Haberler

Cem KAYA kimdir? Cem KAYA kaç yaşında, nereli? Cem KAYA hayatı ve biyografisi!

Güncelleme:

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Cem KAYA izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Cem KAYA kaç yaşında, nereli? Cem KAYA hayatı ve biyografisi! Cem KAYA kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatler çeken Cem KAYA hakkında araştırmalar yapılıyor. Cem KAYA kimdir? Cem KAYA kaç yaşında, nereli? Cem KAYA hayatı ve biyografisi!

AV. CEM KAYA KİMDİR?

1979 yılında Kocaeli'nin merkez ilçesi İzmit'te dünyaya gelmiş , İlköğretimi'ni müteakiben dereceyle girmiş olduğu Kocaeli Anadolu Lisesi'nden iftihar öğrencisi olarak 1997 yılında mezuniyetinin ardından başladığı yüksek öğretim hayatını , 2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olarak tamamlamıştır .

İstanbul Barosu'na 27575 sicil numarası ile yaptırdığı kaydının ardından, Bankacılık Hukuku alanında Ülkemiz'in temâyüz etmiş seçkin hukukçuları ile birlikte 2007 yılına kadar çalışmış ; 2007 ? 2008 yılları arasında Askerî Savcı olarak deruhte ettiği vatanî görevini , Hâkim Teğmen rütbesiyle tamamlayarak , yeniden avukatlık hayatına dönmüş ve ağırlıklı olarak Ülkemiz'de ticârî faaliyet gösteren bankalar , finans kurumları ve ticârî şirketler başta olmak üzere , gerçek ve hükmî şahsiyetlere sözleşmeli avukatlık ve hukukî danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır .

Başta İngiltere olmak üzere , birçok yabancı ülkedeki sertifika programlarına ve yurtiçinde de meslek içi eğitim seminerlerine iştirak eden , sosyal ve kültürel alanda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak aktif bir biçimde yer alan Avukat Cem KAYA ;2014 ve 2016 Yılları İstanbul Barosu seçimlerinde Hukukun Üstünlüğü Plâtformu Listesi'nden Yönetim Kurulu Üyeliği'ne aday olmuştur .

İyi derecede İngilizce bilen ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Bakırköy Şubesi Kurucu Başkanı olan Avukat Cem KAYA , hâlen Bakırköy'de serbest avukat olarak mesleğini icrâ etmekte olup ; Türkiye Adâlet Araştırmaları Merkezi ( TÜRKAD ) Başkan Yardımcısı'dır .

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title