Sarıcaoğlu: "Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz"

Sarıcaoğlu: "Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz"

Sarıcaoğlu: 'Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz'
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Aradan asırlar da geçse, yapılan hizmetler asla unutulmaz” dedi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Aradan asırlar da geçse, yapılan hizmetler asla unutulmaz" dedi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak'ta geçmiş dönemlerde görev yapan belediye başkanlarına plaket takdim etti. Plaket töreninde konuşan Başkan Sarıcaoğlu, "Memleketimize hizmet etmiş hayatta olan, yaşayan büyüklerimiz ile beraber olalım, istişare yapalım onları unutmadığımızı göstermek için buradayız. Ahirete intikal etmiş bütün büyüklerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Memleketimize hizmet eden bir çivi dahi çakan emek veren belediye başkanlığı yapma onurunu ve şerefini taşımış olan siz büyüklerimize de hem şahsım hem de tüm Kavaklılar adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Aradan asırlar da geçse yapılan hizmetler ve çalışmalar asla unutulmaz. Biz de siz büyüklerimizden aldığımız o bayrağı bizden sonrakilere de en iyi şekilde teslim ederiz inşallah. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük onur duydum. Katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Kavak'ta görev yapmış belediye başkanlarına plaket takdim eden Başkan Sarıacoğlu'na, eski dönem belediye başkanları da onurlu görevi layıkıyla yerine getirdiği için teşekkür etti.

Plaket törenine, 1960-1973 yılı Belediye Başkanı Bahri Rendeci, 1973-1980 yılı Belediye Başkanı Ahmet Altan, 1980-1984 yılı Belediye Başkanı İsmail Öztürk, 1984-1994 yılı Belediye Başkanı Şerif Karagöz'ün yerine yeğeni KADEF Genel Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz, 1994-1999 yılı Belediye Başkanı Abdullah Özal, 2004-2009 yılı Belediye Başkanı Bahri Kesici, 1999-2004 ve 2009-2014 yılı Belediye Başkanı Şerif Ün ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı. - SAMSUN

Sarıcaoğlu: 'Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz'
Sarıcaoğlu: 'Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz'
Sarıcaoğlu: 'Asırlar da Geçse Hizmetler Unutulmaz'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title