Çaresiz anne oğlunu kurtarmak için yetkililere seslendi: Aylardır bir evrak bekliyoruz - Haberler
Haberi Paylaş

Çaresiz anne oğlunu kurtarmak için yetkililere seslendi: Aylardır bir evrak bekliyoruz

Haberler.com - Bilsay Özer - Sağlık
 - Güncelleme:
Çaresiz anne oğlunu kurtarmak için yetkililere seslendi: Aylardır bir evrak bekliyoruz

Bir yıl içerisinde 34 ameliyat geçiren Cem Özgür'ün sağlığına tekrar kavuşması için İngiltere'ye gidip ince bağırsak nakli olması gerekiyor. Yetkililerden yardım beklediklerini aktaran anne Özgür ise, evrak konularında sıkıntı yaşadığını belirterek "Evrak işlerimiz ocak ayında başladı. Hala son bulmadı. Sürekli bir aksilik yaşıyoruz" şeklinde konuştu.

Cem Özgür geçirdiği bir operasyon sonrasıameliyat komplikasyona bağlı son bir sene içinde 34 ameliyat geçirdi. 8 aydır yemek yiyemediği için damardan beslenen Özgür yetkililerden yardım bekliyor.

BİR YIL İÇİNDE 34 AMELİYAT OLDU

Özgür'ün sağlık durumunun her geçen gün daha da kötüye gittiğini belirten annesi "Çok ağlıyor, okula giden normal bir çocuk bir anda 1 yıl içinde 34 ameliyat olmak zorunda kaldı. İnce bağırsağımız hiç yok. Ağızdan beslenemiyor, damardan özel bir yöntem ile besleniyor. Türkiye'de ince bağırsak nakli olmadığı için nakil yapılmıyor. Yurtdışında yapılması gerekiyor" dedi.

İNCE BAĞIRSAK NAKLİ İÇİN ADRES İNGİLTERE

Sağlığına tekrar kavuşması için Cem'in ince bağırsak nakli olması gerektiğini aktaran annesi İngiltere'ye gitmek için yetkililerden yardım beklediğini aktardı. Konu hakkında konuşan anne, "Evrak işlerimiz ocak ayında başladı. Hala son bulmadı. Sürekli bir aksilik yaşıyoruz. Bir türlü bitmiyor. Hep hatalı bir evrak işlemi var" ifadelerine yer verdi.

Haberler.com / Bilsay Özer - Sağlık

Organ Bağışı Organ Nakli İngiltere Sağlık Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Polat Yilmaz:

Hadi sağlık bakanı bu haberleri görmüyor, binlerce lira maaş alan danışmanları da mı görmüyor.

MUSTAFA KEMAL:

ÜLKE 4X4'LÜK ONDAN BEKLİYORSUNUZDUR EVRAĞI

Mikail arman:

Gerçekten sağlıkla ilgili bu durumlarda zaman konusu çok ama çok önemlidir.Evrak eksikliği Îngiltereye gidip tedavi olmasına engel teşkil etmemelidir.Bu asla geçerli bir özür değildir.

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title