Onur Güven Haberleri

Onur Güven haber, Onur Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Onur Güven - 18.09.2019
"2. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi"
Özdamar, şunları kaydetti: "Yeni Pazar, hala Sırbistan ve Karadağ sınırları içindeki 11 sancak şehrinin kültür başkenti durumundadır. Şehrin büyük çoğunluğunu oluşturan Boşnaklar, Türklerin Balkanları fethetmesiyle birlikte İslamiyet'i kabul etmiş ve bu şehirde olduğu gibi diğer şehirlerde de uzun yıllar birlikte yaşamışlardır. Bir arada yaşayan ancak farklı dine, etnisiteye, dile, örf ve adete sahip olan grupların birbirlerinden etkilenmesi ve kültür alışverişinde bulunması kaçınılmazdır. Literatürde 'kültürel unsur ödünçlemesi' olarak adlandırılan bu durum, Yeni Pazar Boşnaklarında da mevcuttur. Bu şehirde yaşayan Boşnakların kültüründe, Türk kültür unsurlarının izlerine sıklıkla rastlanmaktadır. Özellikle dil bağlamında ortak kelimelerin çoluğu şaşırılacak derecededir." "Artvin, stratejik açıdan önemli bir konumda" Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'nde akademik çalışmalarını sürdüren Onur Güven, "İdeolojik Çalışmaların Odağında Bir Şehir Tarihi İncelemesi: Artvin ve Çevresi" başlıklı tebliğ sundu.
Onur Güven - 01.02.2019
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kazada otomobil sürücüsü Özkan Evren ile yanında bulunan Alican Akkan ve Onur Güven hafif yaralandı.
Onur Güven - 01.02.2019
Otomobil, Kamyonla Çarpıştı 3 Yaralı
Kaza, dün gece Çerkezköy-Çorlu karayolu Yulaflı Mahallesi ışıklı kavşakta meydana geldi. Çerkezköy'e giden Özkan Evren yönetimindeki 59 ABA 908 plakalı otomobil, kavşağa geldiğinde yola çıkış yapan Veli Berber idaresindeki 67 NN 240 plakalı kamyona çarptı. Kazada otomobil sürücüsü Özkan Evren, Alican Akkan ve Onur Güven sıkıştığı yerden itfaiye ekiplerince yaralı olarak çıkarılarak ambulanslarla Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Onur Güven - 22.09.2018
Agt'den 130 Milyon Euro'luk Fabrika Yatırımı
LAMİNANT PARKEDE DÜNYA ÜRETİMİNİN YÜZDE 4'ÜNÜ HEDEFLİYOR AGT İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Onur Güven, AGT'nin 2014 yılındaki ilk MDF yatırımıyla sektörde ciddi bir yere sahip olduğunu, bugün itibariyle MDF panel ve laminant parkede Türkiye'de önemli pazar payı olduğunu söyledi.
Onur Güven - 13.08.2018
Doktora Öğrencisi Artvin'in Kültürel İzlerini Ortaya Koydu
19 Mayıs Üniversitesi Tarih Bölümü doktora öğrencisi Onur Güven, Artvin Valiliğinin katkılarıyla "Artvin'in Kültürel Tarihinde Türk İzleri" adlı kitap hazırladı.
Onur Güven - 11.09.2017
Avanos'ta Öğrenci Servisi İşletmecileriyle Toplantı
Toplantıya, Belediye Başkanı İsmet İnce, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Onur Güven, İlçe Emniyet Müdürü Faruk Yaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk ve servis şoförleri katıldı.
Onur Güven - 12.11.2016
16. Müsiad Expo
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye Rusya İş Konseyi Yürütme kurulu üyesi Onur Güven de DEİK'in verdiği hizmetlere ilişkin bilgi verdi.
Onur Güven - 09.07.2016
Bilecik'te Trafik Kazası: 2 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Onur Güven yönetimindeki 11 EK 471 plakalı otomobil Bilecik-Osmaneli karayolu Gülümbe mevkisinde kontrolden çıkarak istinat duvarına çarptı.
Onur Güven - 18.05.2016
Kaymakam Eldivan'ın Köy Ziyaretleri
Eldivan'a, Avanos Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Onur Güven de eşlik etti.
Onur Güven - 13.04.2016
Nevşehir'den Kısa Kısa
Ziyaretlere, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Onur Güven, İlçe Emniyet Müdürü Erkin Turgut, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Fatma Parmaksız da eşlik etti.
Onur Güven - 04.03.2016
Avanos'ta Esnaf ve Turizmciler Terör Olaylarına Karşı Bilgilendirildi
Toplantıda, şüpheli paket, canlı bomba ve benzer terör olaylarında kayda alınmış videolar da gösterildi. Toplantıya, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Onur Güven, İlçe Emniyet Müdürü Erkin Turgut da katıldı.
Onur Güven - 08.10.2015
Avanos'ta Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Onur Güven, İlçe Emniyet Müdürü Erkin Tutğut ile siyasi parti ilçe başkanları katıldı.
Onur Güven - 27.11.2014
Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'dan Türk Yatırımcılara Davet
Tataristan Sanayi ve Ticaret Bakanı Ravil Zaripov, Bilgi ve İletişim Bakanı Roman Şayhuddinoviç, Tataristan Yatırım Ajansı Başkanı Talya Minnulina iş adamlarına bilgi verirken, Kastamonu Entegre Rusya Genel Müdürü Onur Güven de Tataristan’daki yatırımlarını anlattı.
Onur Güven - 22.08.2014
Hava Almak İsterken 5'inci Kat Balkonundan Düştü
Olay, dün akşam, İspat Cami Mahallesi Hıdır Ağa Sokak Onur Güven 2 Apartmanı'nda meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Onur Güven Haberleri | Onur Güven Kimdir - Haberler - Onur Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Onur Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Kaymakam Kaykaç, Altınbaş ile Jandarma Komando Tabur Komutanlığında incele
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 10:22:39. #1.14#
title