Prof.Dr. Oğuz Tanrıdağ, Açık Radyo'da Program Yapacak

Prof.Dr. Oğuz Tanrıdağ, Açık Radyo'da Program Yapacak

Her Pazartesi günü yayınlanacak olan "Beyin Kültürü" isimli programda tarihte, sanatta ve edebiyatta "beyin" konuşulacak.

Prof.Dr. Oğuz Tanrıdağ, Açık Radyo'da Program Yapacak
25.04.2015 09:02 | Son Güncelleme: 25.04.2015 09:02

Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ Açık Radyo'da program yapacak.Böylece Türkiye'de ilk kez "beyin" konusu enine boyuna tartışılacak.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ'ın yaptığı "Beyin Kültürü" isimli program başlıyor.

Programda tarihten sanata ve edebiyata kadar beynin yaşamın her alanındaki etkileri nöroloji uzmanı Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ ile konuşulacak.

Program her pazartesi günü 16:30-17:00 saatleri arasında 94.9 frekansıyla Açık Radyo'da dinleyiciyle buluşacak.

Beyin araştırmalarının geldiği noktanın da ele alınacağı programda, bireysel ve toplumsal davranışlar da beyin bağlamında analiz edilecek.

"Beyin Kültürü" programının belirli bir hedef değil herkesin anlayabileceği dilden herkese yönelik bir program olacağına dikkat çeken Prof.Dr. Oğuz Tanrıdağ, her yaş ve kültürden, meslek grubundan kişiye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title