Seren Serengil, Beşikteki Günlerinin Fotoğrafını Paylaştı

Seren Serengil, Beşikteki Günlerinin Fotoğrafını Paylaştı

Babası Öztürk Serengil'i ölüm yıl dönümünde anan Seren Serengil, yıllar önce bir gazetede yayımlanan, babasının başında beklediği beşikli fotoğrafını takipçilerine sundu.

Seren Serengil, Beşikteki Günlerinin Fotoğrafını Paylaştı

Seren Serengil, ünlü sinema sanatçısı ve komedyen babası Öztürk Serengil'i duygu yüklü bir paylaşımla andı.

'YATAK ODASININ DEĞERİ 150 BİN LİRA'

Dönemin haftalık magazin dergisi Ses'in haberine konu olan Serengil ailesinin fotoğrafında, Seren Serengil'in doğumundan hemen sonra beşiğinde yattığı, babası Öztürk Serengil'in ise beşiğin başında beklediği görülüyor. Gazete haberinde şu ifadeler yer alıyor; "Serengillerin yatak odasını ilk defa SES çekti. Bugüne kadar hiçbir gazetecinin giremediği yatak odasının değeri 150 bin liradır. Nevin yatağa uzanmış, Seren ise beşiğinde mışıl mışıl uyuyor..."

"EVDEN GİTTİĞİNDE 5 YAŞINDAYDIM"

Bu görüntüyü paylaşan Seren Serengil, "Bugün 11 Ocak, seni kaybedeli tam 18 yıl olmuş. Ne kadar erken veda ettin sen bana...Seni doya doya ne kadar az görebildim. Ne kadar az vakit geçirebildik. Hep özledim hayattayken de çünkü sen evden gittiğinde ben 5 yaşındaydım. Hayattayken de özlemle geçti. Şimdi de öyle geçiyor. Şu resimdeki gibi bir gün uyandığımda yine başucumda olsa diyorum ama olmuyor. Özledim seni baba. Bu aralar bilmiyorum neden ama daha çok özlüyorum. Özlemle, sevgiyle, saygıyla anıyorum. Beni merak etme, sana layık bir şekilde yaşamaya, soyadını taşımaya çalışıyorum. Nur içinde yat." ifadelerini kullandı.

İşte Seren Serengil'in paylaşımı: