TAHİR ÖZTÜRK HABERLERİ

Tahir Öztürk haber, Tahir Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tahir Öztürk

Tahir Öztürk

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 2.6.1950

Tahir Öztürk Kimdir ?

2 Haziran 1950'de Elazığ'da doğdu. Baba adı Fethi, anne adı Tahire'dir.Sanayici, İş adamı; Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Özel sektörde kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyelikleri yaptı. 3 dönem Anavatan Partisi Elazığ İl Başkanlığı ve 1 dönem Merkez İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. Elazığ İzzet Paşa Vakfı Kurucu Üyesi oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tahir Öztürk - 24.04.2021
Türkiye'nin önemli sarımsak üretim merkezlerinden Araban'da hasat başladı
Sarımsak üreticisi Tahir Öztürk ise bu sene 240 dönüm alanda sarımsak ürettiğini belirterek "80 dönümünü yeşil hasat ediyoruz.
Tahir Öztürk - 20.12.2020
Gümüşhanespor'da teknik direktörlük görevine Galip Gündoğdu getirildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen kulüp asbaşkanı Tahir Öztürk, teknik direktör Gündoğdu'nun daha önceden Gümüşhanespor'da görev yaptığı bilgisini paylaşarak, hocanın Gümüşhane'yi ve kulübü yakından tanıdığını belirtti.
Tahir Öztürk - 23.10.2020
"Araban sarımsağı"nda zararlı otların temizlenme zamanı
Sarımsak üreticisi Tahir Öztürk ise yaklaşık 10 yıldan bu yana kendi arazisinde ve kiraladığı arazilerde sarımsak ürettiğini belirterek, şu anda zararlı otların temizlenmesi için kendisinin tarlasında yaklaşık 300 mevsimlik tarım işçisinin çalıştığını kaydetti.
Tahir Öztürk - 04.12.2019
Elektrikçi çırağının 22 ülkeye uzanan ihracat başarısı
Sanayi sitesinde çırak olarak çalışırken elektrikli otomobil yapma hayaliyle yola çıkan ve 22 ülkeye elektrikli gezinti aracı ihraç eder hale gelen girişimci Tahir Öztürk, başarı öyküsüyle dikkati çekiyor.
Tahir Öztürk - 10.10.2019
"Garatren" artık 22 ülkede
Sanayi sitesinde "Garatren" markasıyla çeşitli kapasitelerde elektrik ve güneş enerjisiyle çalışan tramvay üreten Denizlili girişimci Tahir Öztürk'ün firması, ihracat yaptığı ülke sayısını 22'ye çıkarmayı başardı.
Tahir Öztürk - 10.10.2019
Ürettiği elektrikli tramvay ve faytonları 22 ülkeye satıyor
DENİZLİ'de elektrik tamircisi Tahir Öztürk (51), 8 yıl önce başladığı, tasarımlarıyla dikkati çeken toplam 20 çeşit elektrikli tramvay ve faytonu, 22 ülkeye ihraç ediyor.
Tahir Öztürk - 10.10.2019
Dha yurt bülteni - 4
Görüntü Dökümü ------------ Kavanozlar içinde çay fidanlarının görüntüsü Fidanların laboratuvar ortamında işlenmesi Saksıda çal fidesi görüntüsü Küçük fidelerin görüntüsü Fideleri inceleyen görevli bayanın görüntüsü RÖP: Davut Koç Detaylar *** Rize'den çay ile ilgili ARŞİV görüntüler 648 MB -- 05.51 /// HD HABER: Mehmet ÇINAR-KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ======================= Ürettiği elektrikli tramvay ve faytonları 22 ülkeye satıyor Denizli'de elektrik tamircisi 51 yaşındaki Tahir Öztürk, 8 yıl önce başladığı, tasarımlarıyla dikkati çeken toplam 20 çeşit elektrikli  tramvay ve faytonu 22 ülkeye ihraç ediyor.
Tahir Öztürk - 06.08.2019
Araban sarımsağı üreticiyi sevindirdi
Sarımsak üreticisi Tahir Öztürk ise Araban Ovası'nın bereketli topraklarında yıllardır ailesiyle birlikte kendisine ait olan ve kiraladığı tarlalarda sarımsak ürettiğini belirterek, şöyle konuştu: "Ürettiğim sarımsağı kendim pazarlıyorum.
Tahir Öztürk - 16.05.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------------------ Su çukuruna devrilen otomobil Adli Tıp Kurumu bahçesinde bekleyenler Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ========================================= 7)KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ BAŞKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI MALATYA'nın Darende ilçesinde dün otomobiliyle geçirdiği trafik kazasında Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ile birlikte hayatını kaybeden Emrullah Ataş için Elazığ'da ceneze töreni düzenlendi. Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
Dha Yurt Bülteni-18
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (4)
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bingöl'ün Vefatı
Törene, Bingöl Valisi Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Bingöl'ün ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
Dha Yurt Bülteni-16
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (3)
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tahir Öztürk - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ataş'ın Vefatı
Törene Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve Tahir Öztürk, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Ataş'ın ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluş yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Tahir Öztürk - 18.03.2018
AK Parti Elazığ Milletvekili Öztürk, Keban'da
AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, Keban'da partililerle buluştu.
Tahir Öztürk - 10.03.2018
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu Açıklaması
Kongreye, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve Ömer Serdar, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer katıldı.
Tahir Öztürk - 10.03.2018
Ak Partili Belediye Başkanı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Dün gittiği av dönüşü fenelaşan Yurtbaşı Belde Belediye Başkanı Mustafa Ergin, yakınları tarafından Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Ergin, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Ergin, Yurtbaşı beldesindeki meydanda düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Elazığ milletvekilleri Tahir Öztürk, Metun Bulut, Ejder Açıkkapı ve Ömer Serdar, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yılmaz ve Ergin'in yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tahir Öztürk Haberleri | Tahir Öztürk Kimdir - Haberler - Tahir Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tahir Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'nin önemli sarımsak üretim merkezlerinden Araban'da hasat başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 04:47:24. #1.15#

title