Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de - Haberler
Haberi Paylaş

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna bir dizi temaslarda bulunmak üzere Viranşehir’e geldi.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna bir dizi temaslarda bulunmak üzere Viranşehir'e geldi.

İlk olarak Viranşehir Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Tuna'yı Kaymakam Ömer Çimşit, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları Aslan Çiftçi, Mahmut Şık, Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Onurcan, İlçe Nüfus Müdürü Faysal Turan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Siraç Yolcu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Elkatmış, Tapu Müdürü Mehmet Hekimoğlu, Hastane Başhekimi İlhan Erkan, SYDV Müdürü Mehmet Özbilek, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemal Çalışkan, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Zeynelabidin Güneş, Sosyal Güvenlik İlçe Merkezi Ümmü Gülsüm Avcı, Gençlik Merkezi Müdürü Çetin Gören karşıladı. Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna beraberindeki heyetle Viranşehir Kaymakamlığı Toplantı salonunda kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından belediye hizmet binası'na geçen Tuna, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları Aslan Çiftçi, Mahmut Şık ve Halaf Kete'yi makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı diledi. Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Tuna "Bu makamlar vatandaşlara en iyi hizmeti en ucra köşelere kadar adil ve eşit bir şekilde sunulan kaynakları ve imkanları hizmet olarak götürmek için vardır. Şuan ilçe kaymakamı kendisine emanet edilen görevi en iyi şekilde yapmaktadır. Bir süre sonra mutlaka halkımız takdirini kullanacak ve bu görevi hak edenler emaneti devralacaktır. Kendilerine verilen görevi layıkıyla yerine getireceklerdir. Kendilerine emanet edilen görevi suistimal edenler karşılarında her zaman adil yargıyı bulacaklardır. Bu makamlara talip olanlar halkın karşısına yaptıkları hizmetler ile çıkmalıdır. Demokratik sistem neyi gerektiriyorsa yönetimde o şekilde olmalıdır. Yeni yönetime görevlerinde başarılar diliyor, iyi bir ekip olarak Viranşehir halkına iyi bir hizmet götürmelerini diliyorum" dedi.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ve beraberindeki heyet İstanbul Beşiktaş'taki patlamada şehit olan Enes Çiçek'in adının verildiği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin açılışını yaptı. Lise'de öğrenciler ile bir araya gelen Tuna, daha sonra okul yönetimi ile bir toplantı yaptı. Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna son olarak Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezi'ne geçerek Viranşehir İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER)'in ödül törenine katıldı. Akaid Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verildiği törende de konuşan Tuna, İmam Hatip okullarında okumak ve bu okullardan mezun olmanın toplumda ayrı bir yerinin olduğuna vurgu yaptı. Tuna, "Bizlerde aynı sıralardan geçmiş insanlar olarak, bu milletle ilgili bir derdi olan millete hizmeti halka hizmet olarak gören bir medeniyetin varisleriyiz. Bunun şuurunu ermek çok önemlidir. Geçmişte imam hatiplerin önünü kesmeye çalıştılar. 15 Temmuz'da yaşadığımız tecrübe ile neden İmam Hatiplerin önünün kesilmeye çalışıldığını anlamış olduk. Gençler size çok iş düşüyor. Sizler geleceğin yöneticileri, idarecileri, eğitimcileri ve iş adamları olacaksınız" diye konuştu. Tören sonunda Akaid yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödüllerini Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ve Kaymakamı Ömer Çimşit verdi. ardından Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'ya Viranşehir İmam Hatiplileri Derneği tarafından teşekkür plaket verildi.

Tuna'ya plaketini İlahiyatçı Yazar Abdurrahman Kırıkçı takdim etti. - ŞANLIURFA

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

Şanlıurfa Vali Güngör Azim Tuna Viranşehir'de

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Güngör Azim Tuna, Haşim Yıldız, Ömer ÇiMŞİT, Şanlıurfa, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title