Özgür Özdemir Haberleri

Özgür Özdemir haber, Özgür Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Özdemir - 08.01.2021
Trakya Teknopark modeli Balkanlar'a "ihraç" ediliyor
???????Ziyarette, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Özgür Özdemir, Özel Kalem Birimi Sorumlusu Öğretim Görevlisi Kıvanç Ada ve Trakya Üniversitesi mezunu, Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı Başdanışmanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şubesi Başkanı Levent Buş da hazır bulundu.
Özgür Özdemir - 07.01.2021
Trakya Teknopark modeli Kosova'ya taşınacak
Ziyarette, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Özgür Özdemir, Özel Kalem Müdürü Öğretim Görevlisi Kıvanç Ada ve Trakya Üniversitesi mezunu, Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı Başdanışmanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şubesi Başkanı Levent Buş da hazır bulundu.
Özgür Özdemir - 06.01.2021
Başkan Büyükkılıç, muhtarlar toplantısına katıldı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Büyükklıç toplantıda, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir, yatırımcı daire başkanları ve ekipler ile ilçede görevli muhtarların taleplerini dinledi.
Özgür Özdemir - 30.12.2020
Trakya Üniversitesi, Kosova'da teknopark kurulmasına öncülük edecek
Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir'in başkanlığında yürütülen görüşmelerde, Trakya Teknopark modeli aktarılarak Kosova'ya teknopark kazandırılmasına yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı.
Özgür Özdemir - 01.12.2020
Kayseri'den kısa kısa
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2020 yılında yapılan ve 2021'de yapılacak yatırımlar toplantıda ele alındı. Toplantıya KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, genel müdür yardımcıları ve yatırımcı dairelerin başkanları katıldı.
Özgür Özdemir - 27.10.2020
TÜ Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu'ndan, Kosova Hasan Priştine Devlet Üniversitesi'ne ziyaret
Ziyarette, TÜ Rektör Yardımcısı ve Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir, TÜ Rektörlük Özel Kalem Basın Danışmanı Öğr.
Özgür Özdemir - 27.10.2020
TÜ Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu'ndan, Prizren Üniversitesi'ne ziyaret
Ziyarette, TÜ Rektör Yardımcısı ve Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir, TÜ Rektörlük Özel Kalem Basın Danışmanı Öğr.
Özgür Özdemir - 26.10.2020
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu, Türkiye'nin Prizren Başkonsolosu Özaydın'ı ziyaret etti
Ziyaret heyetinde Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir ve Özel Kalem Müdürü, Basın Danışmanı Öğr.
Özgür Özdemir - 26.10.2020
Trakya Üniversitesi Rektörü Tabakoğlu, Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Fikrim Damka'yı ziyaret etti
Trakya Üniversitesi ile çok güzel bir diyalog geliştirdiklerinin altını çizen Damka, şöyle konuştu: "Kosova halkına sağlıktan eğitime her anlamda çok önemli katkılar sağladılar. Artarak devam eden bu hizmetler nedeniyle Trakya Üniversitesine minnettarız. Önümüzdeki dönemde de hem Kosova hem de Türk halkına fayda sağlayacak projeler ve iş birliklerine yine birlikte imza atacağımıza, dost ve kardeş bu iki ülke arasındaki ilişkileri daha da güçlendireceğimize inanıyorum. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." Trakya Üniversitesi ziyaret heyetinde Rektör Yardımcısı ve Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Özgür Özdemir ve Özel Kalem Müdürü - Basın Danışmanı öğretim görevlisi Kıvanç Ada yer aldı.
Özgür Özdemir - 24.10.2020
TÜ heyetinden Kosova'da ziyaretler
TÜ Rektör Yardımcısı, Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir ve TÜ Rektörlük Özel Kalemi Basın Danışmanı Öğr.
Özgür Özdemir - 23.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Heyette, Rektör Yardımcısı ve Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Türkyılmaz, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir ve Özel Kalem Müdürü, Basın Danışmanı Öğr.
Özgür Özdemir - 09.08.2020
Türkiye Bisikletli Oryantiring Şampiyonası sona erdi
Yarışlar sonunda birinciliği kazanan sporcular şu şekilde: Erkekler: Hüseyin Gökay (16), Furkan Özmar (18), Abdullah Baykan (20), Aykun Eret Taşcıoğlu (21), Özgür Özdemir (40 yaş üstü) Kadınlar: Aleyna Minden (16), Ayşa Asya Tuzcuoğulları (18), Elif Sena Uygun (20), Hilal Oruç (21), Emine Öztürk (40 yaş üstü) Yeni başlayanlar kategorisinde ise erkeklerde Eren Hacıoğlu, kadınlarda Okşan Girgin Holoğlu birinciliği elde etti.
Özgür Özdemir - 03.06.2020
Kayseri'den kısa kısa
Palancıoğlu'ndan KASKİ Genel Müdürü Özdemir'e ziyaret Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir'i ziyaret ederek, çalışma ve projeler hakkında istişarede bulundu.
Özgür Özdemir - 29.05.2020
Rumeli Köprüsü Dergisi "Covid-19 Çevrimiçi Özel Sayısı" yayımlandı
Derginin özel sayısında; Doç. Dr. Elvan Bakar'ın "Küresel Salgın", Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir'in "Covid-19 Küresel Salgının Ekonomik Etkileri", Dr.
Özgür Özdemir - 10.05.2020
ABB, muhtarlara, büfeci esnafa ve 65 yaş ve üstü vatandaşlara maske dağıttı
Çankaya ilçesindeki 123 muhtara verilecek paketlerini teslim alan Çankaya Muhtarlar Derneği Başkanı ve Harbiye Mahallesi Muhtarı Özgür Özdemir, maske ve dezenfektanları muhtarların dernekten alabileceklerini, ulaşamayanlara kendilerinin götüreceğini belirtti.
Özgür Özdemir - 02.05.2020
Büyükşehir Belediyesi, altyapı çalışmalarını sürdürüyor
Düvenönü-Osman Kavuncu Bulvarı istikametinde KASKİ'nin yaptığı çalışmaları inceleyen Büyükkılıç, KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir'den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Özgür Özdemir - 27.04.2020
Başkan Büyükkılıç, atık su arıtma tesisini ziyaret etti
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Büyükkılıç, ileri biyolojik atık su arıtma tesisini ziyaret ederek, KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir'den bilgi aldı.
Özgür Özdemir - 26.02.2020
KASKİ 2019'da 11 bin içme suyu numunesinde kalite analizi yaptı
KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, KASKİ laboratuvarlarının dünya standartlarında çalışmalar yaptığını belirtti.
Özgür Özdemir - 05.02.2020
Kayseri'den kısa kısa
Büyükkılıç'a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Bayar Özsoy, KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, İmar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Altuntuğ, Fen İşleri Daire Başkanı Ali Hasdal ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Hakkı Alp de eşlik etti.
Özgür Özdemir - 19.01.2020
Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğine doğru
Toplantıda,Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür Özdemir de Türkiye İnovasyon Haftası'nı geliştirmeye ve zenginleştirmeye yönelik düşünce ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Özgür Özdemir - 08.01.2020
KASKİ, 2019'da 3 milyon liralık su kayıp kaçağını önledi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Özgür Özdemir, 2019 yılında 3 milyon lira tutarındaki 800 bin metreküp su kaçağını önlediklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özgür Özdemir Haberleri | Özgür Özdemir Kimdir - Haberler - Özgür Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Trakya Teknopark modeli Balkanlar'a ihraç ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 16:53:18. #1.14#
title