Sıfır Bir'in Cio'su Çukur Dizisine Dahil Oldu!

Sıfır Bir'in Cio'su Çukur Dizisine Dahil Oldu!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 6 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni bölümünde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Sıfır Bir–Bir Zamanlar Adana'da dizisinin Cio'su Cihangir Ceyhan kadroya dahil oldu.

Sezon finaline son dört bölüm kala nefeslerin tutulduğu 'Çukur'a yeni bir isim geliyor. "Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da" adlı yapımda canlandırdığı Cio karakteriyle ciddi bir kitleye ulaşan Cihangir Ceyhan, fenomen dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

İLK SAHNESİNİ ÇEKTİ

Hem oyuncunun hem de 'Çukur' hayranlarının uzun zamandır dizinin dünyasında görmek istedikleri Ceyhan, geçtiğimiz günlerde ilk sahnesini çekti.

AZER KURTULUŞ KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Genç oyuncu, 'Çukur'un yayınlanan son bölümünde "Azer Kurtuluş pek yakında" duvar yazısıyla sinyallerini verdiği Azer karakterine hayat veriyor. Ceyhan'ın, başta Yamaç (Aras Bulut İynemli),Vartolu Salih (Erkan Kolçak Köstendil) ve Cumali (Necip Memili) olmak üzere Koçovalı erkekleriyle olan sahneleri şimdiden büyük merakla bekleniyor.

Sıfır Bir'in Cio'su Çukur Dizisine Dahil Oldu!
Haber Yorumları (10)
MERDA: ABDULHAMİT DİZİSİNDE 35 YAŞ ŞARTI KOYUP 35 YAŞ ÜSTÜNE İŞVERMİYEN KÖTÜ NİYETLİ ANAYASA EŞİTLİK İLKESİNİ ÇİĞNEYEN KADI ROLÜNDE OYNASIN DAHA ÇOK TUTAR. . :))))))))))
01: HANİ AÇIKLAMA YAPMIŞTIN . . . GEÇMEYECEKTİN. . . ULAN PARA NELERE KADİR BE
PUSAT: ulan çocuklarımız bunlara özenir oldu okulda ögretmenlerinin sözünü dinlemez cebinde pıçak gezdirir oldu yazıklar olsun böylesi filimlere
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title