SERMET ATAY HABERLERİ

Sermet Atay haber, Sermet Atay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sermet Atay

Sermet Atay

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Sermet Atay Kimdir ?

1964 Gaziantep'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep'te tamamlayan Atay, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 1986 yılında Gaziantep Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapmaya başlayan Atay, 1990 yılında DYP'de siyasete başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sermet Atay - 4.11.2020
Gaziantep'teki tüm okullara "Okulum Temiz Projesi" sertifikası verildi
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da görüntülü bağlantı yaptığı toplantıda, dünyanın zorlu bir dönemden geçtiğini, yapılan çalışmalarla yüz yüze eğitimin daha güvenli gerçekleşeceğini belirtti.
Sermet Atay - 19.10.2020
MHP Antalya Hilmi Durgun ile 'devam' dedi
Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen MHP Antalya İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi'ne, Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başgan, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal, İbrahim Aydın, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, MHP ve AK Partili ilçe belediye başkanları, delegeler, çok sayıda davetli ile parti üyeleri katıldı.
Sermet Atay - 1.10.2020
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay'dan "300 fabrika" açıklaması
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, kentte 300 fabrikanın resmi açılışının ardından yapılan eleştirilere ilişkin, "Koronavirüsün dünyayı kavurduğu dönemde istihdam sağlayan her Gaziantepli sanayicimizin, OSB yönetiminin, valimizin ve belediye başkanlarımızın arkasındayız, yanındayız.
Sermet Atay - 23.8.2020
MHP Nurdağı ve İslahiye'de kongrelerini yaptı
Kongreye, MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan, İl Başkanı Muzaffer Çelik ve partililer katıldı. İslahiye Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan 13. İlçe olağan kongresinde ilçe başkanlığını yürüten ve kongreye tek listeyle giden Metin Şentürk, 255 oyla tekrar ilçe başkanı seçildi. Kongreye, MHP Milletvekilleri Muhittin Taşdoğan ve Sermet Atay, Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, AK Parti eski dönem milletvekili Şamil Tayyar, İslahiye Belediye başkanı Kemal Vural ve partililer katıldı.
Sermet Atay - 17.8.2020
Araban'da MHP'li Gör güven tazeledi
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru ile AK Parti ve MHP'li bazı siyasetçiler ve diğer ilgililerin katıldığı kongrede, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajı da okundu.
Sermet Atay - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
İçişleri Komisyonu: Başkan AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Celalettin Güvenç, Başkanvekili AK parti Gaziantep milletvekili Sermet Atay, Sözcü AK Parti İstanbul milletvekili Alev Dedegil, Katip AK Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel.
Sermet Atay - 2.6.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, 1 Eylül 2018- 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında bekçiler tarafından 130 bin 680 şahıs hakkında adli işlem yapıldığını, 4 bin 862 hırsızlık olayına müdahale edildiğini, 1219 kayıp çocuğun bulunarak ailelerine teslim edildiğini bildirdi.
Sermet Atay - 13.4.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da infaz düzenlemesi teklifinin, daha önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından gündeme getirildiğini anımsattı.
Sermet Atay - 4.3.2020
Macaristan-Türkiye Dostluk Grubu Meclisteki temaslarını sürdürüyor
Görüşmeye, Türkiye-Macaristan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ile MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da katıldı.
Sermet Atay - 14.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Tarım için uygun topraklara sahip Türkiye'nin, yerini çorak topraklara bırakacağının altını çizen Ersoy, sözlerini şöyle sürdürdü: "Küresel iklim değişikliği denildiği zaman, öncelikle hepimizin aklına beklenmeyen hava olayları, özellikle de sıcak hava dalgaları gelmektedir. Yapılan araştırmalar, önümüzdeki yarım asır içerisinde sıcaklık artışlarının yaşanacağını söylüyor. Daha şimdiden bu durumdan etkilenen Türkiye, yaşanacak değişiklikten daha fazla zarar görecek. Azalan kaynaklar için insanlar mücadeleye başlayacak. Tükenenler listesini yapmaya başladık bile." MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da İçişleri Bakanlığının, devletin vatandaşa dokunan eli olduğunu, Bakanlığın, 16 hizmet biriminde 556 bin 278'i iç güvenlik personeli olmak üzere 598 bin 109 personelle çok önemli görevleri yerine getirdiğini belirtti.
Sermet Atay - 26.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ise kanun teklifinde yaklaşık 30 ayrı kanuna ekleme ve düzenleme yapıldığını anımsattı.
Sermet Atay - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
Bu arada MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay'ın önerisiyle teklifin "TBMM üyeleri, bu üyeliği sona erenler ve 24 Haziran 2018 tarihinden önce dışarıdan atandığı bakanlık görevi sona erenlerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı, sürücü belgesi, diplomatik pasaport ve ateşli silah ruhsatı gibi resmi belgeleri alma ve yenileme işlemleri, ilgilinin yerleşim yerinin bulunduğu ilde veya Ankara'da yapılabilmesine" imkan tanıyan maddesine, "trafik tescil belgesi" de eklendi.
Sermet Atay - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Türkiye'nin terörle mücadele ettiğinin altını çizerek, "Türkiye'de Kürt meselesi yoktur.
Sermet Atay - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
CHP'li Öztunç'un ifadelerine, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay tepki gösterdi.
Sermet Atay - 18.10.2019
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Semih Yalçın'a taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'ın Çankaya ilçesindeki evine giderek baş sağlığı ve sabır diledi. Çankaya Müftüsü Ali Gülden'in okuduğu Kur'an-ı Kerim'in ardından merhum Turan İlteber Yalçın için dua edildi. Oktay, ziyaret sırasında Yalçın'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın baş sağlığı dileklerini iletti. Taziyede, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş da yer aldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sermet Atay Haberleri | Sermet Atay Kimdir - Haberler - Sermet Atay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sermet Atay kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Mardin 1'inci Olağan İl Kongresi gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 22:39:04. #1.15#
title