Senem Kuyucuoğlu: Dinimi İyi Bir Şekilde Yaşıyorum

Senem Kuyucuoğlu: Dinimi İyi Bir Şekilde Yaşıyorum

Haberler.com - Haberler | Magazin

Boğaz'da sabah yürüyüşü yaparken objektiflere takılan Senem Kuyucuoğlu vücudundaki dövmeler için "Bakmayın öyle uçuk kaçık durduğuma, dinimi de iyi bir şekilde yaşıyorum.'' dedi.

Yaşadığı zor günleri geride bırakan manken Senem Kuyucuoğlu, önceki gün Boğaz'da sabah yürüyüşü yaparken objektiflere takıldı.

''KENDİMİ ÇEKTİM PİYASADAN''

Üzerinde çalıştığı proje için saç rengini değiştiren Senem Kuyucuoğlu, ayaküstü gazetecilerle sohbet ederken yaşadığı zor günleri geride bıraktığını söyleyerek, "Biliyorsunuz kendimi çektim piyasadan. Sonuçta kolay şeyler atlatmadım. O yüzden uzak kalmak en iyisi. Hayatta her şey insanlar için. Sonuçta yaşadım bitti. Hayat devam ediyor, bakın şu anda nefes alıyorum ve sizinle konuşuyorum." diye konuştu.

''BAKMAYIN UÇUK KAÇIK DURDUĞUMA''

Güzel manken, koluna ve bacağına yaptırdığı dövmeler dikkat çekti. Koluna her dine ait simge dövmeler ve bacağına Arapça harflerle yazdırdığı Mevlana'ya ait "madem deli değilsin bu eve ait değilsin." sözleri dikkatlerden kaçmazken, "Bakmayın öyle uçuk kaçık durduğuma. Dinimi de iyi bir şekilde yaşıyorum. Sık sık Konya'ya giderek Mevlana türbesini ziyaret ederim." dedi.

FOTOĞRAFÇILIĞA SOYUNDU

Fotoğraf sanatçılığına da soyunduğunu belirten Kuyucuoğlu, "Başta Hülya Avşar olmak üzerine Türkiye'nin en gözde 10 kadınını 1 projede buluşturarak fotoğraflandıracağım. Çok güzel ve büyük bir proje olacak pek detay vermek de istemiyorum." diyerek de eklemede bulundu. Senem Kuyucuoğlu daha sonra bir süpermarkete girip alışveriş yaptı.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title