Ongun: "Kalemimle Gençlere Destek Oldum" - Haberler
Haberi Paylaş

Ongun: "Kalemimle Gençlere Destek Oldum"

Ongun:
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuklara Kitap Söyleşileri’ne katılan yazar İpek Ongun, öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuklara Kitap Söyleşileri'ne katılan yazar İpek Ongun, öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuklara Kitap Söyleşileri'nin bu ayki konuğu İpek Ongun oldu. Türkiye'nin en sevilen gençlik romanı yazarlarından biri olan İpek Ongun'un, Nazım Hikmet Kültürevi'nde ve Üçevler Kütüphanesi'nde gerçekleştirdiği iki ayrı söyleşiye farklı okullardan toplam 415 öğrenci katıldı. Ongun, söyleşide hem gençlere tavsiyelerde bulundu, hem de mesleki tecrübelerini paylaştı.

Ongun, kendisinin de yazmadan önce gözlem ve araştırma yaptığını ifade etti. Kitaplarını yaklaşık iki yıla yakın zamanda yazdığını söyleyen Ongun, karakterleri içinde hissederek oluşturduğunu belirtti. Ongun, gençlik romanı üzerine eksikliği görerek bu alanda yazmaya başladığını söyleyerek, "Kalemimle gençlere destek oldum" dedi. - BURSA

Ongun: Kalemimle Gençlere Destek Oldum

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

İpek Ongun, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title