Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı - Haberler
Haberi Paylaş

Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı

Haberler.com / Emre İliksiz - Haberler | Güncel

Youtube'da yayınlanan bir sokak röportajında Almanya'da doktor olduğunu ifade eden bir kadının, kendisini gazi olarak tanıtan ve "Vücudumda 11 tane mermi var" diyen bir adama söylediği sözler kısa zamanda sosyal medyada gündem oldu. Adama "Her yerin duruyor, git çalış" diyen kadın, kullanıcılardan büyük tepki topladı.

Youtube'da yayınlanan bir sokak röportajında Almanya'da doktor olduğunu ifade eden bir kadın, kendisini gazi olarak tanıtan kişiyle tartışmaya başladı. Vücudunda 11 tane mermi olduğunu ifade eden adama verilen cevaplar, sosyal medyadaki kullanıcıları çileden çıkardı.

"YÜREYEBİLİYORSAN ÇALIŞABİLİRSİN"

46 yaşında emekli olduğunu öğrendiği adama "Daha ne konuşuyorsun, git çalış" diyen kadın, karşısındaki kişinin gazi olduğunu öğrenince "Olsun, her yerin duruyor, çalış" diye cevap verdi. Bunun üzerine "Benim üzerimde 11 tane mermi yarası var" diyen adam, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşarak "Yürüyebiliyorsan çalışabilirsin. Ayaktasın" ve "Akşam balık rakı yaparsan tabii yetmez paran" ifadelerine maruz kaldı.

SOSYAL MEDYADA KISA SÜREDE GÜNDEM OLDU

Kısa sürede sosyal medyada yayılan ve gündem olan videoyu izleyen kullanıcılar, tepkilerini dile getirdiler.

Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (31)
Salim Güler:1 şehit yada gazilerimize kimse laf edemez ettirmeyiz sen burada geziyo dolaşıyosan onların sayasınde 2 avrupadan buraya gelipte benm ülkemdeki insana laf yapamazsın buradaki giçim derdini bilemezsin herkesi bir tutuyolar 5 parmağın 5 bir değil bunu aklınıza sokun artık 2850 askeri ücret alıyosun 1200 ev kirasi verıyosun 34 cocuk balıyosun hiç soruyonuzmu bu insanlar ay sonunu nasıl getıriyor dıye kendi durumunuz iyi diye herkesin kendiniz gibi görmeyin cahil kalmayın ayıptır acıyorum sizlere
bekir yapici:bende 67 yasinda bir kibris gazisiyim tek kurus devletten gazi ayligi aldiysam cigerime yapissin 46 yil almanyada calistim ve emekli oldum tüm birikimimi vatanima akdardim karinca kararinca elimden geldigince ülkeme faydali olmaya calistim ama ülkemizin bilhassa son 10 yilda geldigi durum disardan bakinca gercekten iyi görünmüyor sevgi saygi hürmet unutuldu yanlis fikirlerle insanlar öfke kin nefrete kapilarak birbirine düsman oldu cephelesti bölündü bu gidis ülkeyi refaha degil kaosa götürür.
tarafsızgörüş:bu solculardan nefret ediyorum
500