SALİH YILDIRIM HABERLERİ

Salih Yıldırım haber, Salih Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Yıldırım

Salih Yıldırım

Doğum Yeri Eskişehir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.4.1959 - ...

Salih Yıldırım Kimdir ?

Nisan 1959 yılında Seyitgazi de doğdu. Evli, 3 çocuk 1 torun sahibi. Eskişehir İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 1984 ‘ de Etibank Kırka Bor İşletmesinde işçi olarak işe başladı. 2007 yılında emekli sandığından emekli oldu. Siyasi parti temsilciliklerinde, okul aile birliği, cami koruma derneği vb. sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salih Yıldırım - 27.02.2021
Meteoroloji Genel Müdürü Coşkun'dan Kastamonu ziyareti
Kurum personelince karşılanan Coşkun'a meteorolojinin kentteki faaliyetlerine ilişkin Meteoroloji İl Müdürü Salih Yıldırım tarafından bilgi verildi.
Salih Yıldırım - 19.02.2021
Son dakika haberi | Elazığ'da maden ocağında devrilen vagondan düşen 2 işçi öldü
İddiaya göre, Kayaönü köyü yakınlarında bulunan özel bir maden ocağında çalışan ve kuzen oldukları öğrenilen işçiler Adem Yıldız (29) ve Salih Yıldırım (29), krom cevheri taşınmasında kullanılan vagona binerek galeriye inmek istedi.
Salih Yıldırım - 17.10.2020
Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası başladı
Şampiyonada ilk gün yarışlarında alınan sonuçlar şöyle: Master Erkekler dört çifte: 1. Karma Ekip (2), 2. Karma Ekip (1) Master Kadınlar tek çifte: 1. Boğaziçi Üniversitesi, 2. Van Edremit Gençlik Spor Yıldız Kızlar dört Çifte: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Fethiye Belediye Yıldız Erkekler dört çifte: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe, 3 Fenerbahçe "B" Yıldız Erkekler iki tekte: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe, 3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Yıldız Erkekler iki çifte: 1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi. 2. Fenerbahçe, 3. Galatasaray Yıldız Erkekler dört tekte: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray Master Kadınlar iki çifte: 1. Ferdi sporcular; İnci Selçuk ve Elif Lermi Bekdemir, 2. Boğaziçi Üniversitesi, 3. ferdi sporcular; Yasemin Cansel, Harika Uçar Küçük Erkekler tek çifte: 1. Hereke Nuh Çimento Kürek, 2. Fenerbahçe, 3. Van Edremit Gençlik Küçük Erkekler iki çifte: 1. Hereke Nuh Çimento Kürek, 2. Fenerbahçe "B", 3. Fenerbahçe "C" Küçük Kızlar dört çifte: 1. Fenerbahçe, 2. Fenerbahçe "B", 3. Sakarya Gençlik Merkezi Master Erkekler tek çifte: 1. ferdi sporcu Eren Rıfat Kuraner, 2. ferdi sporcu Yavuz Kuban, 3. Boğaziçi Üniversitesi Genç Kızlar iki tekte: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe Genç Kızlar tek çifte: 1 Galatasaray, 2. Fenerbahçe, 3. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Genç Kızlar iki çifte: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Anadoluhisarı Kürek Yıldız Erkekler dört çifte: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe, 3. Anadoluhisarı Kürek Yıldız Erkekler sekiz dümenli: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray Master Erkekler iki çifte: 1. ferdi sporcular; Umut Maraklı, Salih Yıldırım, 2.
Salih Yıldırım - 07.08.2020
Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları eleme müsabakaları Sapanca'da yapıldı
Sakarya Kürek Takımı antrenörlerinden Salih Yıldırım, yaptığı açıklamada, yarışlarda il olarak 17 sporcu ile başarı aradıklarını belirtti.
Salih Yıldırım - 10.06.2020
Mardin İl Jandarma Komutanlığı ve Mardin MİT Bölge Başkanlığınca müştereken icra edilen Şehit...
Mardin İl Jandarma Komutanlığı ve Mardin MİT Bölge Başkanlığınca müştereken icra edilen Şehit J.Asb.Üçvş. Salih Yıldırım 2020-52 Operasyonu kapsamında 37 SGB 05001-19218 koordinatında PKK mensuplarınca kullanıldığı değerlendirilen mağara içerisinde; 3 adet beyaz çuval içerisinde ayrı ayrı tamamlanmış 3 adet piknik tüpü (tuzaklamaya hazır,fünyeler bağlanmış,düzeneği bağlı değil), 3 adet plastik kap içerisinde yaklaşık 15 kilo amonyum nitrat olduğu değerlendirilen patlayıcı madde, düzenekleri hazırlamak için yakaşık 30 metre kablo, 8'li banta sarılmış pil bloğu bulundu.
Salih Yıldırım - 10.06.2020
Mardin'de teröristlerin kullandığı mağarada patlayıcı malzemeleri ele geçirildi
Bunun üzerine İl Jandarma Komutanlığı ve MİT Başkanlığı ekiplerince "Kapan-1" operasyonları kapsamında "Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Salih Yıldırım Özel Birlik Operasyonu" düzenlendi.
Salih Yıldırım - 22.01.2020
Kastamonu'da kuraklık kriz yönetim toplantısı yapıldı
Konuşmaların ardından ziraat mühendisi Ali Ortaakarsu ve Kastamonu Meteoroloji Müdürü Salih Yıldırım sunum yaptı.
Salih Yıldırım - 06.12.2019
Başakşehir'de 5 ton balık pişirilip vatandaşa ikram edildi
  "HAFİF YAĞLAYARAK PİŞİRİLMELİ"   Festivalde vatandaşlara sunulan balıkları pişirenler de oldukça ilgi gördü. 25 yıldır bu mesleği yaptığını söyleyen ızgara başındaki Usta Cemil Uygun, uskumru severlere balık pişirmenin püf noktalarını anlattı. Uygun, "Izgara da pişirirsek hafif şekilde yağlayıp tuzluyoruz ve ızgaraya atıyoruz. Yağda pişirdiğimiz zaman ise galete ununa batırıp yağda kızartıyoruz. Tadı zaten çok güzel. Herkese yemesini tavsiye ediyorum" dedi. Ustalardan Salih Yıldırım ise uskumrunun ızgarada çok daha lezzetli pişeceğini belirtti.
Salih Yıldırım - 16.11.2019
Minik Hira, şifayı Sivas'ta buldu
'SAYILI HASTANELERDEN BİRİYİZ' Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Anestezi Uzmanı Salih Yıldırım ise, "Hastanemizdeki mevcut ameliyathanede mental durumu bozuk olan hastalar ile kesinlikle koopere olamadığımız çocuk ve erişkin hastaların diş çekimi tedavisinde genel anestezi altında yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Salih Yıldırım - 16.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
'SAYILI HASTANELERDEN BİRİYİZ' Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Anestezi Uzmanı Salih Yıldırım ise, "Hastanemizdeki mevcut ameliyathanede mental durumu bozuk olan hastalar ile kesinlikle koopere olamadığımız çocuk ve erişkin hastaların diş çekimi tedavisinde genel anestezi altında yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Salih Yıldırım - 01.11.2019
Daire Başkanı Akbaş'tan Alaşehir'e ziyaret
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, çalışmaları bizzat takip etmek ve rutin bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla Alaşehir ilçesine program düzenledi.Öncelikle Yeşilyurt Mahallesi'ne giden Daire Başkanı Akbaş, burada hizmet vermekte olan mobil tahsilat aracında işlem yapan vatandaşlarla görüştü. Ardından ise, Yenice Mahalle Muhtarı ve Alaşehir Muhtarları Dayanışma Derneği Başkanı Şevket Çömçömoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Akbaş'a, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Korkusuz ile Toygar Mahalle Muhtarı Salih Yıldırım eşlik ettiler.
Salih Yıldırım - 05.02.2019
Zabıtalar Tüketici Hakları Konusunda Bilgilendirildi
Gün boyu devam eden çalıştayın sonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Salih Yıldırım, Gaziantep'teki çalışmaları ile ilgili bir sunum yaptı.
Salih Yıldırım - 11.09.2018
Ergenekon" Davası
Birleştirme kararı Duruşmada, Ankara 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nin, "Bir süre önce 'kasten öldürme ve yaralama' suçlarından kimi cezalar verilen Danıştay saldırısı sanıkları Alparslan Arslan, Aykut Metin Şükre, Erhan Timuroğlu, Erkan Ayyıldız, İsmail Sağır, Kenan Özay, Mahmut Güzel, Osman Yıldırım, Salih Yıldırım, Selçuk Özkan, Süleyman Esen ve Tekin İşri hakkında, 'Anayasayı ihlal' ve 'silahlı terör örgütü üyeliği' suçlarından açılan davalara ilişkin bu mahkemece alınan yetkisizlik kararının yanlışlıkla mahkemeye gönderildiğini" bildirdiği, birleştirme önerisinde bulunduğu" belirtilerek, bu mahkemenin de, "Sanık Mahmut Güzel hakkında yetkisizlik kararı verilmediği uyarısıyla birlikte, Danıştay davasının Ergenekon davasıyla ilgilisinin bulunmadığı" yönünde olumsuz cevap verdiği hatırlatıldı.
Salih Yıldırım - 18.08.2018
Gaziantep'te 'Gastronomi Zabıtası' Denetimde
AMAÇ KALİTEYİ ARTIRMAK Zabıta Daire Başkanı Salih Yıldırım ise denetimlerdeki amacın ceza yazmak değil, kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalar olduğunu söyledi.
Salih Yıldırım - 16.07.2018
Hizan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı Düzenlendi
Anma programı öğle saatlerinde Hizan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Bülent Hamitoğlu ve beraberindeki heyetin 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Gayda Mezarlığı'ndaki Şehitliği ziyaret ederek dualar okumalarıyla başladı. Akşam saatlerinde Cumhuriyet İlkokulunda devam eden anma programına Hizan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Bülent Hamitoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Salih Yıldırım, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Kurt, Şehit ve Gazi aileleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.
Salih Yıldırım - 09.07.2018
Tren Faciası Sonrası Uzunköprülülerden Açıklama
"Bugün olsa bugün yine binerim" Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde bulunan tren garı yakınında yaşayan Salih Yıldırım ise, "İstasyon Mahallesi'nde oturuyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Yıldırım Haberleri | Salih Yıldırım Kimdir - Haberler - Salih Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Meteoroloji Genel Müdürü Coşkun'dan Kastamonu ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:03:22. #1.16#

title