Haberler

Murat Kurum'dan İmamoğlu gafı! Önüne gelen kağıdı okuyunca hatasını hemen düzeltti

Güncelleme:

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, konuşması sırasında rakibi Ekrem İmamoğlu için "Verilen sözlerin ancak yüzde 87'sini gerçekleştirdiniz. Ama 31 Mart akşamı yüzde yüz o Saraçhane'den ayrılacaksınız" dedi. Ekibi tarafından hata yaptığı fark edilen Kurum, önüne konan kağıdı okuyunca düzeltme yapmak zorunda kaldı.

Yerel seçimler için geri sayım devam ederken sonucu en çok merak edilen illerin başında gelen İstanbul'da Murat Kurum ile Ekrem İmamoğlu arasında kıyasıya bir rekabet var. Hal böyle olunca adaylar yorgunluktan olsa gerek zaman zaman enteresan çıkışlara imza atabiliyor. Bunun son örneğini Murat Kurum da gördük.

"VERİLEN SÖZLERİN YÜZDE 87'SİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ"

Katıldığı bir programda İmamoğlu yönetimini eleştiren Kurum, "Verilen sözlerin ancak yüzde 87'sini gerçekleştirdiniz. Ama 31 Mart akşamı yüzde yüz o Saraçhane'den ayrılacaksınız" şeklinde bir çıkışa imza attı.

"ÖYLE BİR ŞEY OLMA İHTİMALİ YOK"

Çok geçmeden ekibi tarafından hata yaptığı anlaşılan Kurum, önüne koydukları kağıdı okuduktan sonra düzeltme yapmak zorunda kaldı. Kurum, "İstanbul yönetimi verdiğin sözlerin yüzde 87'sini tuttu demişim galiba. Öyle bir şey olma ihtimali yok. O tutmadığı taraf" dedi.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Politika

Ekrem İmamoğlu Murat Kurum İstanbul Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Birol Güven kimdir, Birol Güven, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim?
500

Yorumlar (50)

Ahmet Melih ALEMDAR:

Bi yalanı 40 kere söylerseniz,söylediğiniz yalanın siz bile doğru olduğunu düşünürsünüz derler. Ama artık yalan bile söyleyemiyorsunuz

863
183
yanıtYanıtla
halit kaktüs:

Hangisi yalan. Tabi ki işinize gelen yalan..

yanıt179
yanıt382
Ahmet Melih ALEMDAR:

Kaktüs. Bugüne kadar hiçbir partiye üye olmadım. Hiçbir partinin sempatizanligini da yapmadım. Çok şükür ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayabilecek her türlü eğitimi aldım. Ben koyun değilim ki başıma çoban gereksin.

yanıt311
yanıt76
Mehmet Kısaoğlu:

Boş konuşuyorsunuz sayın Ahmet Melih ?? imamoglunun seçim öncesi tüm vaadlerini inceleyin sonra yüzde kaçını yapmış bir bakin çok zor degil bunun için çok yüksek eğitim gerekmez

yanıt24
yanıt52
Quantum:

Seçimden sonra cinali gibi başlarsın oylar çalındı, hiçbirşey olmasada bi şeyler oldu zırvalarına

603
116
yanıtYanıtla
Vatansever:

Tıpkı sizin gibi degilmi..her genel seçimde oylar çalındı deyip ağlamanız

yanıt162
yanıt353
Bidüşün:

Kuantum isminden yorumundan basitlik cahillik fışkırıyor,

yanıt29
yanıt90
Barış Akyıldız:

Bidüşün,sen kendi yazına bak bakalım ,cahillik kimde??

yanıt40
yanıt12
Harun Kara:

İstanbul da hatta Türkiye’de yaşamıyorum. Ama kalbim hep vatanım da. İstanbul Türkiye’nin aynasıdır. Kurum İstanbul için bir şans. Çalışkan liyakatli bunu ispat etti. Ben ona güveniyorum. Sizde güvenin. Buna bizden fazla en çok orada yaşayanların ihtiyacı var.

6
34
yanıtYanıtla
Kartal Q7:

ALLAH büyük doğruları söyletmiş kurum seçilirse istanbul arapların olacak o yüzden kuruma oy yok

21
4
yanıtYanıtla
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title