Onur Çetin Haberleri

Onur Çetin haber, Onur Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Onur Çetin - 03.05.2021
KAYSO'dan üyelerine sosyal medya eğitimi
KAYSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ekonomist Onur Çetin tarafından verilen eğitim, video konferans sistemi üzerinden gerçekleştirildi.
Onur Çetin - 05.07.2018
Kayıp Zihinsel Engelli Genç İçin Arama Çalışması Başlatıldı (2)
ORMANDA ARANIRKEN İNŞAATTA BULUNDUDenizli'nin Tavas ilçesinde, yakınlarının bir anlık dalgınlığından yararlanıp evden çıkan ve bir daha dönmeyen zihinsel engelli Onur Çetin (23), ormanlık alanda Muğla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri tarafından aranırken, müjdeli haber Denizli...
Onur Çetin - 27.04.2018
Çengelköy ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgal edilmesi ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 14'ü eski polis 117 sanığın yargılandığı davada sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi. İstanbul 32. Ağır Ceza Mahkemesince, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısındaki binada yapılan duruşmada, savunma yapan tutuklu sanık Onur Çetin, darbe girişimini olaylar bittikten sonra polisten öğrendiğini, olay günü kendilerine tatbikat var denildiğini, futbol sahasındaki kalelerin söktürüldüğünü ve oraya helikopter indirileceğinin söylendiğini belirterek, saat 22.
Onur Çetin - 26.04.2018
15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Davada Karar
Sanıklar Necdet Köstek, Özkan Özgenç, Latif Ağaçbacak, Abdullah Budak, Apdullah Özdemir, Bayram Bekdemir, Bayram Kantık, Ercan Eker, Fatih Karabulut, Mehmet Çataklı, Mehmet Kocatepe, Mehmet Purtaş, Mehmet Türk, Musa Odabaş, Ömer Eryılmaz, Rasim Erkan, Sedat Çelik ve Vural Dizdaroğlu"nun "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar veren mahkeme, sanıkların yargılama sürecinde olumlu bir davranışlarının tespit edilmemesi ve sanıklar Köstek, Özgenç ile Ağaçbacak'ın FETÖ terör örgütü ilişkileri nedeniyle 18 sanığa cezalarında indirim uygulamadı. Mahkeme heyeti kararında, sanıklar Lütfi Demirhan, Gökhan Sevinç, Mete Pişkin, Sadık İpek, Ahmet Pirim, Alpaslan Karademir, Muharrem Aktaş, Hasan Can, Umut Muzaffer Taşdemir, Ali Aslan Kılıç, Alparslan Güner, Furkan Gürtaş, Gökhan Alabay, Hakan Yelkovan, İsmail Çelik, Mahmut Tarman, Mehmet Arı, Mucahit Meletli, Osman Dündar, Selamet Salkılıç, Şükrü Aygün, Veli Yıldırım, Yüksel Kılıç, Zafer Mengelli, Alettin Baydan, Burak Baykın, Emre Gölcük, Fatih Şahan, Fırat Gültekin, Hasan Kaygısız, İbrahim Şahin, Mustafa Kirazlı, Onur Çetin, Ümit Akkurt ve Seyit Remzi Yalçın'ın "cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar vererek, 35 sanığın suçun işlenmesinden sonraki tutum ve davranışlarını dikkate alarak cezalarını müebbet hapis cezasına indirdi.
Onur Çetin - 20.04.2018
Klü'de "Sağlık Yönetimi" Konferansı
Konferansa konuşmacı olarak Trakya Üniversitesi İşletme Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Onur Çetin ve Ankara Güven Hastanesinden Kalite Yönetimi Koordinatörü Gizem Oluş Alkan katıldı.
Onur Çetin - 15.03.2018
15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Davada Mütalaa
Bakırköy Adliyesi'nde oluşturulan salonda, İstanbul 22. Ağır Ceza Mahkemesi'nce yapılan duruşmada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanıklar Latif Ağaçbacak, Ercan Eker, Mehmet Türk, Mehmet Purtaş, Mehmet Çataklı, Fatih Karabulut, Mehmet Kocatepe, Özkan Özgenç, Necdet Köstek, Bayram Bekdemir, Vural Dizdaroğlu, Turan Keklik, Yavuz Selim Koç, Okan Öz, Abdullah Budak, Ahmet Pirim, Aslan Kılıç, Alparslan Güner, Abdullah Özdemir, Alettin Baydan, Bayram Kantık, Burak Baykın, Cüneyt Demirbağ, Emre Gölcük, Fatih Şahan, Fırat Gültekin, Furkan Gürtaş, Gökhan Sevinç, Hakan Yelkovan, Hasan Can, Hasan Demir, Hasan Kaygısız, İbrahim Şahin, İsmail Çelik, Lütfi Demirhan, Mahmut Tarman, Mehmet Arı, Mücahit Meletli, Muharrem Aktaş, Musa,Odabaş, Mustafa Kirazlı, Onur Çetin, Ömer Eryılmaz, Rasim Erkan, Sadık İpek, Sedat Çelik, Şükrü Aygün, Tuna Tepecik, Umut Muzaffer Taşdemir, Veli Yıldırım, Ümit Akkurt, Yüksel Kılıç, Zafer Mengilli, Halil İbrahim Tuncer, Halis Duman, Hamza Kendir, Hanifi Çolak, İsmail Turan, Mehmet Temur, Mete Pişkin, Musa Murat Özcan, Ramazan Karaçöl, Sami Ekici, Semih Yavuz Yılmaz, Tansu İncekli, Yıldırım Umut Şimşek, Onur Eroğlu, Halil İriş, Osman Dündar, Selamet Salkılıç, Mehmet Çakıltaş, Gökhan Alabay, Alparslan Karademir, Seyit Remzi Yalçın, Özgür Arıbaş, Necmettin Buğdaycı, Cumhur Takar ve İbrahim Çelebi'nin, "anayasayı ihlal" ve "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçlarından, ağırlaştırılmış müebbet ve 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi.
Onur Çetin - 31.01.2018
15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Astsubay öğrencilerinden tutuklu sanık Onur Çetin de benzer ifadelerde bulunarak, şunları kaydetti: "Bir kamyonetle kışladan çıkış yaptık.
Onur Çetin - 27.12.2017
İzmir'e 15 Bin Kişilik Cami İnşa Ediliyor
İnşaat zemininde bin 850 kazık kullanıldı" Projenin mühendislerinden Onur Çetin ise kent estetiğine iz bırakacak bir yapının inşa edildiğini dile getirdi.
Onur Çetin - 15.12.2017
ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepkiler
Grup adına açıklama yapan Düzce Genç İmam-Hatipliler Derneği Başkanı Onur Çetin, dernek, okul ayırt etmeksizin tüm öğrencilerin Kudüs için bir araya geldiğini söyledi.
Onur Çetin - 17.09.2017
İki Grup Arasında Çıkan Kavgada 1 Kişi Yaralandı
DENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi'nde, iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi bıçakla yaralandı. Olay, dün (Cumartesi) saat 22.30 sıralarında Altıntop Mahallesi Eflatun Sokak'ta meydana geldi. Kafelerin yoğunlukta olduğu sokakta iki grup arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışma kısa süre içerisinde kavgaya dönüşmesi üzerine Onur Çetin bacak ve karnından bıçaklanarak yaralandı.
Onur Çetin - 17.09.2017
Dha Yurt Bülteni-1
Hidayet Mahallesi'nde saat 22.00 sıralarında A.B. ile Yusuf Tay arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında A.B., yanındaki tabancasını çekip, Yusuf Tay'a kurşun yağdırdı. Tay, kanlar içerisinde yere yığılırken, mahalle sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine sevk edilen ambulansla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yusuf Tay, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.  Yusuf Tay'ın cesedi, otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, olayın ardından kaçan A.B. ise kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.  MALATYA, -  ============================================ 10)İKİ GRUP ARASINDA ÇIKAN KAVGADA 1 KİŞİ YARALANDI DENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi'nde, iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgada bir kişi bıçakla yaralandı.  Olay, dün (Cumartesi) saat 22.30 sıralarında Altıntop Mahallesi Eflatun Sokak'ta meydana geldi. Kafelerin yoğunlukta olduğu sokakta iki grup arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın kısa süre içerisinde kavgaya dönüşmesi üzerine Onur Çetin bacağından ve karnından bıçaklanarak yaralandı.
Onur Çetin - 17.09.2017
Dha Yurt Bülteni-19
Hidayet Mahallesi'nde bugün saat 22.00 sıralarında A.B. ile Yusuf Tay arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında A.B., yanındaki tabancasını çekip, Yusuf Tay'a kurşun yağdırdı. Tay, kanlar içerisinde yere yığılırken, mahalle sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine sevk edilen ambulansla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yusuf Tay, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.  Yusuf Tay'ın cesedi, otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, olayın ardından kaçan A.B. ise kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.  MALATYA, -  ===================== İki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı DENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi'nde, iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgada bir kişi bıçakla yaralandı.  Olay, dün (Cumartesi) saat 22.30 sıralarında Altıntop Mahallesi Eflatun Sokak'ta meydana geldi. Kafelerin yoğunlukta olduğu sokakta iki grup arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın kısa süre içerisinde kavgaya dönüşmesi üzerine Onur Çetin bacağından ve karnından bıçaklanarak yaralandı.
Onur Çetin - 11.01.2017
Muğla'da Zincirleme Trafik Kazası: 19 Yaralı
Kazada, Tunay Gülkin, Salih Erkol, Sibel Karaköse, Meryem Mersin, Turgay Yeler, Mehmet Türker, Ersin Akbal, Erol Aysel, Cemal Kocabıyık, Emrullah Uzunmeşe, Serdar Subaşı, Onur Çetin, Volkan Duran, Ali İhsan Karaman, Hasan Gökoğlu, Sadık Toroslu, Sami Aydemir, Mehmet Uğur Bocan ve Gökhan Subaşı yaralandı.
Onur Çetin - 12.06.2016
Genç Erkekler Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Çetin Açıklaması
Merkeze bağlı Karacasu beldesindeki bir otelde kampa giren milli takım, Karaçayır Kapalı Spor Salonunda başantrenör Onur Çetin ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışmalarına başladı.
Onur Çetin - 12.01.2016
"KRİSTAL Oynaması" Hayatınızı Alt-Üst Etmesin
Yatakta diğer yöne dönerken ya da yere hızla eğildiğinizde veya kafanızı aniden çevirdiğiniz bir anda iç kulak kristali kaynaklı baş dönmesi sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Medicana International Ankara Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. A. Onur Çetin, halk arasında hastalığın oluşma şekli nedeniyle "Kristal Oynaması" olarak adlandırılan "Vertigo"nun oldukça yaygın görülen baş dönmesi hastalığı olduğunu belirtti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Onur Çetin Haberleri | Onur Çetin Kimdir - Haberler - Onur Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Onur Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. KAYSO'dan üyelerine sosyal medya eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 04:14:05. #1.15#

title