Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı
Haberler » 3. Sayfa » Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı - Haberler

Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da bir çöp konteynerinden belden aşağısı ve kolları olmayan ceset parçalarının bulunmasının ardından cesedin kayıp bölümleri de ortaya çıktı. Olayla ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı

'un ilçesinde bir çöp konteynerinde bulunan cesetle ilgili 12 Iraklı gözaltına alındı. Ayrıca cesedin kayıp parçaları iki ayrı çöp poşeti içinde bulundu.

POLİS CESEDİN KAYIP PARÇALARININ BULUNMASI İÇİN ALARMA GEÇMİŞTİ

Samsun'da belediye işçileri çöp kamyonunu preslemeden önce kontrol ettikleri sırada poşetin içinde 40-45 yaşlarında bir erkek cesedi olduğunu fark etti. Yapılan incelemde cesedin kafasının ve gövdesinin poşet içinde çöp konteynerine atıldığı, belinden aşağısı ve kollarının ise kayıp olduğu anlaşıldı. Parçalanan cesedin geri kalan parçalarının bulunması için Samsun polisi alarma geçti. Şehirdeki bütün çöp konteynerinin içi ve çöp kamyonları ile çöp boşaltılan yerlerde arama başlatıldı.

CESEDİN KAYIP PARÇALARI BULUNDU

Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı mahalle bekçileri saat 21.30 sıralarında Reşadiye Mahallesi Çaykara Sokak üzerinde bir çöp konteynerini kontrol ettiklerinde iki ayrı çöp poşeti içinde cesedin kolları ve ve kayıp bacaklarını buldu.

GÖZALTINA ALINAN 12 KİŞİ DE IRAK UYRUKLU

Yapılan araştırmalar sonucu öldürülen kişinin Irak uyruklu olduğu öğrenildi. Cinayetler ilgili dün 7 kişi, bugün de bir eve düzenlenen operasyonda 5 kişi olmak üzere Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Samsun'da çöpte bulunan parçalanmış cesetle ilgili Irak uyruklu 12 kişi gözaltına alındı
HABER YORUMLARI (17)

 • SEREN CANJ:
  Bunlar derhal sınır dışı yada Karadenize rözele ve orduya hepsi yada kara saraya 1000 oda varya hep beraber yaşasınlar mutlu mesut
 • AHMET:
  Önce kendimize bakalım, hergün çıkan şu cinayet haberlerinden kaç tanesi yabancılara ait. hergün insanlar birbirlerini ölüdürüyor ülkemde yabancı olunca mı problem ?
 • YETER:
  problem tabi ki seni akıllı. kendi cahillerimiz, canilerimiz yetmedi ithal ediyoruz
 • VC:
  Göçmen büroları açılmalı, alo hattı da olmalı, düzeni bozan en ufak şey cezalandırılmalı, sınır dışı edilmeli, adamlar yaptıklarından korkmuyor kardeşim
 • :-:
  KİMSE KENDİ KATİLİNİ ÖVMÜYOR ANCAK BİZ BAŞKA MİLLETLERİN OTELİ DEĞİLİZ KENDİ ÜLKELERİNDE ELLİ TÜRLÜ ŞEREFSİZLİK YAPIP BURAYI ÇOK SERBEST GÖRDÜKLERİNDEN AT OYNATMA YERİ OLARAK GÖRÜYORLAR. VE ORTA DOĞU BÜTÜN PİSLİĞİNİN HAŞMETİYLE ÜZERİMİZE GELİYOR. YETER DA İSTANBUL ANTALYA İZMİR ANKARA BUNLAR GİBİ YABANCI KAYNIYOR GİDİN AVRUPA''YA GÖÇMEN BÜROLARI VAR HER ZAMAN KONTROL ALTINDASINIZ YANLIŞ YAPAN YANAR MİSALİ HEP GÖZLER ÜZERİNİZDE AMA BİZ DE MAALESEF OLMADI OLMUYOR GELENE BUYUR DİYORUZ YETER DA
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri