Prada'ya Polanski İmzalı Reklam!

Womenist.net - Haberler | Kadın

Prada’dan yepyeni bir proje! Roman Polanski, Prada için ‘A Therapy’ adlı kısa bir film çekti.

Prada ile dünyaca ünlü yönetmen Roman Polanski etkileyici bir projeye imza attı. Roman Polanski Prada için "A Therapy" adında çok özel bir kısa film çalışması gerçekleştirdi. Kısa filmin gösterimi, 21 Mayıs 2012'de 2012 Cannes Uluslararası Film Festivali özel Seçim - Klasik Bölüm'de bir film öncesi yapıldı. Gösterime Roman Polanski, Nastassja Kinski ve Festival Direktörü Thierry FrÉmaux katıldı. Bu sürpriz gösterim Polanski ve Fremaux'nun fikriydi.

Roman Polanski proje hakkındaki fikirlerini şu cümlelerle özetledi; "Arkadaşlık ve karşılıklı saygı çerçevesinde gerçeğe dönüşen bir oyun, bir düşünce. Prada için bir kısa film çekmem istendiğinde, kendimi yansıtabileceğimi düşünmemiştim. Bana sunulan sınırsız özgürlük sayesinde sevdiğim insanları sette bir araya toplama ve bunun tadını çıkarma fırsatı buldum.

Günümüzde moda dünyasının ifade ettiklerini ve içinde barındırdığı klişeleri gözler önüne sermek muhteşem bir şans. Aynı zamanda rahatsız edici olsalar da bu klişeleri görmezden gelmek imkAnsız. Hala Prada gibi ironi ve espriye açık yerlerin olduğunu bilmek gerçekten çok rahatlatıcı."

Filmin Künyesi

Oyuncular: Helena Bonham Carter - Ben Kingsley

Senaryo: Roman Polanski ve Ronald Harwood

Müzik: Alexander Desplat

Prodüksiyon Tasarımı: Dean Tavoularis

Fotoğraf Direktörü: Eduardo Serra

Editör: HervÉ de Luze

Yapımcı: Max Brun

Yapımcı Şirket: Hi Production ve R.P Productions

--video--2301-- --/video--

Prada'ya Polanski İmzalı Reklam!
Prada'ya Polanski İmzalı Reklam!

Kaynak: Womenist.net

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title