Serkan Genç Haberleri

Serkan Genç haber, Serkan Genç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Genç - 17.03.2021
Sinop'ta balık işleme, şoklama ve depolama tesisi kurulma çalışmalarına başlandı
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansından (KUZKA) yapılan açıklamaya göre, Avrupa Birliği ile Türkiye mali iş birliği çerçevesinde finanse edilerek hayata geçirilecek tesisin kurulacağı alanda Genel Sekreter Dr. Serkan Genç beraberindeki heyetle incelemelerde bulunarak, çalışmayı yürütecek firma yetkililerinden bilgi aldı.
Serkan Genç - 11.03.2021
Vali Karaömeroğlu: "Sinop su ürünleri ekosisteminin geliştirilmesinde cazibe merkezi olacak"
KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç ise yaptığı açıklamada Sinop'u su ürünlerinde sektörü yönlendiren merkezi bir il konumuna getirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Serkan Genç - 10.03.2021
Son dakika haberi: Sinop'a 10,5 milyon avroluk yatırımla balık işleme ve paketleme tesisi kuruluyor
Projenin 2014 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına sunularak destek almaya hak kazandığını vurgulayan Karaömeroğlu, şöyle konuştu: "2018 yılında proje tanımlama dokümanının onaylanmasına müteakip ihale hazırlık çalışmalarına geçilmiştir. 2020 yılında müşavirlik ve inşaat ihaleleri Ankara'da gerçekleştirilmiştir. Proje ile kurulacak tesis, son 30 yıl içerisinde Sinop ilinde yapılan en büyük bütçeli yatırımlardan birisidir. Yaklaşık 30 ayda tamamlanması planlanan projemizin yer teslimi, müşavirlik ihalesini alan firma tarafından müteahhit firmaya yapılmıştır. Yakın bir zamanda Sinop OSB'de temeli atılacak tesisin 18 ayda tamamlanmasını bekliyoruz. Projenin kalan 12 ayında ise teknik yardım faaliyetleri devam edecek. 2023 yılı ortalarında da tesisimizin tamamlanarak su ürünleri sektörünün hizmetine sunulmasını bekliyoruz." KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç de Karadeniz'in balıkçılıkta çok önemli bir yere sahip olduğuna işaret etti.
Serkan Genç - 05.03.2021
Kastamonu'da ahşap ürünler üreten iki firma KUZKA desteğiyle ihracata başladı
Danışmanlık destekleriyle ilk kez ihracat yapan iki firmayı ziyaret eden KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç, firma sahipleri Burak İzbeli ve İlhan Karasüleymanoğlu ile görüştü.
Serkan Genç - 02.10.2020
KUZKA "Tohumdan Geleceğe Projesi" ile siyez buğdayını destekleyecek
Proje sözleşmesinin KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç ve İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık tarafından imzalandığı aktarılan açıklamada, bu kapsamda İhsangazi ilçesinde üretilen, genetiği bugüne kadar değişmeden gelen siyez buğdayı üretimini standartlaştırma, sürdürülebildiğini güvence altına alma ve bölgede dezavantajlı konumdaki kadınların istihdamını sağlamaya yönelik çalışmalar yürütüleceği anlatıldı.
Serkan Genç - 02.07.2020
Kastamonu'da "ormancılık ve tabiat turizmi" online toplantıda görüşüldü
KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç, ormancılık ve tabiat turizmi odaklı grup toplantılarının, stratejik yol haritası oluşturulması sürecine katkı sağlayacağını söyledi.
Serkan Genç - 30.06.2020
Horma Kanyonu'na yapılan yeni yatırımlar hizmet için gün sayıyor
KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç de bölgedeki ekonomik potansiyeli harekete geçirerek sosyal refahın artırılması amacıyla 2019 yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı'nı hayata geçirdiklerini anlattı.
Serkan Genç - 06.02.2020
YUMURTANIN PROSTAT KANSERİ RİSKİNİ ARTIRDIĞI İDDİASI
Serkan genç ise, "Sonuçta beyazı da sarısı da besinli bir madde, vücuda yararlı.
Serkan Genç - 04.02.2020
Kastamonu'da "4. Somut Olmayan Kültürel Miras Kış Okulu" başladı
KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç ise programın faydalı olacağına inandığını dile getirdi.
Serkan Genç - 29.01.2020
Küre Dağları'ndaki Loç Vadisi'nde yapılan seyir terası ilgi görüyor
KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç ise 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğünün yaptığı başvurunun kabul edildiğini anlatarak, "Projenin bir ayağı, Loç Vadisi'ne seyir terası yapılmasıydı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serkan Genç Haberleri | Serkan Genç Kimdir - Haberler - Serkan Genç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Genç kimdir, hayatı ve biyografisi. Daday Atlı Terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisi, Mayıs ayında açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 03:03:22. #1.16#

title