Survivor Allstar'a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti

Survivor Allstar'a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti

16.06.2015 01:12 | Son Güncelleme: 16.06.2015 08:32

Büyük finale sayılı günler kala Survivor All Star'da dün akşam adaya bir isim daha veda etti. SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş adaya veda eden isim oldu.

Survivor Allstar'ın 15 Haziran akşamı yayınlanan ada konseyinde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Ünlüler takımından Serenay adaya veda etti.

4 YARIŞMACI SMS'E ÇIKTI

İkinci kez yapılan dokunulmazlık oyununu bu kez ünlüler kazandı ve durumu bir bire getirdi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Ünlüler takımından Merve ve Serenay'ın karşısına SMS'e çıkacak iki ismi Hasan ve Hilmicem olarak belirledi. 4 yarışmacı arasında geçen SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş adaya veda eden isim oldu.

"BİRAZ DAHA ÇAKAL OLSAYDIM..."

Elendikten sonra açıklama yapan Serenay Aktaş "Ben elenme pahasına da olsa sahip olduğum değerlerden caymadım. Çok üzgünüm. Bunun sebebi elenmeme beraber yürüdüğüm sevdiğim bir insanın neden olması. Anne-babamdan başka yakın olduğum kimse yoktu. Survivor'daki en büyük hatam sanırım bana bir adım gelene üç adım gitmem oldu. Biraz daha çakal olsaydım yakın arkadaşlarım hançerlemezdi" dedi.

Survivor Allstar'a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti

Kaynak: Acunn.com

Haber Yorumları (48)
W: Önceleri sazan gibi bunların ağlamasıni zirlamasini ,acitasyonlarini öyle gerçek gibi izlerdim.Ama zamanla gördüm ki bunlar tam anlamıyla aç değil çünkü aç adam böyle tazi gibi koşmayi bırak adım atmak istemez.Ve o kadar bölüm başına para aldıkları halde hepsinin yurt dışında bu gezdikleri yerleri zaten gidip gezebilecek imkanları olduğu halde bır yemek bır Otel gorduklerinde saldirmalari ilginç geliyor. Insanin gözü doymuyor demek..Hep bana hep bana?
EVLAD-I OSMANİYE: Su Merve aydini görünce midem bulaniyor.
EVLAD-I OSMANİYE: Su Merve aydini görünce midem bulaniyor.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title