SADETTİN SAYGI HABERLERİ

Sadettin Saygı haber, Sadettin Saygı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadettin Saygı

Sadettin Saygı

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 4.8.1960 - 0.0.0

Sadettin Saygı Kimdir ?

4 Ağustos 1960 tarihinde Bozkır'da dünyaya geldi. 1980 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü, İngilizce Bölümü'nü bitirdi. Uzun yıllar Bozkır İlçesinde beyaz eşya ticareti yapıyor. Konya’nın yanı sıra Antalya, Alanya ve Karaman gibi illerde de ticaret ile ilgilendi. Sadettin Saygı, evli ve 2 çocuk sahibidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sadettin Saygı 19.3.2020
Bozkır Belediye Başkanı Saygı'dan "evde kal" çağrısı
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) tehlikelerini en aza indirmek için tüm ilçe sakinlerine evde kalması ve zorunlu durumlar haricinde dışarı çıkmaması çağrısında bulundu.
Sadettin Saygı 18.3.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yılı
Törene, Kaymakam Oltan Bayraktar, Belediye Başkanı Sadettin Saygı, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.
Sadettin Saygı 12.3.2020
Çarşamba Çayı Cazibeli Hale Geliyor
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Çarşamba çayı kenarında yer alan esnaflarla bir araya gelerek ilçenin merkezinden geçen ve cazibe oluşturan Çarşamba Çayından daha fazla yararlanabilmek için düzenleme çalışması yapacaklarını açıkladı.
Sadettin Saygı 4.3.2020
Türkiye Mehmetçik için tek yürek oldu
Bozkır çevre yolundan başlayarak Bozkır Jandarma Komutanlığı girişinde sonlandırılan etkinliğe Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İlçe Müftüsü Seyit Böğet, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Güven, MHP İlçe Başkanı Ata Küçükduran, Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk, Bimder Derneği Başkanı Mehmet Görür, Bozkır şoför esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sadettin Saygı 3.3.2020
Bozkır'da bilgi evi çalışmaları devam ediyor
Daha önceden belediye binası olarak kullanılan binada devam eden tadilat çalışmalarını inceleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, çalışmaların yaz aylarına kadar tamamlanması için yoğun çalışma yürüttüklerini belirtti.
Sadettin Saygı 3.3.2020
Bozkır'da Kur'an kursu öğrencileri şehitler için Hatm-i Şerif okudu
Programa Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İlçe Müftüsü Seyit Böğet, Bozkır Bimder Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Sadettin Saygı 12.2.2020
Bozkır Heyeti Çağlayan Göleti için Ankara'da temaslarda bulundu
Ak Parti İlçe başkanı Kadir Güven, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır İlçe Tarım Müdürü Halil Durmuş ve Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürktarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde Bozkır Çağlayan Göleti Sulama İkmal Projesi hakkında istişarelerde bulunuldu.
Sadettin Saygı 4.2.2020
Bozkır balı markalaşıyor
Tesiste gerçekleştirilen ilk deneme üretimini inceleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halil Durmuş ile Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Dumru, tesisin ilçeye ve arıcılara hayırlı olması dilediğinde bulundu.
Sadettin Saygı: Bozkır Stadyumu yenilenecekSadettin Saygı 24.1.2020
Sadettin Saygı 21.1.2020
Bozkır'da KOP destekli projelerin tanıtımı yapıldı
Bozkır'da son iki yılda KOP tarafından desteklenen projelerin anlatıldığı proğramda konuşan İlçe Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır'ın, coğrafi şartlar nedeniyle tarım ve hayvancılığın temel geçim kaynağı olduğunu bu bağlamda devletin tüm kurumlarıyla işbirliği içerisinde projeler ürettiklerini söyledi.
Sadettin Saygı 10.1.2020
Bozkır'a yeni oto galericiler sitesi yapılması planlanıyor
Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, ilçede faaliyet gösteren oto galerici esnafıyla belediye konferans salonunda buluştu.
Sadettin Saygı 9.1.2020
Bozkırlılar Arabaşı etkinliği için İstanbul'da buluştu
Yemeğe katılan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı da konuşmasında ilçeye bu sene modern bir otogar ve hamam yaptıracaklarının müjdesini verdi.
Sadettin Saygı 3.1.2020
Bozkır Belediyesi çalışanlarının kar mesaisi
Çalışmaları yerinde takip eden İlçe Belediye Başkanı Sadettin Saygı, "İlçemizde kar yağışından kaynaklı herhangi bir mağduriyetin yaşanmamasından dolayı mutlu mutluyuz.
Sadettin Saygı 23.12.2019
Bozkır Belediyesinin eğitime desteği sürüyor
Yapımı tamamlanan basketbol sahasında incelemelerde bulunan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, sahanın öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi, basketbol sahasının yapılmasında emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanlığı Konya İl Müdürlüğüne teşekkür etti.
Sadettin Saygı 19.12.2019
Bozkır ilçesinin yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkanı Sayın Sadettin Saygı, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, merkez mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.
Sadettin Saygı 6.12.2019
Bozkırlı iş insanı Fransa'da mağaza açtı
Türkiye Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'nın katılımıyla gerçekleştirilen açılış programına Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven ile çok sayıda Bozkırlı iş insanı katıldı.
Sadettin Saygı 20.11.2019
Bozkır Belediye Başkanı Saygı ve beraberindekilerden Alanya'ya ziyaret
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve beraberindekilerle Alanya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Sadettin Saygı 7.11.2019
Bozkır Sarıoğlan İmam Hatip Ortaokulu'nda bilim fuarı düzenlendi
4006 Bilim Fuarı'nın açılışını yapan Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, projeleri hazırlayan öğrencilere teşekkür etti.
Sadettin Saygı 7.11.2019
Bozkır'da çiftçilere ücretsiz Macar Fiği tohumu dağıtıldı
Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen törene Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk ile çok sayıda çiftçi katıldı.
Sadettin Saygı 5.11.2019
Hamzalar Mahallesi sakinleri Mehmetçiğe kuru üzüm gönderdi
Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'nın protokol konuşmalarının ardından Bozkır Hamzalar ilkokulu öğrencileri Komanda Marşı'nı söyledi.
Sadettin Saygı 22.10.2019
Bozkır'a yeni yürüyüş yolu yapıldı
Bozkır'da yıllardır atıl durumda olan, ilçe merkezinde yer alan bir sokak, ilçe belediyesi tarafından yapılan yeni düzenlemeyle Bozkır'ın yeni yürüyüş yolu haline getirildi. Bozkır ilçe merkezinden geçen Çarşamba Çayı'nın kenarında bulunan sokakta yapılan peyzaj çalışması sonrasında, dinlenmek isteyen Bozkırlıların en çok tercih ettiği sosyal alanlardan biri haline geldi. Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı yapılan çevre düzenlemesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Bozkır Belediyesi olarak yaptığımız düzenleme çalışmasıyla birlikte ilçe merkezindeki bu yolu atıl durumdan kurtararak ilçenin en güzel yerlerinden biri haline getirdik ve bu yolun atıl olmasından kaynaklanan kötü görüntü giderildi.
Sadettin Saygı 21.10.2019
Bozkırlılar, piknikte bir araya geldi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'nın da katıldığı piknikte Bozkırlılar birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Sadettin Saygı: Barış Pınarı Harekatı'na destekSadettin Saygı 17.10.2019
Sadettin Saygı: Bozkır doğalgaza kavuştuSadettin Saygı 27.9.2019
Sadettin Saygı 20.9.2019
Bozkır'ın sorunları için çözüm arayışları
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, İstanbul'da Bozkırlılarla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.
Sadettin Saygı 13.9.2019
Bozkır'da üzüm hasatı başladı
Mahalledeki ilk üzüm hasatına Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı da katıldı.
Sadettin Saygı 12.9.2019
Bozkır'da doğal gaz altyapı çalışmaları
Doğal gaz çalışmalarının devam ettiği Cumhuriyet Mahallesi'nde incelemelerde bulunan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, bölgedeki çalışmaların eylül ayı sonuna kadar tamamlanmasını hedeflediklerini söyledi.
Sadettin Saygı 6.9.2019
Bozkır'da okullar eğitime hazır
İlçe ve mahallelerdeki okul bahçelerinde asfalt yapımının sürdüğü bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Lokman Hekim MTAL ve Bozkır Anadolu Lisesinin asfalt çalışmaları tamamlandı. Bu çalışmanın gerçekleşmesinde katkısı bulunan ve saha çalışmalarımızda bizlere yön veren Bozkır Kaymakamımız Oltan Bayraktar'a, Konya Büyükşehir Belediyesine ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı'ya, ayrıca bu işin oluşumunda katkısı bulunan herkese teşekkür ederiz.
Sadettin Saygı 30.8.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü
Törene Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Emre Özel ve vatandaşlar katıldı.
Sadettin Saygı 27.8.2019
Aygır Pınarı mesire alanı
Çalışmalar hakkında bilgi veren Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, "Aygır Pınarı bölgemizin ve ülkemizin saklı kalmış cenneti arasında yer alıyor.
Sadettin Saygı 16.8.2019
Bozkır'da doğal gaz servis ağı genişliyor
Konuya ilişkin yazılı açıklamada bulunan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yürütülen çalışmalarda kendilerine büyük destek veren Milletvekili Ziya Altunyaldız ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür etti.
12
Şu an buradasınız: Sadettin Saygı Haberleri | Sadettin Saygı Kimdir - Haberler - Sadettin Saygı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadettin Saygı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozkır'a engelli ve yaşlı bakım merkezi açılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:41:19. #1.14#
title