Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor
Advertisement

Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

17.01.2021 12:57 | Son Güncelleme: 17.01.2021 15:34

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde minibüs şoförlüğü yağan bir şahıs, üzerinde "Bu son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'yi kendisine veren notun sahibini arıyor. Şoför paranın üzerinde yazan notu görünce duygulandığını aktardı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan ve Kadirli-Adana arasında çalışan bir minibüste şoför olan Yusuf Dal, minibüsle seferi bittikten sonra eve geldi. Evde o günkü hasılatı hesaplamak için kazandığı paraları sayan Yusuf Dal, 20 TL'nin üzerinde "Bu son param üzülerek harcıyorum" yazılı bir not gördü.

"GERÇEKTEN DUYGULANDIM"

Parayı bir kenara ayıran Yusuf Dal, parayı kendisine veren kişiyi bulmak için sosyal medyadan paylaşım yaptı. Çok duygulandığını belirten Dal, "Paranın üzerindeki notu görünce gerçekten duygulandım" dedi.

'Son param üzülerek harcıyorum' yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

"ULAŞABİLİRSEM PARASINI İADE EDECEĞİM"

Dal, "Hangi müşterim bana verdi bilmiyorum. Belki de kendisi değil farklı birisi yazmıştır. Bu notun sahibine ulaşabilirsem parasını iade edeceğim. Ulaşamazsam da parayı çerçeveletip evime asacağım" ifadelerine yer verdi.

Minibüs şoförü 'Son param üzülerek harcıyorum' yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / SELÇUK ŞAVRAN

Haber Yorumları (53)
HELAL OLSUN: Hayret koleksiyoncu çıkmadı haber :) Üzerinde yazı var diye 100 bine satıyorum demedi :)
HAHAHA ABİ İŞİNE BAK YA: ergen gencimizin birisi yazmış bes belli, vakit kaybettiğine değer mi aramakla :)) bir de çerçeveletecekmiş, ne saf bir abimizsin, harca gitsin. Bizde para üstüne yazı yazardık çocukken, kurşun kalemle bir de aynı şekilde. Onun için işine gücüne bak bırak uğraşma
HAKAN: Bizde ünv. döneminde yazardık espiri olsun diye, bakalım bu para tekrar bize geri dönecekmi diye, ne var bunda anlamadım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title