Pek Yakında Haberleri

Pek Yakında haber, Pek Yakında son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pek Yakında - 31.12.2020
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan yeni yıl mesajı Açıklaması
Sağlık çalışanlarının salgına karşı verdiği özverili mücadelenin altını çizen Koç, şöyle devam etti: "Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, devletimizin ve üretim zincirindeki fedakar vatandaşlarımızın ülkemizi ayakta tutmak için verdiği büyük özveri, salgınla mücadele için bizlere ilham, güç ve cesaret verdi. Bu süreçte biz de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak sağlığı en büyük önceliğimiz olarak belirledik. Değerli üyelerimizle toplantılarımızı, buluşmalarımızı yapamasak da maçlarımızda taraftarlarımızın eşsiz desteğinden mahrum kalsak da sizlerle olan sımsıkı bağlarımızı ve kayıtsız şartsız desteklerinizi, bizlere verdiğiniz manevi gücü bu süreçte daha da derinden hissettik." 7'den 70'e Fenerbahçe'nin yanında olan tüm taraftarlara teşekkür etmeyi bir borç bildiğini belirten Koç, "Salgın şartlarında bizlere en büyük emanetiniz olan Fenerbahçe için yükümlülüklerimizi aksatmadan emek vermeye devam ettik. 2021'e ramak kala, salgın hala devam etse de dünyada aşı konusunda yaşanan gelişmelerle birlikte yeni yıla daha umutlu bakıyoruz. Sıhhat dolu günlerin pek yakında olduğu umuduyla, Fenerbahçe'mizin nice başarılarına şahit olacağımız, bu başarıların keyfini yaşayacağımız, sağlık, umut ve mutlulukla bir araya geleceğimiz, mesafelerin aramızdan kalktığı yepyeni bir yıl diliyorum.
Pek Yakında - 25.11.2020
TBMM KİT Komisyonu
Şen, kurulduğu günden bugüne uydu hizmetlerinde Türksat 3A, 4A, 4B, 5A, 5B ve 6A haberleşme uyduları, kablo hizmetlerinde altyapı genişletme ve yükseltme çalışmaları, bilişim alanında ise donanım ve sistem yatırımları ile bugünkü değeri 10,9 milyar lirayı aşan tutarda yatırım yapıldığını bildirerek, şöyle devam etti: "Uzayda uydu sahibi 30 ülkeden biri olan Türkiye'nin, Türksat 5A, Türksat 5B ve Türksat 6A haberleşme uydularını kullanmaya başlamasıyla uzayda aktif haberleşme uydu sayısı 6'ya yükselecek. Pek yakında uzaya gönderilecek olan Türksat 5A haberleşme uydumuzla 31 derece doğu yörüngesindeki frekans ve yörünge haklarımızın korunmasını hedefliyoruz.
Pek Yakında - 23.11.2020
Yenilenen VakıfBank Mobil'de her şey tek dokunuş
VakıfBank müşterilerinin para gönderme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirken, geçmişe yönelik varlıklarını da daha kapsamlı bir şekilde sorgulayabileceklerini belirten Üstünsalih, şu şekilde devam etti: "Ayrıca yeni uygulamamızda müşterilerimizin talebi üzerine birçok yeni özelliği devreye aldık. Tüm bu yeniliklerin yanında müşterilerimiz ve sektörümüz için yenilikçi diyebileceğimiz uygulamalarımıza da zemin olacak altyapı çalışmalarını da tamamlamış olduk. Bu yenilikçi uygulamaları da pek yakında duyurmayı planlıyoruz.
Pek Yakında - 16.11.2020
Erzurum'da elektrikli otomobillerin portatif şarj üniteleri üretilmeye başlandı
Tesislerde portatif üretim yapılmaya başlanmasının, proje ortaklığında atılan önemli bir adım olduğunu ifade eden Şahin, şöyle konuştu: "Erzurum'da 10 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikada elektrikli araçların şarjlarını portatif noktasında üretmeye başladık. Yaklaşık burada ayda 2 bin ile 2 bin 500 arasında imalat yapacağız. Tabii siparişlerin artmasıyla bu üretim daha fazla olacak. Elektrikli araçlar derken, sadece bir firmanın akıllara gelmesini istemiyoruz. Dünyadaki bütün araçların şarj kısmını yapmayı düşünüyoruz. Devletimizin pek yakında çıkaracağı yasalarla bütün benzin istasyonlarında elektrikli araçların şarj makinelerini göreceksiniz.
Pek Yakında - 27.10.2020
Krizlerin ürettiği çözümlerle yeni Türkiye jeopolitiği
En çetin sınav milli finans cephesinde Türkiye'nin yeni jeopolitik kimlik tasarımındaki en çetin sınav ise milli finans cephesinde vuku buluyor. Bu mücadele pek yakında İsrail'in "normalleşme" adı altında uluslararası topluma pazarladığı süreç ile yeni bir boyut kazanacak.
Pek Yakında - 16.08.2020
Son dakika gündem: İsrail İstihbarat Bakanı Cohen: "Sudan ile normalleşme anlaşması pek yakında"
Son dakika haberine göre İsrail İstihbarat Bakanı Eli Cohen, Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) sonra Sudan'ın da yakında Tel Aviv ile normalleşme anlaşmasına varacağını açıkladı.
Pek Yakında - 18.05.2020
"Uluslararasi Göç Filmleri Festivali" pek yakında!
Dünyanın en geniş katılımlı ve kapsamlı tematik film festivali olarak yola çıkan "Uluslararası Göç Filmleri Festivali" için geri sayım başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pek Yakında Haberleri | Pek Yakında Haber - Haberler - Pek Yakında haberleri, son dakika pek yakında haber ve gelişmeleri burada. Yılmaz Erdoğan nerede? Çok Güzel Hareketler 2 Yılmaz Erdoğan neden yok?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 03:52:18. #1.16#
title