Şile'de Boğulan Aşiret Üyesi Gencin Cesedi Bulundu

Şile'de Boğulan Aşiret Üyesi Gencin Cesedi Bulundu

23 Gün Önce Sofular Köyü Babsuyu Plajında Denizde Kaybolan Havidin Aşireti Üyesi Mehmet Yiğit'in Cesedi Doğancılı Köyü Yakınlarında Kayalıklara Sıkışmış Olarak Bulundu. Cesedi, Denizde Zıpkınla Balık Avlayan Bir Kişi Buldu Ve Yetkililere Haber Verdi.

Şile'de Boğulan Aşiret Üyesi Gencin Cesedi Bulundu

23 GÜN ÖNCE SOFULAR KÖYÜ BABSUYU PLAJINDA DENİZDE KAYBOLAN HAVİDİN AŞİRETİ ÜYESİ MEHMET YİĞİT`İN CESEDİ DOĞANCILI KÖYÜ YAKINLARINDA KAYALIKLARA SIKIŞMIŞ OLARAK BULUNDU. CESEDİ, DENİZDE ZIPKINLA BALIK AVLAYAN BİR KİŞİ BULDU VE YETKİLİLERE HABER VERDİ.

- SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ TARAFINDAN ÇIKARILAN CESEDİN PARÇALANMIŞ VE TANINMAYACAK HALDE OLDUĞU ANLAŞILDI. YETKİLİLER CESETTE SİYAH ŞORT VE BEYAZ BİR ATLETİN BULUNDUĞUNU, YİĞİT`İN DE OLAY GÜNÜ DENİZE BU KIYAFETLE GİRDİĞİNİN BİLİNDİĞİNİ SÖYLEDİLER.

- MEHMET YİĞİT`İN MENSUBU OLDUĞU AŞİRET ÜYELERİ OLAYIN ARDINDAN GÜNLERCE ŞİLE SAHİLİNDE KALMIŞ ANCAK YİĞİT`İN CESEDİNİN İZİNE ULAŞAMAYINCA MEMLEKETLERİ MUŞ`A DÖNMEK ZORUNDA KALMIŞLARDI.

- ÖTE YANDAN BUGÜN HAFTASONU ŞİLE KABAKOZ KÖYÜ PLAJINDA KAYBOLAN TUNCER AKGÜN ADLI KİŞİNİN CESEDİNE DE AYNI BÖLGEDE ULAŞILDI.