SERHAT TUTUMLUER HABERLERİ

Serhat Tutumluer haber, Serhat Tutumluer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serhat Tutumluer

Serhat Tutumluer

Doğum Yeri Eskişehir / Türkiye
Doğum Tarihi 29.6.1972 -

Serhat Tutumluer Kimdir ?

Serhat Tutumluer,29 Haziran 1972, Eskişehir , Türk oyuncu. 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. Eğitimine 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde başlayıp, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. 1995-1997 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serhat Tutumluer: Hercai 38. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 25.3.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 32. Bölüm  2. FragmanıSerhat Tutumluer 14.2.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 32. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 12.2.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 31. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 5.2.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 31. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 3.2.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 30. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 31.1.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 28. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 14.1.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 28. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 6.1.2020
Serhat Tutumluer: Hercai 27. Bölüm  FragmanıSerhat Tutumluer 23.12.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 26. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 19.12.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 26. Bölüm 1. FragmanıSerhat Tutumluer 16.12.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 24. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 5.12.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 23. Bölüm 2. FragmanıSerhat Tutumluer 27.11.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 13. Bölüm  FragmanıSerhat Tutumluer 12.9.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 2. Sezon TanıtımıSerhat Tutumluer 22.8.2019
Serhat Tutumluer: Hercai 2. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 18.3.2019
Serhat Tutumluer: 'Bir Banka Soygunu Komedisi' Zorlu'da!Serhat Tutumluer 14.3.2019
Serhat Tutumluer 28.2.2019
"BİR Banka Soygunu Komedisi" 3 Mart'ta Unıq Hall'de!
Talimhane Tiyatrosu'nun üstlendiği başrollerinde Serhat Tutumluer, Seren Şirince ve Bora Akkaş'ın yer aldığı kahkaha dolu müzikli oyun "Bir Banka Soygunu Komedisi" 3 Mart Pazar günü Uniq Hall'de seyirciyle buluşuyor.
Serhat Tutumluer: Kahkaha Dolu Bir Soygun Hikayesi!Serhat Tutumluer 4.2.2019
Serhat Tutumluer 8.1.2019
"Yoldan Çıkan Oyun" Ekibinden Yepyeni Bir Oyun
Yapımcılığını BKM'nin , uygulayıcılığını Talimhane Tiyatrosu'nun üstlendiği başrollerinde Serhat Tutumluer, Seren Şirince ve Bora Akkaş'ınyer aldığı "Bir Banka Soygunu Komedisi", yeni yılın ilk ayında seyirciyle buluşuyor.
Serhat Tutumluer: Bir Umut Yeter 3. Bölüm FragmanıSerhat Tutumluer 11.10.2018
Serhat Tutumluer 26.9.2018
Bir Umut Yeter Yarın Akşam Başlıyor!
Derya Akar (Esra Bilgiç Töre): Küçük yaşta annesini kaybeden, varlıklı bir ailede babası tarafından büyütülen Derya, konservatuarın sinema bölümünde okurken Toprak'a aşık olur. Babasının bu ilişkiyi onaylamaması Derya'yı durdurmaz ve tüm ailesini karşısına almak pahasına aşkının peşinden giderek Toprak'la evlenir. Ancak hiç beklenmedik bir gelişme, oğlu ile sevdiği adamın fırtınalı bir gecede denizde kaybolmasına neden olur. Elif Karabey (Hazal Subaşı): Küçük bir kasabada küçük mutluluklar ile büyüyen uyanık ve akıllı Elif, abisinin güneydoğuda şehit düşmesi ile sevdiklerine hastalıklı ölçüde düşkün, onları kaybetme korkusu ile yaşayan lafını esirgemeyen sevgi arsızı bir kızdır. Sakin ve monoton kasaba günleri hayatına Yılmaz'ın girmesiyle değişir. Kısa sürede Yılmaz'ı kendisiyle evlenmeye ikna eder. Birkaç başarısız hamileliğin ardından karnındaki bebeğin de ölü doğduğu gecenin sabahında karaya vurmuş kayıktan bir bebeğin çıkması Elif'in mucizelere olana inancını iyice pekiştirir. Kenan Akar (Serhat Tutumluer): Bölgenin ileri gelen zenginlerinden olan Kenan otoriter, disiplinli ve kontrolcü kişiliği ile dikkat çeken başarılı bir iş adamıdır.
Serhat Tutumluer 5.2.2018
Zülfü Livaneli'nin Mutluluk Oyunu ODTÜ'de
Mehmet Ergen'in yönettiği müzikalin kadrosunda Serhat Tutumluer, Sibel Tüzün, Tuncay Çağıl, Zeynep Er, Ezgi Erol ve Hakan Güner yer alıyor.
Serhat Tutumluer: Mutluluk İlk Kez Ankara'daSerhat Tutumluer 14.12.2017
Serhat Tutumluer 30.11.2017
Güneydoğu Anadolu'da Kültür Sanat
Zülfü Livaneli'nin aynı adlı romanından uyarlanan "Mutluluk" adlı oyunda, Serhat Tutumluer, Sibel Tüzün, Ezgi Erol, Hakan Güner, Zeynep Er ve Tuncay Çağır rol alıyor.
Serhat Tutumluer: Oyunbozan Dizisi Ne Zaman Başlıyor?Serhat Tutumluer 7.4.2016
Serhat Tutumluer 28.1.2016
Filinta'da Büyük Operasyon
Gizli Teşkilatı, devletin içine sızmış hainlere ulaştıracak şifreler sayesinde büyük, gerilimli ve zamanla yarışılan bir operasyon bekliyor. Filinta Mustafa ve Gizli Teşkilat ekibi acaba bu zamanı doğru kullanıp hedefe ulaşabilecek mi? Tüm bunlar olurken Mustafa, karısı Leyla'ya büyük haksızlık yaptığını düşünecek ve bir adım atacaktır. Fakat bu sıcak temas yerini bir anda herkesi şaşırtacak bir gerilime bırakacaktır. Farah'ı, Padre Celal'i ve çiftimizi de işin içine katacak büyük itirafların, çok büyük bir sırların ve dahasının ortaya çıkacağı 44. bölümüyle Filinta 'Bin Yılın Şafağında' 29 Ocak Cuma akşamı 20.00 TRT1'de! Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi, 29 Ocak Cuma ve her Cuma Saat 20.
Serhat Tutumluer 23.1.2016
Filinta'da Ortalığı Karıştıran Büyük Patlama!
Berrak'ın dövüşü Gecenin bir diğer dikkat çeken sahnesi, Berrak Tüzünataç'ın dövüşme sahnesiydi. İzleyiciler tarafından dünyaca ünlü 'Zeyna' karakteri gibi dövüştüğü dile getirilen Berrak Tüzünataç, dizide Rus casusla ve Rus dövüş sanat tekniği olan systema tarzındaki dövüşüyle dün geceye damga vuran sahnelere imza attı. Padre Celal Farah için mi geri döndü? Farah'ın babası Davut Paşa'yı öldürmesinin ardından Manastıra giden ve Efendi Cemil'in istemediği Padre Celal, ani bir kararla geri dönerek Yüce Efendi'nin karşısına çıktı ve ardından Efendi Cemil'in yanına gitti. Padre Celal'in dün geceki dönüş sahnelerinde meydan okuyan tavrının yanı sıra Farah'ın peşini bırakmadığı ve onu izlediği sahneler, izleyenlerce, 'Güç için mi, yoksa Farah için mi geri döndü?' sorusunu sormalarına neden oldu. Farah'ın, gizli belgelere ulaşmak için, Fransızca ders vermek için görevlendirildiği Bimâr Aceze Vakfına bir gece gizlice girişinde onu takip eden Padre Celal, okul görevlisini Farah'ı takip ettiği için bayılttı. Fakat Farah bu gölgenin Padre olduğunun henüz farkında değildi. Farah belgelere ulaşacak mı? Bir sonraki bölümde izleyeceğiz… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın yaptığı başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk,Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 44.
Serhat Tutumluer 21.1.2016
Filinta'da Soğuk Savaş Dönemi!
Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk,Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen, Uğur Uludağ ve konuk oyuncu Ali Bilgin'in yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 43.
Serhat Tutumluer 16.1.2016
Filinta Uyanışta!
Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk,Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Batın Deniz Uçan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk, İnci Şen ve Uğur Uludağ'ın yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 43.
Serhat Tutumluer: Filinta'da İpler Geriliyor!Serhat Tutumluer 14.1.2016
Serhat Tutumluer 9.1.2016
Filinta'nın Zor Kararı!
Mustafa, Padişah tarafından kendisine tanınan 3 günlük mühletin sonunda Galata Kadısı'na elde ettiği delilleri sunmak üzere Şehzade Mehmet'i mahkemeye götürürken güvenliği için başka kıyafetler giyerek, başka yolları denedi. Fakat mahkemeye güvenle vardıkları ve Kadı karşısında, deliller ve şahitle hazır olduğunu söylediği anda, eşi Leyla'nın kaçırıldığı haberi gelince şoka uğradı. Kadı'dan süre isteyen Mustafa, kendisine bu sürenin kesinlikle tanınmayacağını anlayınca dünyası alt üst oldu. Dizinin 41. Bölümünün Final sahnesi sosyal medyada 'Filinta memleket ve Şehzade davasına mı bakacak yoksa eşinin hayatını kurtarmaya mı gidecek?' sorularının sorulmasıyla müthiş bir bölümle daha seyircisini ekrana kilitledi. Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Batın Deniz Uçan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk ve Uğur Uludağ'ın yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 42.
Serhat Tutumluer 7.1.2016
Filinta Adalet Peşinde!
Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği yayınlandığı her bölümde heyecanlı temposuyla izleyenlerini ekrana kitleyen dizinin bu hafta yayınlanacak 41. bölümünde olacaklara bir bakalım: Geçtiğimiz bölüm Filinta Mustafa, vekili olduğu Şehzade Mehmet'in yargılandığı mahkemede sunduğu delillerin, davaya bakan Üsküdar Kadısı tarafından reddiyle Şehzade ile birlikte davadan çekilmişti. Yüce Efendi Miloş ve Efendi Cemil'in halkı ayaklandırmasının ardından, halkın ortasında kendilerini bulan Mustafa ve Şehzade Mehmet bu ayaklanmadan sağ kurtulabilecekler mi? Mustafa'nın Üsküdar Kadısı'na yaptığı çıkışında Padişah kendisine ne tepki verecektir? Ruhi Paşa, Karargahta çalışmaya başlayan Farah'tan neyi araştırmasını isteyecek? Annesini arayan Farah onun izine rastlayabilecek mi, ipuçları bulabilecek midir? Efendi Cemil, planlarında ne kadar başarılı oluyordur? Yüce Efendi Miloş ile ilişkileri nasıl ilerliyordur? Yaptıkları planlar başarıya ulaşacak mıdır? Ali, Süreyya'yı güvenli bir yere götürürken, Süreyya neden bavuluna sıkı sıkıya sarılmaktadır? Kocasından gizlediği bir şey mi vardır? Ali ve Süreyya bu yolculukta neler yaşayacaktır? Ustabey ve Nihan, Esat Paşa'nın defterinden bazı sayfaları kurtarmayı başarmışlardır. Defterdeki şifreli yazıyı çözebilmek için kimden yardım alacaklardır? Efendi Cemil, Yüce Efendi Miloş'un isteğiyle Feriha Nur'a yakınlaşacak ve onu etkileyebilecek midir? Tüm bu olanın bitenin arasında Leyla ve Mustafa evliliğinde neler olup bitiyordur? Leyla Mustafa için neden endişelenmektedir? Karmaşanın içinde Şehzade Murat sakinliğini koruyabilecek ve oyununa devam edebilecek midir? Ruhi Paşa, Padişah'ın emri ile hangi göreve tayin edilecektir? Bütün bu soruların cevapları, 8 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisiyle TRT1 ekranlarında… Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Batın Deniz Uçan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ufuk Kaplan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin, Hakan Kurtaş, Demet Tuncer, Alper Yakıcı, Ali Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Berk Güneşberk ve Uğur Uludağ'ın yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin, 41.
Serhat Tutumluer: Filinta'nın Zorlanacağı TanıklıkSerhat Tutumluer 24.12.2015
Serhat Tutumluer 12.12.2015
Filinta İki Ateş Arasında!
Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisinin 38. Bölümünde olanlara ve sosyal medyadaki konuşulanlara bakacak olursak; Ekranın yeni, orijinal 'Türk Kahramanı Filinta Mustafa' Tüm işlerini bozduğu, Filinta Mustafa'yı (Onur Tuna) ortadan kaldıramayan, Boris (Serhat Tutumluer) ve Padre Celal'in işini, (Rıza Kocaoğlu) Orso'ya yaptırmaya kalkan Yüce Efendi, planında yine başarılı olamadı.
Serhat Tutumluer 5.12.2015
Filinta'da Büyük Oyun Başlıyor
Davut Paşa, Filinta'yı Divan'a kabul ettirdi Padişah, Esat Paşa'nın katli ve Osmanlı'da oynanan büyük oyunlar, çocukların kaçırılmasının ardından Şehzade'ye pusu kurulması ile Musul ve Kerkük'te bulunan neft yataklarına ulaşmak için oynanan türlü oyunların tahkikatı için Divan'ı topladı. Davut Paşa, toplantı öncesi yorgunluğunu öne sürerek, genç ve zekâsıyla takdir ettiği Filinta Mustafa'nın da bu divana katılmasını Padişah'tan istedi. Ve Filinta Mustafa artık Gizli Teşkilatın yanı sıra Divan üyeleri arasında yer alıyor. Davut Paşa, Farah'a sözünü tutacak mı? Farah, çocukların kurtarılması ve Filinta Mustafa'ya yardımının ardından, Davut Paşa'ya, onun geçmişiyle ilgili kim olduğunu açıklama sözünü hatırlatarak, ardından gitmek istediğini söyledi. Davut Paşa ise, 'Sen bu güne kadar bilmediğin boşluk içinde yaşadın. Ben senin yerinde olsam bu günden sonra bileceğin boşluğun hazzını yaşardım…' diyerek Farah'ın gitmesine bir şekilde engel olmak istedi. Leyla ile Mustafa evlenir… Kadı Gıyaseddin'in vasiyetiyle Leyla ile nişanlanan, Padişah'ın ve eşi Nur Sultan'ın kızlarına kavuşmasının ardından acele nikahı kıyılan Mustafa, Osmanlı'nın zor görevleri altında iken, evlendiği ilk gün Leyla'yı evinde yalnız bıraktı. Dizinin 37. bölüm final sahnesi Leyla gözü yaşlı durumu anlamaya çalışırken kapının çalınması ve karşısında Davut Paşa ile Farah'ı görmesiyle son buldu. Davut Paşa, Farah'ı neden Mustafa'nın evine getirmiştir? Filinta Mustafa'yı artık daha büyük görevler beklerken, Osmanlı Şehzadesi'ne kurulan tuzağın ve dahasının arkasında gerçekten Yüce Meclis mi vardır? Bu soruların cevapları 38. bölümüyle 11 Aralık Cuma akşamı TRT1 ekranlarında… Yönetmenliğini Osman Kaya, senaristliğini Ömer Genç'in üstlendiği, Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve bu hafta kadroya yeni katılan Hakan Kurtaş'ın yer aldığı, Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi, 38.
Serhat Tutumluer 5.11.2015
001 Hakan Eratik'ten Filinta Show
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezon 001/ Janti" karakteriyle konuk oyuncu olarak yer aldığı, TRT'nin, Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisininin 33. bölümünde, tekrar izleyenlerin karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Geçen sezon, diziye İngiliz Ajanı "001/ Janti" olarak giren Hakan Eratik'i, Filinta izleyicisi İngiltere Sarayı'na bağlı, servisin en iyisi olan ve çok özel eğitimlerden geçen hırslı bir karakter olarak izlemişti. Yetenekli bir ajan olarak kendine ait meziyetlerini de üzerine koyarak Filinta Mustafa'yı ve Osmanlı'yı yok etme planlarında olan Hakan Eratik'in canlandırdığı karakter, geçtiğimiz sezon başarılı olamayarak, 'Geri geleceğim Mustafa!' diyerek intikam yeminiyle ülkesine geri dönmüştü. Yakışıklı ve ünlü oyuncuyu seyirci bu kez yeni intikam planları, hırsları ve Filinta Mustafa'ya karşı yapacağı şovuyla izleyecek. Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği; Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz ve Hakan Eratik' in de yer alacağı, Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 33.
Serhat Tutumluer 24.10.2015
Filinta Mustafa Yine Tehlikeli Sularda
Süreyya, Padişah'a söz verdiği gibi toplantıda, Başkanlık için Boris Zaharyas'ı destekledi. Fakat Boris, toplantı öncesinde bankada karşısında dikilen, Yüce Efendi Kenan Miloş'u görünce şoke oldu. Üzerine kendisine emredilen 'Bankanın ilk icraatı Silah Fabrikası kurmak için bir tüccara kredi verdirmek…' şartıyla da ecel terleri döktü. Ve bu zorunlu teklifi toplantıda üyelere açıklamak zorunda kaldı. Süreyya, bu teklife karşı çıksa da, Boris, Padişah'ın huzuruna çıkarak bu teklifini sundu. Ve Padişah'tan ilginç bir şekilde, 'Memnun oluruz, bu yatırımcıyı görmek isterim' sözüyle onun huzurundan ayrıldı! Padişah'ın kafasındaki plan nedir, sonraki bölümlerde izleyeceğiz… Dizinin dün gece ki final sahnesinde, İstanbul'daki Kardeşlik Teşkilatına ulaşmak için okulların peşine düşen Filinta Mustafa, sokaklardaki çocuk çetesinin başındaki Melon'dan operasyonla ilgili yardım istemeye gittiği anda karşısında Kardeşlik Teşkilatının kendisini öldürme yemini eden Maaruf'u buldu. Filinta Mustafa ile kıyasıya dövüşmeye başlayan Maaruf, yeminini tutacak mı? Filinta Mustafa canını kurtaracak ve Maaruf'tan Kardeşlik Teşkilatının bilgilerine ulaşacak mı? Dizinin bir sonraki bölümünde izleyeceğiz… Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Gülşah Şahin, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncular Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz ve Naşit Özcan'ın da yer aldığı Filinta 'Bin Yılın Şafağında' dizisi 33.
123
Şu an buradasınız: Serhat Tutumluer Haberleri | Serhat Tutumluer Kimdir - Haberler - Serhat Tutumluer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serhat Tutumluer kimdir, hayatı ve biyografisi. Hercai 38. Bölüm Fragmanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 12:59:34. #1.14#
title