Orgazm Haberleri

Orgazm haber, Orgazm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orgazm - 27.02.2021
Sağlıklı Bir Cinsel Hayat İçin 11 Öneri
Üro-Androloji Uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat, 2021 yılında sağlık bir cinsel yaşam için önerilerde bulundu." Problem yaşayan kişiler etraf ne der? Endişesi ile doktora gitmeye çekiniyor. Sertleşme sorunu, erken boşalma, cinsel isteksizlik veya kadınlarda istek-uyarılma-orgazm sorunları ile ağrı şikayetlerinin günümüzde ilaçlardan ameliyatlara kadar başarılı pek çok tedavisi bulunuyor.
Orgazm - 13.02.2021
Cinsel sorunlarda ten uyumunu yakalamanın 6 yolu
GÜVENLE HER ŞEY DAHA İYİ OLUR Prof. Dr. Hattat, "20-40 yaşları arası cinselliğin en yoğun yaşandığı, kadın ve erkeğin en aktif olduğu yaşlardır. Pek çok çift için cinsellik zaman içinde karşılıklı güven geliştikçe iyileşiyor. İlk başlardaki kaygılar, endişeler, cinsel sorunlar zaman içinde aşıldığında ilerleyen dönemde çok daha keyifli ve tatminkar bir cinsel yaşama sahip olunuyor. Vücuduyla barışık olma isteğini, orgazm tecrübesini, fantezilerini iyi değerlendiren her birey hayatı boyunca keyifli bir cinsel yaşamı devam ettirebiliyor" diye konuştu.
Orgazm - 24.12.2020
Almanya'da sert aşı tartışması
"AŞI YAPTIRANLAR ÇOK TEHLİKELİ BİR AŞI YAPTIRMIŞ OLACAKLAR" Dr. Hiller devletlerin açıkladığı PCR testlerinin korona virüsü tespit etmek için yeterli olmadığını, akut enfeksiyon testi yapmaya uygun olmadığını söyledi. Korona virüsü bahane edilerek herkesi aşılama planları bulunduğunu, bunun için büyük baskı yapıldığını, aşı mecburiyetinin gelip gelmeyeceğini henüz belli olmadığını bunun altyapısının hazırlandığını iddia eden Dr. Hiller, "Tatile gitmek, alışveriş yapmak ve sağlık hizmeti almak isteyenler veya kamusal alanlarda çalışanlar ve bazı meslek sahiplerini aşı olmadan çalışmalarına izin vermeyebilirler. Böylelikle de aşı tartışması da aşılmış olunacak. Aşı yaptıranlar çok tehlikeli bir aşı yaptırmış olacaklar. Normalde bir aşının geliştirilmesi 8 ile 12 yılı buluyor. Bu zamana kadar en hızlı geliştirilen aşı süresi 4 buçuk yıl. Şimdi yeni bir aşı tekniğiyle karşı karşıyayız. BioNTech'in geliştirdiği aşı ise DNA'dan alınan RNA protein, sentezine aktarılacak ve vücudumuza enjekte edilecek. Vücut reaksiyon göstererek protein üretmesi sağlanacak. Bununla birlikte vücudumuzun genetiği değiştirilecek. Öyle bir hal alacak ki yabancı bir orgazma proteinini üretmeye başlayacak.
Orgazm - 17.07.2020
Kadınlarda rahim problemine dikkat!
Cinsel değişiklikler, rahim alma ameliyatı sonrasında görülebilir. Rahim olmadığı için orgazm esnasında rahim kasılmaları görülmez.
Orgazm - 27.05.2019
MS Hakkında Merak Edilen Her Şey!
MS CİNSELLİĞİ ETKİLER Mİ? MS sıklıkla cinsel işlev bozukluklarına neden olur. Bu bazen doğrudan sinir sistemi bozukluklarından kaynaklanırken bazen de psiko-sosyal sorunlar nedeniyle gelişir. Hastalığın yarattığı özgüven eksiklikleri, cinsel işlev bozukluklarına sıklıkla yol açar. Kronik dönemde MS'li kadınların yüzde 77'i, erkeklerin yüzde 90'nına yakınında cinsel işlev sorunları gelişecektir. Bu sorunlar erkeklerde sıklıkla sertleşme ile ilgili iken, kadınlarda sıklıkla orgazm ile ilgili olur.
Orgazm - 22.02.2019
ABD'li Sarai Sierra'yı Öldüren Sanık Yeniden Hakim Karşısında
SAVCI: CİNSEL SALDIRI EYLEMİ TAM GERÇEKLEŞMEDİ' DEDİ Cumhuriyet Savcısı Kadir Nazmi Yelkenci esas hakkındaki görüşünde, sanık Ziya Tasalı'nın Fatih Sirkeci ile Cankurtaran semtleri arasında Sahil Kenedy Caddesi Ahırkapı Feneri civarındaki surların arkasında fotoğraf çekmek isteyen maktulü gördüğünü anlattı. Mütalaada, sanık Ziya Tasalı'nın, Sarai Sierra'ya yaklaşarak onu öpmek istediği, Sierra'nın direnerek itekleyip sanığı yere düşürdüğü, sanığın Sierra'yı ikinci kez öpmek istediği anlatıldı. Sanığın, Sarai Sierra yine direnince bu kez ayaklarından tutarak surların içinde yatmak için kullandığı yere getirerek pantalonunu çıkararak cinsel saldırıda bulunmak istediği, Sierra ile sanık arasında boğuşma yaşandığı, maktulün üst giysileri hariç diğer giysilerini çıkardığı, ancak aralarındaki boğuşma sırasında sanık Ziya Tasalı'nın eylemini gerçekleştiremeden orgazm olduğu belirtildi.
Orgazm - 14.10.2018
???hamilelikte Cinsel İlişkinin 6 İnanılmaz Faydası
????Doktorunuzdan onay aldığınız sürece, hamilelikte eşinizle olan cinsel birlikteliğinize cinsel ilişkiye ara vermeyin. Birçok erkek yanlış bir inanış nedeniyle bebeğe ve anneye zarar veririm düşüncesiyle hamilelik döneminde eşiyle cinsel ilişkiye girmiyor. Aslında doktorunuz aksi yönde bir tavsiyede bulunmadığı sürece, gebelikte cinsel ilişkiye girmek tamamen güvenli. bu dönemde doktor bilgisi dahilinde yaşanan aktif cinsel yaşam, anneye, baba ya ve bebeğe oldukça faydalı. "Önemli olan ilişki de yavaşça hareket etmek" İşte dokuz aylık gebelik boyunca cinselliğe zaman ayırmanızı gerektirecek 6 sebep ve gebelikte cinsel ilişkinin 6 faydası 1-DAHA İYİ BİR UYKU İÇİN… orgazmın hemen arkasından prolaktin hormonu salgılanır, bu da kişinin rahatlamış ve uykulu bir hale girmesine yardımcı olur.
Orgazm - 18.08.2018
Fuhuş Pazarlığı Yaptığı Genci Pencereden Attığı İddia Edilen Travesti Tutuklandı
Şüpheli Murat Ş. ise "Semih M. ile 200 lira karşılığında cinsel ilişki için anlaştık ve evime getirdim. İlişki sırasında Semih M. orgazm olamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orgazm Haberleri | Orgazm Haber - Haberler - Orgazm haberleri, son dakika orgazm haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! 'Koronavirüs süreci cinsel sağlık problemlerini de artırdı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 10:23:00. #1.15#
title