Sanatçı Ferdi Tayfur'un yeni imajını görenler tanımakta güçlük çekti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sanatçı Ferdi Tayfur'un yeni imajını görenler tanımakta güçlük çekti

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ferdi Tayfur, son imajıyla sosyal medyada gündem oldu. 75 yaşındaki Tayfur, beyazlamış sakalları ve saçlarıyla adeta bambaşka birine döndü.

Geçtiğimiz yıl organ bağışı yaptıran Türk müziğinin unutulmaz isimlerinden Ferdi Tayfur, uzun süredir gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Vaktini çoğunu evinde geçiren Tayfur'un son hali de dikkat çekti.

SAÇLARI VE SAKALLARI BEYAZLADI

Sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından babasının beyazlamış sakalları ve saçlarıyla yeni imajını paylaştı. Tayfur, babasının fotoğrafına "Ferdi Baba'nın hepinize selamı var" notunu ekledi. Usta sanatçının sol haline ise sevenlerinden beğeni yağdı.

İşte Ferdi Tayfur'un yeni imajı:

Sanatçı Ferdi Tayfur'un yeni imajını görenler tanımakta güçlük çekti

Sanatçı Ferdi Tayfur'un yeni imajını görenler tanımakta güçlük çekti
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (13)
divane divane:Eee ne yapak şimdi oturup.aglayalimmi ? Herkes yaşlaniyor kimse kimseden üstün değildir. Herkes Allahın kuludur. Bu kadar acındırmayin milleti. Hiç kimse genç kalmiyor vakti geldiginde herkes ölür. Mezara gittiginizde kim fakir kim zengin bilemezsiniz çünkü o zaman orda yatan her ölü sadece bir fatiha okunmasini bekler...
Ahmet Gündoğdu:YA NE BEGENISI RESMEN SOYTARI GIBI OLMUŞ BU SAAT DEN SONRA.SANATÇIYIM DIYORSUN KENDINI REZIL EDIYORSUN.
Nedim Y:Hadisi Şerifleri küçük görmeyin, hafife almayın. En ufak bir noktada din aleyhine ortalığı velveleye veriyorsunuz ayıptır günahtır. İhsan Şenocak hocamızada aynısını yaptılar adam dosdoğru konuştu, linç yedi. O Allahu Ekber zikri hakkıyla yapıldığında yerle göğü doldurur. Kimse itfaiye çağırılmasın, uçaklarla müdahale edilmesin demiyor.Bazı şeyleri bilip bilmeden direk çarpıtarak din aleyhine kullanmayı çok seviyorsunuz yapmayın, yapmayın
500