SEYİTGAZİ BELEDİYESİ HABERLERİ

Seyitgazi Belediyesi Haberleri

Seyitgazi Belediyesi haber, Seyitgazi Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyitgazi Belediyesi - 22.10.2019
Çoban köpeğinin ölümünde ihmal iddiası yargıya taşındı
Seyitgazi Belediyesi zabıta ekipleri, kaza sonucu yaralanan ve belinde kırık oluştuğu belirtilen "Garip" isimli çoban köpeğini Odunpazarı Belediye Hayvan Barınağı'na getirdi.
Seyitgazi Belediyesi - 26.12.2018
Tanap Atıl Durumdaki Köy Okullarını Turizme Kazandırıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol, boru hattı güzergahındaki tüm şehirlerin ekonomik ve sosyal kalkınmasına destek vermeyi hedeflediklerini vurgulayarak, "Frig Vadisi, doğal ve kültürel varlıklarıyla ciddi bir turizm potansiyeli taşıyor. Seyitgazi Belediyesi'nin bölgenin bu potansiyelini geliştirme yönündeki çalışmasının önemli aşamalarından birine katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Seyitgazi Belediyesi - 26.12.2018
Eski Köy Okulları Frig Vadisi'nde Canlanıyor
TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları aracılığıyla boru hattı güzergahı boyunca sürdürülebilir projeler vasıtasıyla bölge halkının ekonomik ve sosyal kalkınmasına destek verme bilinciyle hareket ettiklerini belirten Düzyol, "Frig Vadisi, doğal ve kültürel varlıklarıyla ciddi bir turizm potansiyeli taşıyor. Destek verdiğimiz proje ile Seyitgazi Belediyesi'nin bölgenin bu potansiyelini geliştirme yönündeki çalışmasının önemli aşamalarından birine katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Seyitgazi Belediyesi - 23.9.2018
AK Parti Tepebaşı Genişletilmiş Danışma Toplantısı
Tepebaşı Meclis üyesi olarak ve teşkilatın içinden gelerek il başkanı olduğunu belirten Çalışkan, şöyle konuştu: "Bu başarı da zafer de öncelikle Tepebaşı'nın. İlçe başkanımız teşkilatıyla bir belediye başkanı gibi çalışmış ve her alanda hizmet üretmiş. Mahallelerde kurulan 15 çalışma ve irtibat ofisleri keza Tepebaşı Akademi'nin 160 branşta gerçekleştirdiği etkinlik ve faaliyetler İlçe Başkanımız teşkilatının başarısıdır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca önceki dönem il yönetiminde görev yapan Dündar Ünlü Beye, vekaleten görev yapan Murat Özcan Beye ve yönetimlerine, seçimlerde emeği geçen tüm teşkilatımıza da huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum." Çalışkan, AK belediyeciliğe ilişkin daha önce şehir merkezinde hizmetler ürettiklerini, bugün de ilçelerde 10 belediye başkanıyla hizmet verdiklerine işaret ederek, şunları ifade etti: "Bugün Seyitgazi Belediyesi 46 milyon lira bütçe yapmış.
Seyitgazi Belediyesi - 31.7.2018
Seitgazi Belediyesi Basın Sorumlusu Şahin'in Acı Günü
Seyitgazi Belediyesi Basın Sorumlusu Ferhat Şahin, babası Ahmet Şahin’i kaybetti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seyitgazi Belediyesi Haberleri | Seyitgazi Belediyesi Haber - Haberler - Seyitgazi Belediyesi haberleri, son dakika seyitgazi belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Kırka'daki hızar atölyesinde yangın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 06:08:04. #1.14#
title