Samsun İha Rekor Peşinde

Samsun İha Rekor Peşinde

İhas Haber Ajansı (İha) Samsun Bölge Müdürlüğü'ne Bağlı İllerde Görev Yapan Muhabirler, Düzenlenen İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.

Samsun İha Rekor Peşinde

İhas Haber Ajansı (İHA) Samsun Bölge Müdürlüğü'ne bağlı illerde görev yapan muhabirler, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Amisos Restoran'da verilen iftar yemeğine İHA Samsun Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Haber Müdürü Salih Kasım, bölge muhabirleri Muammer Ay, İlyas Gün, Mustafa Döver, Ayhan Gonca, Ordu muhabiri Metin Akyürek, Tokat muhabiri Nurhan İçmez, Amasya muhabiri Derya Yetim, Sinop muhabiri Serhat Özşahin, Çarşamba muhabiri Erol Şeker, Vezirköprü muhabiri Şükrü Uluçay, Fatsa muhabiri Muhsin Yılmaz, Ünye muhabiri Hamza Alp ve Bafra muhabiri Namık Azgın ile muhasebe sorumlusu Hüseyin Tangal katıldı.

"BİR İLKE İMZA ATACAĞIZ"

Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen yemekte yaptığı konuşmada, özveriyle çalışan tüm muhabirlere üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Başarıda ekip çalışmasının önemine değinen Ergen, "Ekip çalışması sayesinde Samsun Bölge Müdürlüğü diğer bölgelerin önüne geçmiştir. Son 2 yılda üst üste Türkiye birincisi olarak bir ilke imza atan Samsun Bölge Müdürlüğü, bunu daha da ileriye götürerek, yeni bir rekora imza atmaya hazırlanmaktadır. 2007 yılının ilk 8 ayını da, diğer bölgelerin önünde tamamlayan Samsun Bölgesi, önümüzdeki 3 ayda arzu ettiği başarıyı yakalayabilirse, performans değerlendirmesinde muhtemelen 2007 yılını da birinci tamamlayacaktır. Eğer bu başarıyı yakalarsak, bölge çalışanları olarak İHA tarihinde bir rekora imza atıp, üst üste 3 yıl birinci olmayı başaran tek bölge unvanına kavuşacağız. Bu performansın ortaya çıkmasında, siz değerli çalışanlarımızın gayret ve emekleri vardır. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, gözlerinizden öpüyorum" dedi.

(MD-SA)

06.10.2007 20:26 TSİ

Kaynak: İHA