RECEP ÖZCAN HABERLERİ

Recep Özcan haber, Recep Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Özcan

Recep Özcan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Recep Özcan Kimdir ?

Asıl mesleği avukatlık olan Recep Özcan, Tansu Çiller Hükümeti döneminde Başbakan Müsteşar Yardımcısı olarak görev yaptı. Ali Şen’in başkanlığı döneminde de F.Bahçe Yönetim Kurulu üyesiydi. Haluk Ulusoy Federasyonu’nda Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkan Vekiliği görevinde de bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Özcan - 10.02.2021
Son dakika haberleri: Tekirdağ'da, müşteri tarafından bıçaklanan döner dükkanı işletmecisi kadın hayatını kaybetti
Alınan bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi'nde döner dükkanı işleten Kader Balcı (39) ve döner almaya gelen Recep Özcan (36) arasında tartışma çıktı.
Recep Özcan - 24.12.2020
Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal davasında karar açıklandı
OLAYIN GEÇMİŞİ İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 2017 yılında açıklanan kararda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski Astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe'nin, 'cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılmasına karar vermişti.
Recep Özcan - 24.12.2020
Son dakika haber: Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal davasında karar açıklandı
Olayın geçmişi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 2017 yılında açıklanan kararda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski Astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe'nin, 'cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılmasına karar vermişti.
Recep Özcan - 24.12.2020
Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davasında karar
- Davanın geçmişi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinin 29 Kasım 2017'de açıkladığı kararında, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski Astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe'nin, "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar vermişti.
Recep Özcan - 01.06.2020
Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası
Yargıtay hükmü bozdu İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinin 29 Kasım 2017'de açıkladığı kararın ardından temyiz itirazlarını inceleyen Yargıtay 16. Ceza Dairesi, cezalandırılmasına karar verilen 28 sanıktan Emre Eryüz, Mehmet Ali Akyan, Recep Özcan ve Sadullah Göçen hakkındaki kararı onadı.
Recep Özcan - 01.06.2020
Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgal girişimi davası
Davanın geçmişi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinin 29 Kasım 2017'de açıkladığı kararında, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanını ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe'nin, "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar vermişti.
Recep Özcan - 23.04.2020
Manisa'da koronayı yenen Özcan ailesi alkışlarla taburcu oldu
Manisa'da koronayı yenen Özcan ailesi alkışlarla taburcu oldu MANİSA - Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde korona virüse yakalanan Özcan Ailesi, tedavilerinin ardından alkışlarla taburcu oldu. Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde Covid-19'a yakalanan Harun Recep Özcan (41), eşi Zuhal Özcan ve çocukları Mustafa Eymen Özcan ile test sonucu negatif gelen 3 yaşındaki Fatma Eslem Özcan, 5 günlük tedavilerinin ardından sağlık çalışanlarının alkışlarıyla Kırkağaç Devlet Hastanesinden taburcu edildi.
Recep Özcan - 12.03.2020
ANTALYA Okul servislerinde 'koronavirüs' önlemi
Antalya Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası tarafından kentte 1666 okulda eğitim gören 466 bin öğrencinin koronavirüsten korunması amacıyla 2 bin 500'e yakın öğrenci servisi için dezenfekte çalışması başlatıldı. Araçlar, öğrenciler bırakıldıktan sonra yaklaşık 30 dakikalık işlemden geçirilerek, dezenfekte edildi. İlaçlama şirketi sahibi Recep Özcan, kullandıkları özel solüsyon ve ilacın püskürtme yöntemi ile araç içinde her noktaya ulaşıldığını söyledi.
Recep Özcan - 23.09.2019
Terme'de selden zarar gören esnafa SGK müjdesi
Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Belediye Başkanı Ali Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Özcan ve Terme Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Aydın, selden zarar gören sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.
Recep Özcan - 01.04.2019
AK Parti Kdz. Ereğli'de İl Genelde Önde Tamamladı
Kdz. Ereğli Belediyesi'ni CHP kazandı Kdz. Ereğli ilçe merkezinde 84 bin 963 seçmenden 72 bin 823 kişi oy kullandı. Kesinleşmeyen seçim sonuçlarına göre geçerli sayılan 70 bin 699 oyun 37 bin 130'unu CHP alarak Belediye Başkanlığına Halil Posbıyık seçildi. İlçe merkezinde AK Parti Adayı Erol Şahin 26 bin 447, BBP Adayı Hüseyin Uysal 3 bin 213, MHP Adayı Talat Şeker 2 bin 200, İYİ Parti Adayı Ali Kaya bin 120, SP Adayı Gökhan Göktaş 265, DSP Adayı Burak Bülent Müftüoğlu 234 ve BTP Adayı Recep Özcan ise 90 oy aldı.
Recep Özcan - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Zonguldak'ta, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Recep Özcan - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kırklareli'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Recep Özcan - 28.01.2019
Kırklareli'nde MHP Aday Tanıtım Toplantısı
Konuşmaların ardından AK Parti belediye başkan adayları Derya Buluk (Kırklareli), Muhlis Yavuz (Demirköy), Sedat Balkı (Vize), Armağan Ayyıldız (Lüleburgaz), Recep Özcan (Babaeski), Nedim Bars (Pınarhisar), Aycan Elmaz (Kofçaz), Hülya Gürkan, (Büyükmandıra), Birol Özbay (Evrensekiz), İsmail Gök (Kıyıköy), Murat Babat (İğneada), Mustafa Mat (Üsküp), Mehmet Bayram (Çakıllı) tanıtıldı.
Recep Özcan - 27.10.2018
Pamukkale'de Vosvoslarla Cumhuriyet Konvoyu
Woskale Kırıkkale Volkswagen Severler Derneği Başkanı Recep Özcan ise Pamukkale Belediyesi'nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde arkadaşları ile 600 kilometreden geldiklerini belirterek, "Vosvos bizim için bir tutku.
Recep Özcan - 11.06.2018
Kastamonu'da Kaza: 1 Ölü, 5 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu-Bozkurt karayolu Devrekani'ye bağlı Hacıhasan Mevkisinde Bekir Özcan idaresindeki 34 GSY 09 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak takla attı. Kazada araç sürücüsü Bekir Özcan (43) ile eşi Nagihan Özcan (41), çocukları Volkan Özcan (16), Recep Özcan (10) ve Asenat Özcan (8) ile Sultan Özcan (79) yaralandı.
Recep Özcan - 28.03.2018
İstinaf, Sabiha Gökçen Havalimanını İşgal Girişimi Davasını Onadı
Davanın geçmişi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinin 29 Kasım 2017'de açıkladığı kararında, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanını ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe'nin, "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar vermişti.
Recep Özcan - 04.01.2018
Çiftlikköy Belediyesi'nde Toplu Sözleşme İmzalandı
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da belediye çalışanlarının bölgede en iyi maaşı almasını istediğini dile getirerek şunları kaydetti: "Ben işçi ve memurun özlük haklarını kendilerine ödemeyerek kasamda para biriktirecek bir başkan olmadım, olmayacağım da. Ben geldiğimde kasadaki para sizin özlük haklarınızdı. Ben de işçi çocuğuyum, yaşanan zorlukları anlıyorum. Ben de memur olarak çalıştım, zammın ne olduğunu çok iyi bilirim ve bir zamanlar bu zamları dört gözle bekliyordum. Bugün burada gerçekleştirdiğimi toplu sözleşme ile Çiftlikköy Belediyesi bünyesindeki tüm işçilerimizin ücretlerine ilk yıl yüzde 20, ikinci yıl ise yüzde 16 zam yaptık. 2019-2024 zammını tekrar ek protokolle değerlendireceğim." SÖZLEŞME İMZALANDI Toplu sözleşmeyi Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile Hizmet İş Sendikası Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Keskin imzaladı. İmza töreninde Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz'ın yanı sıra ilgili birim müdürleri ve Hizmet İş Sendikası Bursa Şube Sekreteri Selim Bal, Sendika Genel Başkan Danışmanı Recep Özcan ve Belediye'nin sendika baştemsilcisi Ömer Bakay ile sendika temsilcisi hazır bulundu.
Recep Özcan - 13.12.2017
Karabük'ten Kısa Kısa
Karabük Belediye Başkanı Vergili'ye ziyaret Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Karabük İl Başkanı Recep Özcan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret etti.
Recep Özcan - 30.11.2017
Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
  KARAR OY BİRLİĞİYLE ALINDI Oy birliğiyle alınan kararda, sanıklar eski yüzbaşı Emre Eryüz ile üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan ve Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir, Sadullah Gökçe hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Recep Özcan - 30.11.2017
Dha İstanbul Bülteni - 1
  KARAR OY BİRLİĞİYLE ALINDI Oy birliğiyle alınan kararda, sanıklar eski yüzbaşı Emre Eryüz ile üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan ve Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir, Sadullah Gökçe hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Recep Özcan - 29.11.2017
Fetö'nün Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davasında Karar (2)
  KARAR OY BİRLİĞİYLE ALINDI Oy birliğiyle alınan kararda, sanıklar eski yüzbaşı Emre Eryüz ile üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan ve Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir, Sadullah Gökçe hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Recep Özcan - 29.11.2017
Dha İstanbul - Fetö'nün Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davasında Karar (2)
  KARAR OY BİRLİĞİYLE ALINDI Oy birliğiyle alınan kararda, sanıklar eski yüzbaşı Emre Eryüz ile üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan ve Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir, Sadullah Gökçe hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Recep Özcan - 29.11.2017
Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davası
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle 8 sanığın ağırlaştırılmış müebbet, 20 sanığın ise müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumunun karşısında yapılan binadaki salonda İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince görülen davanın 14. duruşmasında karar açıklandı. Mahkeme heyeti, sanıklar eski Yüzbaşı Emre Eryüz, eski Üsteğmenler Cemil Esen, Mehmet Ali Akyan, Uğur Can Bekhan ile eski astsubaylar Recep Özcan, Sinan Torunoğlu, Erkan Taşdemir ve Sadullah Gökçe hakkında "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.
Recep Özcan - 03.08.2017
Ünye'de İşkur Faaliyetleri
Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Ünye Hizmet Merkez Müdürü Recep Özcan, Ünye Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) faaliyete geçmesiyle istihdamın artacağını bildirdi.
Recep Özcan - 25.04.2017
Unutulmaya Yüz Tutmuş Sepetler Yeni Ustalarla Yaşatılacak
İŞKUR Ünye Hizmet Merkezi Müdürü Recep Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İŞKUR'un, Türkiye genelinde unutulmaya yüz tutan mesleklerle ilgili yaptığı çalışma kapsamında, İkizce ilçesinde sepet örücülüğü kursu açtıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Özcan Haberleri | Recep Özcan Kimdir - Haberler - Recep Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Bıçakla öldürülen döner dükkanı işletmecisi kadın toprağa verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 04:24:58. #1.16#
title