Samandağı Haberleri

Samandağı haber, Samandağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Samandağı 15.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
AYNI BÖLGEDE BU KEZ 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM Akdeniz'de Hatay'ın Samandağı ilçesi açıklarında meydana gelen 4.
Samandağı 15.4.2020
Hatay açıklarında 4.7 büyüklüğünde deprem (2)
AYNI BÖLGEDE BU KEZ 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREMAkdeniz'de Hatay'ın Samandağı ilçesi açıklarında meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki depremin ardından saat 11.18'de bölgede ikinci bir deprem oldu.
Samandağı 10.3.2020
Mehmet Ekmekçi Esnaf gecesi
Mehmet Ekmekçi Esnaf gecesi İpek Salça grubunun katkılarıyla Antakya, Yayladağı ve Samandağının seçkin esnaflarının coşkulu kalabalığın katılımıyla gerçekleşti.
Samandağı 24.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Cenaze namazından genel ve detay görüntüler -Hayatını kaybeden Nazife Zorlu'nun  fotoğrafı Haber-Kamera: Cemil SEVAL/MANİSA, ============================ 'Tropikal ürünlerden 10 yılda 10 milyar dolarlık ihracat yapabiliriz' ANTALYA'nın Gazipaşa ilçesinde tropikal ürünlerin tanıtılması ve üreticilerin bahçeleşmeye yönelmesine destek veren Mustafa Ezici, bölgede yetişen yaklaşık 42 tropikal üründen oluşan reyonla tanıtım yaptı. Mustafa Ezici, "Tropik ürünler üretip hem ülkemizdeki tüketiciye hem de ihracı yapılabilir. Ben 10 yıl içinde, 10 milyar dolarlık ihracat yapılabileceğine inanıyorum. İzmir'den Hatay Samandağı'na kadar bu ürünler yetişebiliyor" dedi.
Samandağı 22.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, İdlib bölgesine göç ve krizi önlemek için yoğun askeri sevkiyatı sırasında Esad rejiminin düzenlediği hava saldırısında şehit düşen Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın naaşı bugün memleketi Hatay'ın Samandağı Deniz Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
Samandağı 21.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ-10
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, İdlib bölgesine göç ve krizi önlemek için yoğun askeri sevkiyatı sırasında Esad rejiminin düzenlediği hava saldırısında 2 asker şehit oldu, 5 asker ise yaralandı. Yaralı askerler, ambulanslarla Hatay Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Saldırıda şehit düşen Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın Samandağı Deniz Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri heyet, acı haberi baba Remzi Fırıncıoğulları ve anne Münteha Fırıncıoğulları'nın İzmir'de bulunması nedeniyle şehidin yakınlarına verdi.
Samandağı 21.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Türkiye, İdlib bölgesine göç ve krizi önlemek için yoğun askeri sevkiyat gerçekleştirirken, Esad rejimi bölgedeki TSK unsurlarına yönelik hava saldırısı düzenledi. Saldırıda 2 asker şehit oldu, 5 asker ise yaralandı. Yaralı askerler, ambulanslarla Hatay Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı.  Saldırıda şehit düşen Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın Samandağı Deniz Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri heyet, acı haberi baba Remzi Fırıncıoğulları ve anne Münteha Fırıncıoğulları'nın İzmir'de bulunması nedeniyle şehidin yakınlarına verdi.
Samandağı 21.2.2020
İdlib şehidi yarın toprağa verilecek
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, İdlib bölgesine göç ve krizi önlemek için yoğun askeri sevkiyatı sırasında Esad rejiminin düzenlediği hava saldırısında 2 asker şehit oldu, 5 asker ise yaralandı. Yaralı askerler, ambulanslarla Hatay Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Saldırıda şehit düşen Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın Samandağı Deniz Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri heyet, acı haberi baba Remzi Fırıncıoğulları ve anne Münteha Fırıncıoğulları'nın İzmir'de bulunması nedeniyle şehidin yakınlarına verdi.
Samandağı 21.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Şehidin evi -Askerlerin eve girişi -Evin önündeki kalabalık  -Şehit ailesinin ağlamaları -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Kadir GÜNEŞ - Mustafa KANLI / GAZİANTEP, ===================================== İZMİR'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ    SURİYE'nin İdlib kentinde, rejimin düzenlediği hava saldırısında şehit olan Tankçı Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın acı haberi İzmir'deki ailesine verildi.  İdlib'de, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce göç ve krizi önlemek için çalışmalar sürerken, bölgeye rejim tarafından düzenlenen hava saldırısında Tankçı Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları şehit oldu. Fırıncıoğulları'nın şehadet haberini Remzi Fırıncıoğulları, ziyaret için geldiği İzmir'deki kardeşi  Firuz Fırıncıoğulları'na ziyaret sırasında öğrendi. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter ve askeri yetkililer, baba Remzi Fırıncıoğulları'na acı haberi verdi. Şehidin amcasının evine Türk Bayrağı asıldı. Şehidin yakınlarını askeri yetkililer ile mahalle sakinleri teselli etti. Şehidin annesi Münteha Fırıncıoğulları'nın ise Bursa'daki yakınlarını ziyarete gittiği öğrenildi. Bekar olduğu öğrenilen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın cenazesi, memleketi Hatay'ın Samandağı'nda defnedileceği öğrenildi.
Samandağı: İzmir'e şehit ateşi düştüSamandağı 21.2.2020
Samandağı 21.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Şehit Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın Samandağı Deniz Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri heyet, acı haberi baba Remzi Fırıncıoğulları ve anne Münteha Fırıncıoğulları'nın İzmir'de bulunması nedeniyle şehidin yakınlarında verdi.
Samandağı: İzmir'e şehit ateşi düştüSamandağı 21.2.2020
Samandağı: Hatay'a şehit ateşi düştüSamandağı 21.2.2020
Samandağı 27.2.2019
11 Mayıs Reyhanlı Şehitler Derneği Başkanı Tuna: Artık Sonuç Bekliyoruz
Reyhanlı saldırısı davasının tutuklu sanığı Yusuf Nazik ile geçen hafta Samandağı ilçesinde yakalanan Aykan Hamurcu'nun davasının birleştirilmesi yönünde mahkemenin karar verdiğini belirten Ahmet Tuna ve yaşamını yitirenlerin aileleri, dernek binası önünde açıklama yaptı.
Samandağı 26.2.2019
Reyhanlı Davası Sanıkları Nazik ve Hamurcu'nun Kararı Bir Sonraki Duruşmaya Kaldı
SURİYE'de yakalanıp Türkiye'ye getirilen Reyhanlı saldırısının faillerinden Yusuf Nazik ile geçen hafta Antakya Samandağı'nda yakalanan sanık Aykan Hamurcu hakim karşısına çıktı.
Samandağı 22.2.2019
Güncelleme 2 - Reyhanlı Saldırısının Firari Sanığı Yakalandı
Reyhanlı davasına bakan Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesince aranan Aykan Hamurcu'nun (47) kentte olduğuna yönelik bilgiler edinen polis ekipleri, Defne ve Samandağı ilçesi sınırındaki araştırmaları sırasında, Değirmenyolu Mahallesi'ndeki sokakta şüpheli bir kişiyi durdurarak kimlik kontrolü yaptı.
Samandağı 1.1.2019
Konya Asansörlerin Beyinleri Çalan 2 Kişi Tutuklandı
Konya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son 10 günde, 6 apartmandan asansörün çalışmasını sağlayan kontrol kartları ile kartın montajlandığı kumanda panonun çalınması üzerine çalışma başlattı. Polis, asansörün çalışmasını sağlayan kumanda panosunun yapıldığı yerlere giderek bilgi aldı. Şüphelilerin bu malzemeleri satabileceğini yerleri ve olayların meydana geldiği apartmanların yakın çevresindeki güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Yapılan araştırmanın ardından şüphelilerinden birinin daha önce poliste suç kaydı ve Samandağı Asliye Ceza Mahkemesi'nce hırsızlık suçundan hakkında arama kararı bulunan Volkan Tutar, diğerinin de uyuşturucu suçundan kaydı bulunan Ali Sami Avuçalmaz olduğunu tespit etti.
Samandağı 4.10.2018
TRT World Forum
Erdoğan, özellikle de Samandağı, Yayladağı ve Hatay'dan Türkiye'ye giriş yapma yoluna gidileceğini belirterek, şöyle devam etti: "Biz birçok tedbirler aldık.
Samandağı 6.9.2018
Terörist Mihraç Ural Ağır Yaralandı
Ural, Esed ailesiyle akrabalığı olan eşi Malak Fadel üzerinden dönemin Devlet Başkanı Hafız Esed'in kardeşi Cemil Esed ile yakın ilişkiler kurdu. Edindiği imtiyazlar sayesinde Suriye'de varlıklı biri haline geldi. Hatay'ın Samandağı ilçesi başta olmak üzere civar bölgelerdeki halkın Suriye rejimine sempatisini sağlamak için çalıştı.
Samandağı 9.8.2018
Caretta Caretta, Çeşme Sahillerine İlk Kez Yumurta Bıraktı
Prof. Dr. Kaska, hava sıcaklığına bağlı olarak 10-15 Eylül 2018 tarihlerinde yavru çıkışı beklediğini ifade ederek, "Yaklaşık 95 milyon yıldır yerküre üzerinde yaşadığı bilinen deniz kaplumbağaları, yakın akrabalarından birçok canlı türünün yok olmasına karşılık, uzun bir zaman periyodu boyunca neslinin devamını başarı ile sürdürebilen ender canlılardan biridir. Ülkemizde Samandağı (Hatay) kumsalından Ekincik (Muğla) kumsalına kadar belirlenmiş, izleme ve koruma çalışmaları yapılan 21 deniz kaplumbağaları yuvalama alanı bulunuyor" dedi.
Samandağı 10.6.2018
Amik Ovası'na Hayat Veren Asi Nehri Temiz Akacak
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, nehrin iki ülkeden geçip Türkiye'ye gelerek Samandağı'ndan Akdeniz'le buluştuğunu ve Bekaa Vadisi'nden doğduğu zaman müthiş bir güzellikte olduğunu söyledi.
Samandağı 9.5.2018
Meteorolojiden Kuvvetli Sağanak Uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, sabah saatlerinden itibaren üç saat boyunca Hatay'ın güney kıyılarındaki Arsuz ve Samandağı bölgesinde beklenen gök gürültülü sağanağın kuvvetli olacağı bildirildi.
Samandağı 15.3.2018
Meteorolojiden 5 İl İçin Sağanak Uyarısı
Doğu Akdeniz'in doğusunda öğleden sonra etkisini artıracak gök gürültülü sağanağın akşam ve özellikle gece saatlerinde Osmaniye çevrelerinde, Adana'nın Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke, Kozan, İmamoğlu ve Ceyhan ilçelerinde, Kahramanmaraş'ın Göksun, Andırın ve Afşin, Hatay'ın Erzin, Dörtyol, Hassa, Payas, Arsuz, İskenderun ve Samandağı ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor.
Samandağı 27.12.2017
Artvinli İşitme Engelli Gence Devletin Şefkat Eli Uzandı
Vatani görevini yaptığı Hatay'ın Samandağı ilçesinde 1992 yılında vazife malulü olan Onat, işitme engeli bulunan lise birinci sınıf öğrencisi oğlunun tedavisi için Vali Ömer Doğanay'dan yardım istedi.
Samandağı: Gastronomi ToplantısıSamandağı 19.12.2017
Samandağı 19.12.2017
Hatay'da Gastronomi Toplantısı
Projenin üzerinde çalışıldığını ifade eden Savaş, "Şuana kadar işler iyi gidiyor. Samandağı'ndan Erzin'e kadar herkesi ilgilendiriyor.
İmsak04:07
Öğle12:46
İkindi16:32
Akşam19:44
Yatsı21:09
HATAY
Yönetmen Vikingler: Büyük Macera
Tür Animasyon
HATAY
Yönetmen Zengo
Tür Komedi
HATAY
Yönetmen Aşk Tesadüfleri Sever 2
Tür Romantik
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Samandağı Haber, Samandağı Son Dakika Haberleri - Haberler - Samandağı haber sayfamızda Samandağı haberleri okuyabilir, Samandağı son dakika haberleri ve güncel Samandağı gelişmelerini görebilirsiniz. MERSİN 40 yıldır kamışları 'ney'e dönüştürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:41:05. #1.14#
title