Servet Şahin Haberleri

Servet Şahin haber, Servet Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Servet Şahin - 24.9.2020
Ordu'da Kovid-19 salgınında fedakarlık gösteren sağlık kuruluşlarına teşekkür plaketi
Törene, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve Meclis Başkanı Levent Yıldırım, sağlık kuruluşları ve üye firma temsilcileri katıldı.
Servet Şahin - 30.7.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Kurban Bayramı mesajı
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Servet Şahin - 29.7.2020
Sektör temsilcileri Erdoğan'ın açıkladığı fındık fiyatlarını memnuniyetle karşıladı
"ÜRETİCİLERİN DE YÜZÜ GÜLMEYE BAŞLADI" Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin de hasat öncesi fındık fiyatını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Servet Şahin - 8.7.2020
Faizlerdeki düşüş Ordu'da emlak ve mobilya piyasasını hareketlendirdi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, AA muhabirine, il genelinde konut satışlarında gözle görülür artış olduğunu söyledi.
Servet Şahin - 2.7.2020
OTSO Başkanı Servet Şahin'den fındık ihracatı açıklaması Açıklaması
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, "Batıya olduğu kadar doğu ve Uzak Doğu'daki ülkelere, örneğin Hindistan, Çin, Japonya ve Türk cumhuriyetlerine dönmek zorundayız.
Servet Şahin - 4.6.2020
Çin ve Hindistan'a artan fındık ihracatı yüzleri güldürüyor
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, son yıllarda Çin ve Hindistan pazarlarındaki ihracat artışını oldukça önemsediklerini belirterek, "Buralarda artan ihracatın fındık fiyatlarına olumlu yansımasını bekliyoruz.
Servet Şahin - 12.5.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Türk Eximbank Ofisi talebi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Türk Eximbank Ordu İrtibat Ofisi'nin kente kazandırılmasını talep etti.
Servet Şahin - 30.4.2020
OTSO Başkanı Şahin "Nefes Kredisi"ni değerlendirdi Açıklaması
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Nefes Kredisi ile finansman sıkıntısı çeken üyelerinin bir nebze olsun bu zorluğu giderebileceklerini belirtti.
Servet Şahin - 30.12.2019
DOKA'nın 122. yönetim kurulu toplantısı Giresun'da yapıldı
Toplantıya, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlulları, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Rize Valisi Kemal Çeber, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Giresun İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin, Gümüşhane İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Artvin İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin de katıldı.
Servet Şahin - 28.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
'ŞEHİRLERİN TANITIMINA KATKI SAĞLAR' Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin de, projeyi önemsediklerini belirterek, "Turizm açısından Ankara-Kars demiryolu ne kadar önemliyse bizim içinde turizm ve ticaret sektörü açısından Samsun-Sarp demir yolu daha önemli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Servet Şahin Haberleri | Servet Şahin Kimdir - Haberler - Servet Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Servet Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ordu'da Kovid-19 salgınında fedakarlık gösteren sağlık kuruluşlarına teşekkür plaketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 14:59:31. #1.14#
title