Şarkıcı Erol Köse, 10 Kasım paylaşımıyla dikkat çekti
Haberler » Güncel » Şarkıcı Erol Köse, 10 Kasım paylaşımıyla dikkat çekti - Haber

Şarkıcı Erol Köse, 10 Kasım paylaşımıyla dikkat çekti

Şarkıcı Erol Köse, bu sabah 09.05'te aracını durdurarak siren seslerine eşlik ettiğini belirterek "Günde 5 vakit duyduğunuz ezan sesini yılda 1 vakit duyduğun siren sesine borçlusun" dedi.

Şarkıcı Erol Köse, 10 Kasım paylaşımıyla dikkat çekti

Şarkıcı ve gazeteci , bugün 09.05'te aracını durdurup Atatürk'ü andı. Sosyal medya hesabından paylaşımı yapan Erol Köse'nin sözleri ise dikkat çekti.

"GÜNDE 5 VAKİT DUYDUĞUN EZAN SESİNİ YILDA 1 KEZ DUYDUĞUN SİREN SESİNE BORÇLUSUN"

Sivri çıkışlarıyla gündeme gelen Erol Köse, 10 Kasım paylaşımında şunları söyledi: "Saat 09.05'te aracımı durdurup siren seslerine katkıda bulundum çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı gurur duyuyorum. Günde 5 vakit duyduğun ezan sesini Yılda 1 vakit duyduğun siren sesine borçlu olduğunu kimse ama kimse unutmasın bu topraklarda!"

EROL KÖSE KİMDİR?

Erol Köse 1965, Elazığ doğumlu, yapımcı ve eski şarkıcıdır. Komedi Dans Üçlüsü'nün bir üyesi olarak müzik dünyasına girdi. Sekiz yıllık grup kariyeri sonrasında Deniz Arcak'ın kendisi için albüm yapma teklifiyle Köse, yapımcılık kariyerine başladı. Bu yıllarda Ayna, Atilla Taş, Nihat Doğan, Ferhat Güzel gibi grup ve şarkıcıların ilk albümleri yaptı. Müzik sektörüne bir süre ara verdi ve 2010'da yapımcılığa tekrar döndü.


Haber Videosu: Şarkıcı Erol Köse, 10 Kasım paylaşımıyla dikkat çekti
HABER YORUMLARI (6)

 • MUSTAFA:
  EZAN HALA TANRI ULUDUR DİYE OKUNUYOR OLSA İDİ HAKLISIN DİYECEKTİM EROL KÖSE. DİNİNİ BİLMEYEN TARİHİNİ NE BİLSİN ZIR CAHİL ZAVALLILAR.
 • SAMİ SAM:
  Bu milletin İslamî inanclarını ayaklar alttına alıp,dinlerini yıkmaya çalışanların sayesinde mi ezanlar minarelerden okunuyor.Bir insanın kendine yapacağı en büyük kötülük kendisini kandırmasıdır.
 • KUŞ CENNETİ:
  PİYASAYA TEKRAR GİRMEK İÇİN AKILSIZCA BİR PAYLAŞIM. . HADİ ORDAN. . . İSLAM KİŞİLERİN YADA BİR MİLLETİN GARANTİSİ ALTINDA DEĞİL, ALLAHIN GARANTİSİNDEDİR. . .
 • BUĞRA:
  HER FIRSATTA BİR DİNE ELEŞTİRİ YATACAK YERİNİZ YOK. HESAP GÜNÜ PİŞMANLIK FAYDA ETMEYECEK. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.