SÜLEYMAN AKSOY HABERLERİ

Süleyman Aksoy haber, Süleyman Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Aksoy

Süleyman Aksoy

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 25.8.1965

Süleyman Aksoy Kimdir ?

25 Ağustos 1965 yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğdu. İlkokulu Hasan Tahsin Kırali İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini ise Sürmene Lisesi'nde tamamladı. 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Marmara Adası Saraylar Beldesi’ne yerleşerek mesleğini icra etmeye başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Aksoy - 01.02.2021
Avşa Triatlonu ve Dursunbey Duatlonu için imzalar atıldı
Sprint mesafede aquatlon ve triatlon kategorilerinde yapılacak Avşa Triatlonu'nun imza töreninde Türkiye Triatlon Federasyonu'nu temsilen Asbaşkan Özgür Eriş imza atarken, organizasyona destek olacak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy da törende hazır bulundu.
Süleyman Aksoy - 21.09.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI Kanserle mücadele ederken hastalara moral veren açıklamaları ile tanınan ve 4'üncü kez yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybeden Neslican Tay, ölümünün 1'inci yıl dönümünde Rize'deki mezarı başında dualarla anıldı. Pehlivan Mahallesi'ndeki törende ünlü sanatçı Haluk Levent, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Balıkesir Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, heykeltıraşlar Hakan ve Özlem Şengönül, Tay ailesi, Neslican'ın sevenleri ve arkadaşları katıldı.
Süleyman Aksoy - 12.09.2020
Marmara ilçesi Kent Müzesi'ne kavuşuyor
Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, restore çalışmaları devam eden kent müzesi hakkında yaptığı açıklamada "Tarihi binalar, mekanlar ve özellikle müzeler sosyal öğrenme koşullarının en elverişli olduğu alanlardır.
Süleyman Aksoy - 11.09.2020
Haluk Levent Neslican için konser verecek
Kanserle verdiği güçlü mücadele ile tanınan Neslican'ın ölümünün ardından sanatçı Haluk Levent'in Bandırma konserini iptal edemediğini ve bu konserin geliriyle bir anıt mezar yaptıracağını açıklamasının ardından devreye Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy girdi.
Süleyman Aksoy - 09.09.2020
Neslican Tay'ın anıt mezarına güvercin sembolü
Anıt mezar hakkında bilgi veren Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, "Neslican'ın ölümünün ardından değerli sanatçımız Haluk Levent'in Bandırma konserinin geliriyle bir anıt mezar yaptıracağını açıklamasının ardından kanserle mücadelesinde tüm Türkiye' ye örnek olan Neslican kızımızın anıt mezar yapımını, Marmara mermeri kullanarak yapmaya karar verdik.
Süleyman Aksoy - 31.08.2020
"Uluslararası Prokonnesos Heykel Sempozyumu" Balıkesir'de sona erdi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Esit Enerji tarafından desteklenen ve Saraylar Mahallesi'nde gerçekleştirilen sempozyumda konuşan Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, sempozyuma katılan sanatçıların mermerleri adeta nakış gibi işlediğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Aksoy Haberleri | Süleyman Aksoy Kimdir - Haberler - Süleyman Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Müsilaj Komisyonu Marmara Adası'nda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 00:13:59. #1.16#

title