de Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz'ın açılış konuşması ile başladı.
Tamer Yılmaz - 14.08.2020
16 üniversitenin rektörü değişti
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan karara göre; aralarında Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) bulunduğu 16 üniversiteye yeni rektör atandı. Bu kapsamda, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tümay, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Atatürk Ünversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Çommaklı, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Meryem Tuncel, Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Yıldız, İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yavuz Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yıldız Teknik Üniveristesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Tamer Yılmaz atandı.
Tamer Yılmaz - 10.08.2020
NUN Dijital Yaz Okulu programında dersler tamamlandı
NUN Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Dijital Yaz Okulu programı ile öğrencilere ilgi duydukları alanlarda kişisel gelişimlerine destek olduklarını, öğrencilerin beceri ve kapasitelerini keşfetmelerine yardımcı olmayı hedeflediklerini ifade etti.
Tamer Yılmaz - 30.06.2020
NUN Okulları, yaz okulunu dijitale taşıdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen NUN Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tamer Yılmaz, oluşturdukları dijital yaz okulu programı ile öğrencilerin ilgi duydukları alanlarda kişisel gelişimlerine destek olmayı, kendi beceri ve kapasitelerini keşfetmelerine yardımcı olmayı ve lisans tercihi yapacak öğrenciler için geleceğe dair kararlarını daha iyi şekillendirmelerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti.
Tamer Yılmaz - 15.06.2020
HKÜ, "Silikon Vadisi Ekosistemi" web semineri düzenledi
HKÜ'nün ev sahipliğinde gerçekleşen seminerde, Kaliforniya Devlet Üniversitesi akademisyeni Dr. İzzet Darendeli, Silikon Vadisi'ndeki Cisco Şirketi'nden Aydın Bırık, Yıldız Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Tamer Yılmaz ile Gelişibu.
Tamer Yılmaz - 04.06.2020
NUN Okulları öğrencileri uluslararası yarışmada başarı kazandı
Uluslararası 87 okuldan 420 öğrencinin katıldığı kimya branşında da 3 NUN Okulları öğrencisi ilk 100 içerisinde kendine yer buldu. Açıklamada görüşlerine yer verilen NUN Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Tamer Yılmaz, şunları kaydetti: "NUN Okulları olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana öğrencilerimizin bilime olan ilgi ve merakını artırmak için gayret ettik.
Tamer Yılmaz - 04.06.2020
Son dakika haberi: Dumlupınar Denizaltısı'nın hazin öyküsü "Ah Bir Ataş Ver" ile dünyaya ulaştı
Filmin kadrosu Görüntü yönetmenliğini de Gökhan Kaya'nın ağabeyi Oğuzhan Kaya'nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Barış Akın, Eray Ertüren, Gökmen Göçbeyli, Metehan Kaya, Özgür Molla, Tamer Yılmaz ve Ulvi Kahyaoğlu yer alıyor.
Tamer Yılmaz - 28.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Bölge Müdürlüğü Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü Tamer Yılmaz ve 4 kişilik ekip tarafından yapılan çalışmayla yırtıcı kuş türlerinin beslenme davranışlarının kaydedilerek, besin zinciri içerisinde yer alan canlıların ve yaşam alanlarının korunmasına yönelik olarak, eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinde kullanılması amaçlanan çalışmada, yaklaşık 3 haftalıkken tespit edilen yavruların yuvadan uçana kadar ebeveynleri tarafından hangi canlılarla beslendiği araştırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tamer Yılmaz Haberleri | Tamer Yılmaz Kimdir - Haberler - Tamer Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye dünya sıralamasında 194 gözlem ve 289 kuş türü ile 31'inci sırada yer aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 10:00:54. #1.15#

title