Survivor'da Sevinç Gerginliği! Acun Ilıcalı, Hikmet ile Yunan Yarışmacı Arasındaki Tartışmaya Müdahale Etti

Survivor'da Sevinç Gerginliği! Acun Ilıcalı, Hikmet ile Yunan Yarışmacı Arasındaki Tartışmaya Müdahale Etti

Survivor 2019'da dokunulmazlık oyunlarından ilki oynandı ve dokunulmazlık oyununu 6 puan farkla Türkiye kazandı. Zorlu oyunda Hikmet ile Yunan yarışmacı Elpida arasındaki gerginliğe Acun Ilıcalı müdahale etti.

Tüm Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma programı Survivor'da Türkiye- Yunanistan arasındaki çekişmeli mücadele devam ediyor. Zor koşullarda yarışan yarışmacıların ise zaman zaman sinirleri geriliyor.

Survivor'da yaşanan ilginç görüntülerden biri de ikinci ödül oyununda yaşandı. Survivor'da ilk kez oynanan oyuna göre bir Türk ile bir Yunan yarışmacı ekip olarak yarıştı ve ödülü kazanmaya çalıştı.

HİKMET VE ELPİDA ARASINDA KAVGA YAŞANDI

Hikmet ile Yunanistan takımı oyuncusu Elpida arasında gerginlik yaşandı. Yunan yarışmacının oyunu kazanmasının ardından Hikmet'in önüne gelip "sus" işareti yapmasının ardından bir sonraki oyunda galip gelen Hikmet sevincini Yunanistan takımı önünde yaşayarak karşılık verince ortam gerildi. Araya giren Acun Ilıcalı Hikmet'i uyarmasının ardından ortalık sakinleşti.

YUNAN YARIŞMACI SAKATLANDI

Survivor Türkiye-Yunanistan dokuzuncu bölümde oynanan ödül oyununda Panagiotis, parkurda başını vurarak sakatlık yaşadı.

ACUN'DAN İKİNCİ ÖDÜL OYUNU SÜRPRİZİ

Survivor 2019'da ikinci ödül oyunu sürprizi yaşandı. Oyun hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, "Bu sene Survivor tarihinde ilk kez böyle bir oyun oynanacak. Bu ödül oyunun bireysel oynayacaksınız, bayrak yarışı yapacaksınız ve bayrak yarışında sizinle birlikte olacak takım arkadaşınız Yunan olacak. Takım arkadaşınız kura ile belirlenecek sonunda güzel bir ödül verilecek. Yunanistan takımında sempatik bulduklarınız var, bulamadıklarınız var biliyorum. Özellikle Hikmet'e kurada kim çıkacak merak ediyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.