Satuk Buğra Haberleri

Satuk Buğra haber, Satuk Buğra son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Satuk Buğra - 24.01.2020
İYİ Parti'den "Ekonomide Türkiye'nin Yönü ve Kaliteli Büyüme" paneli
Panele, İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, bazı İYİ Parti milletvekilleri ve partililer katıldı.
Satuk Buğra - 20.09.2019
"Medya Kapasite Geliştirme Eğitimi Kampı"ında sertifika heyecanı
Eğitimde, AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir, "çatışma analizi ve kriz raporlama", İngilizce Haberler Editör Yardımcısı Mert Bezgin, "haber yazma teknikleri", Enerji Haberleri Editör Yardımcısı Barış Sağlam, "uygulamalı röportaj teknikleri", İngilizce Haberler yardımcı muhabiri Sadık Kedir Abdu, "internet gazeteciliği", fotomuhabirler Özge Elif Kızıl ve Arif Yaman, "fotoğraf uygulamaları", İngilizce Haberler muhabiri Satuk Buğra Kutlugün, "gazetecilikte gündem ve kaynak", sosyal medya muhabiri Oğuzhan Çal da "sosyal medya uygulamaları" konusunda katılımcılara ders verdi.
Satuk Buğra - 17.09.2019
"Medya Kapasite Geliştirme Eğitimi Kampı" Samsun'da başladı
Eğitimde, AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir, çatışma analizi ve kriz raporlama; İngilizce Haberler Editör Yardımcısı Mert Bezgin, haber yazma teknikleri; Enerji Haberleri Editör Yardımcısı Barış Sağlam, uygulamalı röportaj teknikleri; İngilizce Haberler yardımcı muhabiri Sadık Kedir Abdu, internet gazeteciliği; fotomuhabirler Özge Elif Kızıl ve Arif Yaman, fotoğraf uygulamaları; İngilizce Haberler muhabiri Satuk Buğra Kutlugün, gazetecilikte gündem ve kaynak; sosyal medya muhabiri Oğuzhan Çal da sosyal medya uygulamaları konusunda katılımcılara ders verecek.
Satuk Buğra - 15.07.2019
Kırgızistan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - BİŞKEK
Program kapsamında 15 Temmuz şehitleri için Cengiz Aytmatov Kampüsü'ndeki Abdulkerim Satuk Buğra Han Camisi'nde mevlit okutuldu.
Satuk Buğra - 15.07.2019
Kırgızistan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Program kapsamında 15 Temmuz şehitleri için Cengiz Aytmatov Kampüsü'ndeki Abdulkerim Satuk Buğra Han Camisi'nde mevlit okutuldu.
Satuk Buğra - 13.07.2019
Kırgızistan'da 15 Temmuz etkinliklerle anılacak
Anma etkinliklerinin 15 Temmuz'da büyükelçilik konutunda halkla buluşma ve basın toplantısıyla devam edeceğini ifade eden Fırat, aynı gün Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi (KTMÜ) Cengiz Aytmatov Kampüsü'ndeki Abdulkerim Satuk Buğra Han Camii'nde mevlit okutulacağını ve üniversitenin konferans salonunda "The Network" belgesel filminin ikinci kez gösteriminin yapılacağını kaydetti.
Satuk Buğra - 18.01.2019
Muğla'da "Üstad" Oyunu Sahnelendi
Muğla'da, Necip Fazıl Kısakürek'in hayat hikayesini konu alan "Üstad" oyunu, tiyatroseverlerle buluştu. Yenilmez Sanat Merkezi tarafından hazırlanan oyun, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu'nda sahnelendi. Tek perdelik oyunda, Burak Alp Yenilmez ve Satuk Buğra Yenilmez, Necip Fazıl Kısakürek'in iç dünyasının, şiirlerinin, yazılarının, kitaplarının ortaya çıkmasında geçtiği yolu anlattı.
Satuk Buğra - 06.11.2018
Memur-Sen'den Çin'in Doğu Türkistan Politikalarına Tepki
Yalçın, Doğu Türkistan'ın İslam medeniyetinin kadim bölgelerinden bir tanesi olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "Hangi politikaları uygularsanız uygulayın, hangi söylemin arkasına gizlenirseniz gizlenin, Doğu Türkistan'dan ilk Müslüman Türk Hakanı Satuk Buğra Han'ı, Divanü Lugati't-Türk'ü yazan ilk Türk dil bilgini Kaşgarlı Mahmud'u, Kutadgu Bilig'in sahibi şair, yazar ve devlet adamı Yusuf Has Hacib'i silemezsiniz.
Satuk Buğra - 19.09.2018
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kavuncu Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Satuk Buğra Kavuncu, (Yerel seçimlerde ittifaka ilişkin) "Yerel seçimlerle alakalı bizim şu anda yönetim olarak gündemimizde böyle bir çalışma yok.
Satuk Buğra - 12.09.2018
İyi Parti Başkanlık Divanı Toplantısı (1)
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Satuk Buğra Kavuncu, "İYİ Parti farklıdır, yenilikçidir ve Türk milliyetçisi refleksiyle Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip her vatandaşın mutluluğunu ve huzurunu düşünür.
Satuk Buğra - 12.09.2018
İyi Parti Başkanlık Divanı Toplantısı (2)
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Satuk Buğra Kavuncu, "İYİ Parti farklıdır, yenilikçidir ve Türk milliyetçisi refleksiyle Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip her vatandaşın mutluluğunu ve huzurunu düşünür.
Satuk Buğra - 15.07.2018
15 Temmuz Şehitleri Bişkek'te Anıldı
Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşavirliğinin organizasyonunda Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi (KTMÜ) Cengiz Aytmatov Kampüsü'ndeki Abdülkerim Satuk Buğra Han Camisi'nde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla öğle namazının ardından şehitler için mevlit okundu.
Satuk Buğra - 21.06.2018
Millet İttifakı Tutum Belgesi" Açıklandı
Toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, DP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ katıldı.
Satuk Buğra - 06.06.2018
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Sivas'ta İftar Programına Katıldı
En çok kitap okuyan öğrenciye ziyaret Bakan Yılmaz daha sonra kütüphaneden 138 kitap alarak okuyan 8 yaşındaki Ece Zümra Günaydın'ı Yenişehir Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti. Kızlarının başarısından dolayı Dilek ve Satuk Buğra Günaydın çiftini tebrik eden Yılmaz, Ece Zümra'ya ise çeşitli hediyeler verdi.
Satuk Buğra - 21.05.2018
Millet İttifakı'ndan Seçim Güvenliği Toplantısı
24 Haziran'da yapılacak olan milletvekili seçimleri için CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti temsilcileri İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya gelerek seçim güvenliği hakkında açıklamada bulundu. Toplantıda; CHP'den CHP Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, İYİ Parti'den ise İYİ Parti Bilim Sanayi ve Teknolojiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Satuk Buğra Kavuncu konuşma yaptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Satuk Buğra Haberleri | Satuk Buğra Kimdir - Haberler - Satuk Buğra haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Satuk Buğra kimdir, hayatı ve biyografisi. Kırgızistan'da Berat Kandili dualarla idrak edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 23:12:37. #1.16#
title