TAHA ÖZHAN HABERLERİ

Taha Özhan haber, Taha Özhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taha Özhan

Taha Özhan

Doğum Yeri Malatya / Türkiye

Taha Özhan Kimdir ?

Üniversite öncesi eğitimini Malatya’da tamamlayan Taha Özhan, lisans eğitimini New York’ta, yüksek lisansını ise aynı şehirdeki New School for Social Research’de “Küresel Ekonomi-Politik” alanında tamamladı. Akademik çalışmaları sırasında üniversitelerde çeşitli dersler de veren Özhan, doktorasını ''Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler'' alanında yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Taha Özhan - 22.12.2017
TBMM'de 2017 Böyle Geçti
13 MART: -TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Hollanda ve Almanya hariç, AB'ye üye ülkelerin parlamentolarında bulunan dışişleri komisyonları ve başkanlarına dış misyonların yoluyla iletilmek üzere kınama mektubu gönderdi.
Taha Özhan - 26.11.2017
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Özhan Katar'da
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Katar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile bir araya geldi.
Taha Özhan - 15.11.2017
TBMM Dışişleri Komisyonu Heyeti Güney Afrika'da
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Güney Afrika'daki varlığına ilişkin, "Türkiye ve Türk toplumunu temsil etmeyen bu insanlar, bu ülkedeki varlıklarını kaybettikleri için ajan muamelesi görmelidir.
Taha Özhan - 11.11.2017
Türk Heyeti, Nelson Mandela'nın Köyünde
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Başkanvekili Cemalettin Kani Torun ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Güney Afrika'nın efsanevi lideri ve demokratik seçimlerle iktidara gelen ilk Cumhurbaşkanı Nelson Mandela'nın köyünü ziyaret etti.
Taha Özhan - 18.10.2017
Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi'nden TBMM'ye Ziyaret
Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliğinden yapılan açıklamaya göre, Büyükelçi el-Hireyci, TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan ile TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ile görüştü.
Taha Özhan - 18.08.2017
İspanya'daki Terör Saldırısına Tepkiler
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, İspanyol mevkidaşı Pilar Rojo Noguera'ya, Barselona'daki terör saldırısıyla ilgili taziye mektubu göndererek, saldırıyı kınadı.
Taha Özhan - 26.07.2017
Türkiye'den İsrail Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü'nün İfadelerine Tepki
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, İsrail Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Emmanuel Nahshon'un Türkiye'ye yönelik sözlerine ilişkin, "İşgalci bir devletin Sayın Cumhurbaşkanımıza, Osmanlı'ya, Türkiye'ye ve Kudüs'e yönelik ifadeleri İsrail'in bölgesel barışa ve huzura ne kadar uzak...
Taha Özhan - 09.07.2017
Bakan Tüfenkci Nikah Şahitliği Yaptı
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini Bakan Tüfenkci'nin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya milletvekilleri Mustafa Şahin ve Nurettin Yaşar, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve eski AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın yaptı.
Taha Özhan - 25.06.2017
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Malatya'da
"Sanayicimizi büyütüp ihracatçı yapmak istiyoruz" Tüfenkci, AK Parti teşkilatları olarak milletin içerisinden çıkan, milletle yol yürüyen insanlar olarak vatandaşların derdini çözme noktasında daha fazla gayret göstereceklerini bildirerek, şöyle devam etti: "Daha fazla insanın gönlüne girmek için gayret göstereceğiz. Bir yandan esnafımızı geliştirmeye, esnafın sorunlarını çalışırken bir yandan ticaret erbabımızı büyütmeye çalışıyoruz. Sanayicimizi büyütüp ihracatçı yapmak istiyoruz. Bunun için de çıkardığımız yasalarla, aldığımız tedbirlerle, teşviklerle 2017 yılına Türkiye olarak çok güçlü şekilde girdik ve inşallah büyümeye, ihracatımı artırmaya, işsizimize iş bulmaya devam edeceğiz. Baktığımızda Türkiye'nin bölgesinde ne kadar da güçlü olmak zorunda olduğunu, bunun da sizin çalışmalarınıza bağlı olduğunu hep görüyoruz. AK Parti olarak 15 yıllık iktidarımızda hep millete güvendik, hep sizlere güvendik dolayısıyla milletten başka da hiçbir güce de boyun eğmedik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye vesayet odaklarını milletin desteğiyle yok ede ede milletin hakim olduğu 16 Nisan'daki anayasa değişikliğini yaptı. Bundan sonra inşallah vesayetçi güçler artık rahat rahat top oynatamayacaklar. Dolayısıyla biz 16 Nisan'da anayasa değişikliğine 'evet' dedik ancak bunun uygulamasını 2019'da hayata geçireceğiz. O güne kadar bütün teşkilatlarımız, arkadaşlarımız, Türkiye sevdalıları AK Parti'nin iktidara mührünü vurması için hep beraber gayret göstereceğiz." Bakan Tüfenkci'nin konuşmasını tamamlamasının ardından, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya milletvekilleri Nurettin Yaşar, Mustafa Şahin, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da Malatyalıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Taha Özhan - 05.05.2017
Gündem / 5 Mayıs 2017
(İstanbul/12.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- "Türkiye-Rusya ilişkileri derli toplu bir zemine oturdu" TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan: "İki ülke arasındaki ilişkiler oldukça derli toplu bir zemine oturdu.
Taha Özhan - 14.04.2017
Halk Oylamasına Doğru
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, halk oylaması çalışmaları kapsamında Kale ilçesini ziyaret etti.
Taha Özhan - 05.04.2017
Esed Rejiminin Düzenlediği Kimyasal Saldırılara Tepkiler
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Suriye'nin İdlip kentinde katliama yol açan kimyasal silah saldırılarını şiddetle ve nefretle kınadığını bildirdi.
Taha Özhan - 15.03.2017
Milletvekili Sarıkaya'nın Babası Toprağa Verildi
Sarıkaya için, Eyüp Sultan Camisinde ikindi vakti düzenlenen cenaze törenine, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti milletvekilleri Beşir Atalay, Yalçın Akdoğan, Aydın Ünal, Ertan Aydın, Taha Özhan, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürü Şenol Kazancı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve bazı belediye başkanları katıldı.
Taha Özhan - 13.03.2017
TBMM Dışişleri Komisyonundan Kınama Mektubu
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, AB'ye üye ülkelerin parlamentolarında bulunan dışişleri komisyonlarına ve başkanlarına gönderdiği mektupta, "Türkiye olarak;
Taha Özhan - 11.03.2017
Hollanda'ya Kınama
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izninin iptal edilmesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın bulunduğu aracın durdurulması nedeniyle Hollanda makamlarını kınadı.
Taha Özhan - 18.02.2017
Ermenistan'ın Düzenlenmeyi Planladığı Sözde Referandum
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Ermenistan'ın, işgali altındaki Yukarı Karabağ'da 20 Şubat 2017 tarihinde düzenlenmeyi planladığı "Anayasal değişikliklere ilişkin sözde referandumla ilgili, "Açık bir şekilde uluslararası hukuk ilkelerinin, BM Güvenlik Konseyi kararlarının ve...
Taha Özhan - 04.02.2017
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Özhan Açıklaması
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, "Askeri rejimlerin ortaya koyduğu, köhne ideolojik yaklaşımların beslendiği anayasalara elveda demeyeceksek, üzerinde mutabık kalacağımız tam teşekküllü bir anayasadan da söz etmek mümkün olamazdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Taha Özhan Haberleri | Taha Özhan Kimdir - Haberler - Taha Özhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Taha Özhan kimdir, hayatı ve biyografisi. İşte AK Parti'de Liste Dışı Kalan 147 Milletvekili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 17:24:29. #1.16#

title