Remzi Kaplan Haberleri

Remzi Kaplan haber, Remzi Kaplan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Remzi Kaplan - 15.09.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Almanya'da döner firması sahibi olan Remzi Kaplan, ülkedeki Kovid-19 aşı kampanyasına destek amacıyla aşı olanlara bedava döner dağıttı.
Remzi Kaplan - 10.07.2020
Türk İşverenler Birliği, Alman hükümetinin Türkiye'ye yönelik "seyahat uyarısını" kaldırmasını...
Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Türk Alman İşverenler Birliği (TDU) Başkanı Remzi Kaplan, Alman hükümetinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Türkiye'ye yönelik yaptığı "seyahat" uyarısını kaldırma çağrısında bulundu.
Remzi Kaplan - 05.03.2020
Küresel Gazeteciler Konseyi heyeti Berlin'de Türk toplumu temsilcileriyle buluştu
TDU Genel Başkanı Remzi Kaplan, panelde yaptığı konuşmada, Türkiye ve Almanya arasındaki ekonomik ilişkilere değindi ve son dört yıllık ithalat ve ihracat rakamlarını değerlendirdi.
Remzi Kaplan - 08.02.2020
Almanya'ya göre "Türkiye, Avrupa'nın önemli ekonomik partneri" olmayı südürecek
"Yüksek emlak fiyatları işletmeleri zorluyor" TDU Başkanı Remzi Kaplan ise Berlin'deki işverenlerin sorunlarına işaret ederek, bunları vasıflı eleman eksikliği, ticari alanların azlığı, artan emlak fiyatları ve altyapıdaki tıkanıklar olarak sıraladı.
Remzi Kaplan - 25.09.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Berlin'de
Toplantıya AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti Berlin Şubesi Başkanı Meryem Göka, Türkiye'nin Berlin Başkonsolosu Olgun Yücekök, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Bülent Bilgili, MÜSİAD Berlin Başkanı Fikret Doğan, Berlin Brandenburg Türk Alman İşadamları Birliği (TDU) Başkanı Remzi Kaplan, Berlin Süryani Kilisesi Papazı Murat Üzel ve Avrupa Sivil İnisiyatif Hareket Başkanı Erdal Çakıroğlu da katıldı.
Remzi Kaplan - 14.09.2019
Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde "aşure sofrası"
Aşure sofrasına Berlin Başkonsolosu Olgun Yücekök, Türk-Alman İşadamları Birliği Başkanı Remzi Kaplan ve çok sayıda davetli katıldı.
Remzi Kaplan - 07.10.2018
Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde "Aşure Sofrası"
Etkinliğe Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Müşaviri Kazım Türkmen, Coburg Alevi Kültür Merkezi (CAKM) Başkanı Nurettin Aydın, Türk-Alman İşadamları Birliği Başkanı Remzi Kaplan, Türk Eğitim Derneği Başkanı Rüştü Kam ve çeşitli kentlerden çok sayıda davetli katıldı.
Remzi Kaplan - 20.05.2018
Berlin Türkiyemspor, 40. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Kulübün eski başkanlarından iş adamı Remzi Kaplan da bu kutlamada 40 yıl boyunca kulüpte bir şekilde görev alanların bir araya geldiğini ifade ederek, Berlin Türkiyemspor'un geçmişte gençleri sokaklardan alarak futbol oynamaya teşvik ettiğini, bu yönüyle Berlin'de önemli bir görev üstlendiğini dile getirdi.
Remzi Kaplan - 15.10.2017
Berlin Büyükelçiliğinde Aşure Sofrası
Aşure Sofrası'na Başkonsolos Mustafa Çelik, eski Avrupa Parlamentosu üyesi Ozan Ceyhun, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Genel Başkanı Nevzat Yaşar Aşıkoğlu, Türk-Alman İşadamları Birliği Başkanı Remzi Kaplan, Türk Eğitim Derneği Başkanı Rüştü Kam ve çok sayıda davetli katıldı.
Remzi Kaplan - 18.10.2015
Sorgun'da Zeynel Kaplan Spor Kompleksi Açıldı
Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, törende yaptığı konuşmada, gurbetçi iş adamı Remzi Kaplan'ın belde de babası adına yaptırdığı kompleksin hayırlı olmasını diledi.
Remzi Kaplan - 21.08.2015
İşadamı Doğduğu Beldeye Spor Kompleksi Yaptırıyor
Almanya'nın Berlin kentinde ticaretle uğraşan gurbetçi işadamı Remzi Kaplan, doğup büyüdüğü Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Bahadın beldesine spor kompleksi yaptırıyor.
Remzi Kaplan - 22.03.2014
Dünya Türk İş Konseyi, Berlin'de Toplandı
Berlin Türkevi'nde gerçekleştirilen toplantıya Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Doç. Dr. Kudret Bülbül, Berlin Büyükelçimiz Hüseyin Avni Karslıoglu, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve DTİK sorumlusu Sayın Murat Yalçıntaş, DTİK Avrupa Bölge Komitesi Başkan Yardımcısı Remzi Kaplan, DTİK Avrupa Bölge Komitesi Üyeleri ve bazı Berlin'li Türk işverenler katıldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Remzi Kaplan Haberleri | Remzi Kaplan Kimdir - Haberler - Remzi Kaplan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Remzi Kaplan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıy
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 05:21:57. #1.15#

title