Oktay Bozkurt Haberleri

Oktay Bozkurt haber, Oktay Bozkurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oktay Bozkurt - 2.3.2019
Davamız, Gençleri Geleceğe Öz Güvenle Hazırlama Davası"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Bizim davamız, hem bugünümüz hem yarınlarımız olan gençlerimizi geleceğe öz güvenle hazırlama davasıdır.
Oktay Bozkurt - 27.12.2015
CHP Edirne İl Kongresi
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt da, artık Edirne halkının sesini çıkarma zamanının geldiğini söyledi.
Oktay Bozkurt - 5.12.2015
CHP Keşan İlçe Kongresi
Kongreye, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan. CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ile partililer katıldı.
Oktay Bozkurt - 28.11.2015
CHP Havsa Genel Kurulu
Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt'un katıldığı genel kurulda, 121 delege oy kullandı.
Oktay Bozkurt - 9.11.2015
CHP'li İnce'nin Olağanüstü Kurultay Çağrısı
Demokrasinin gereği olarak parti içinde yarışların olabileceğini ifade eden Bircan, kurultay çağrısına ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:   "Partimizin içerisinde şu anda bir hareketlenme var, ben burada örgütümle beraber hareket ederim. Ben bu çağrıyla ilgili sizin fikirlerinizi önemsiyorum. Ben kendi başıma bir hiçim. Sizlerin fikirleri ile oraya geleceğim. Ben orada bir imza vereceksem, bunun kararını beraber vereceğiz. Bu konuda sizinle fikir alışverişinde bulunmak istedim." Bir gazetecinin "CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt'un, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'yi desteklediği söyleniyor.
Oktay Bozkurt - 2.11.2015
Trakya'da AK Parti ve CHP'nin Oyları Yükseldi, MHP Oy Kaybetti - Kırklareli/
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kırklareli'nden genel ve detay görüntü- Esnaflardan Ziya Dedeoğlu ile röp.- Vatandaşlardan genel ve detay görüntü- MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner ile röp.- AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler ile röp.- Tekirdağ kent merkezinden genel ve detay görüntüler- AK Parti Tekirdağ İl Başkanı açıklaması Trakya'da AK Parti ve CHP'nin oyları yükseldi, MHP oy kaybetti- Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ'da, AK Parti ve CHP'nin oyları yükselirken, MHP'nin oylarında önemli ölçüde azalma oldu- Tekirdağ'da yaklaşık yüzde 5 oy kaybı yaşayan MHP'nin 7 Haziran'da kazandığı 1 milletvekilliği, AK Parti'ye geçti Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ'da, 1 Kasım Genel Seçiminde AK Parti ve CHP oylarını artırdı, MHP ise oy kaybetti. Tekirdağ'da yaklaşık yüzde 5 oy kaybı yaşayan MHP'nin 7 Haziran'da kazandığı 1 milletvekilliği, AK Parti'ye geçti.AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, Edirne'de, bir önceki seçime göre oy oranını yaklaşık yüzde 3 artıran CHP, Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan'ı yeniden TBMM'ye yolladı. 7 Haziran'a göre oylarını yüzde 3 artıran AK Parti'de Rafet Sezen milletvekili seçildi. MHP'nin oyları ise 7 Haziran'a göre yaklaşık 13 bin azalarak, yüzde 5 oranında geriledi.AK Parti Edirne İl Başkanı Yasemin Meral, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Edirne'de MHP'nin kaybettiği oyların AK Parti'ye geldiğini söyledi.Sonuçlardan memnun olduklarını dile getiren Meral, "Zaten MHP'nin seçmeni hem görüş olarak bize yakın hem de bizim gerçekten ayrı görmediğimiz seçmenlerimizdir. Bu yönde onlara da teşekkür ediyorum. Bütün vatandaşlarımız istikrardan yana olduğunu gösterdi. Ben hepsine teşekkür ediyorum, ülke için, vatan için, millet için en doğru kararın bu olduğunu düşünüyorum" dedi.CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt da CHP'nin "kalesinin" Edirne olduğunu söyledi.
Oktay Bozkurt - 2.11.2015
Trakya'da AK Parti ve CHP'nin Oyları Yükseldi, MHP Oy Kaybetti
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Edirne İl Başkanı Yasemin Meral'in açıklaması- CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt'un açıklaması - Şehirden detaylar Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ'da, 1 Kasım Genel Seçiminde AK Parti ve CHP oylarını artırdı, MHP ise oy kaybetti.
Oktay Bozkurt - 2.11.2015
Trakya'da AK Parti ve CHP'nin Oyları Yükseldi, MHP Oy Kaybetti
CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt da CHP'nin "kalesinin" Edirne olduğunu söyledi.
Oktay Bozkurt - 30.10.2015
Genel Seçime Doğru
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, yaptıkları çalışmaların karşılığını 1 Kasım'da alacaklarını bildirdi.
Oktay Bozkurt - 28.10.2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, cumhuriyetin korunması ve ödün vermeden yaşatılması gereken en değerli varlık olduğunu belirtti.
Oktay Bozkurt - 13.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Oturma eylemine, CHP Edirne milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının üyeleri katıldı.
Oktay Bozkurt - 4.10.2015
Genel Seçime Doğru
Seçimlerde üye sayılarının 14 katı kadar oy aldıklarını ifade eden Gürkan, "Üye sayımız 10 bin, seçimlerde 141 bin oy aldık. Siyasette başarı ölçüsü kazanmaktır. Oy oranını daha ileri taşımaktır. Eğer bu örgüt 7 Haziran'da, yüzde 54 oy oranıyla, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Türkiye'de en yüksek oyu almışsa, o örgütü sadece alkışlayıp, önünde saygıyla eğilmek gerekir. Bende alkışlıyorum." CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ise parti için çalışmayanların her zaman karşısında olacağını belirterek genel merkezlerinin belirlediği "Önce Türkiye" sloganının hakkını vermek için çalışacaklarını vurguladı.
Oktay Bozkurt - 26.9.2015
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Törene, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve partililer katıldı.
Oktay Bozkurt - 28.7.2015
Edirne'de 4 İş Yerinde Çıkan Yangın
CHP Edirne milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, il yönetim kurulu üyeleri ile Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş, iş yeri sahipleriyle görüştü, istek ve sıkıntılarını dinledi.
Oktay Bozkurt - 12.6.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Toplantıda, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve CHP Edirne üçüncü sıra milletvekili adayı Gürkan Güneser de konuşma yaptı.
Oktay Bozkurt - 9.6.2015
Milletvekilliği Genel Seçiminin Ardıdan
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, seçimlerde destek veren seçmene teşekkür etti.
Oktay Bozkurt - 1.6.2015
Bomba İmha Uzmanı Robot "Terme-Natör"
İnan, proje ile ilgili şu bilgileri aktardı: "Terma-Natör, üzerindeki kamera ve kavrama sistemleri ile bombanın bulunduğu alana gidip görüntüleme ve imha yapabiliyor. Kameralardaki görüntüleri gözlük ve monitörlere aktaran robot, aynı zamanda delme ve lazer sistemiyle bombayı, bulunduğu alana fünye koyarak patlatabiliyor. GPRS sitemi ile 1,5 kilometrelik alanda görüntüleme ve yer bildirimi de yapan robot, bomba imha uzmanlarına kolaylık sağlayacak." -"Projemizi daha da ilerleteceğiz" Tasarladıkları bomba imha uzmanı robotla ödül kazanan Terme Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Bölümü öğrencileri Özkan Şahin ve Oktay Bozkurt, elde ettikleri başarıdan duydukları mutluluğu dile getirdi.
Oktay Bozkurt - 28.5.2015
Genel Seçime Doğru
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ve partilileriyle vatandaşlarla buluşan Bircan, CHP'nin projelerini anlattı.
Oktay Bozkurt - 25.5.2015
Genel Seçime Doğru
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Merkez Türkiye Projesi, 2017'de hemen gelir getirmeye başlayacak çünkü kazma 2017'de vurulacak. Yatırımlar başladığı andan itibaren de istihdam getirecek olan bir projedir" dedi.  Öztrak, partisinin Tekirdağ İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'ye yönelik eleştirilerini değerlendirdi.  Öztrak, Adana'da durdurulan tırların hesabının verilemediğini öne sürerek, "İktidar partisinin IŞİD ile işbirliği yaptığı yönündeki uluslararası bazı mihraklardan gelen bilgilere, doğru düzgün cevap verilmemiştir. Bugün orada IŞİD'in ne yaptığı bellidir. Dün 400 insanı katletmiştir. Kim hangi terör örgütü ile bağlantılıdır, hem bu ülkede hemde dünyanın gözleri önünde açık seçik ortaya çıkmıştır. İktidar, kaybetmenin telaşı içindedir. Ama korkunun ecele faydası yoktur" ifadelerini kullandı.  CHP'nin "Merkez Türkiye Projesi"ne değinen Öztrak, "Bu proje 2017'de hemen gelir getirmeye başlayacak çünkü kazma 2017'de vurulacaktır. Yatırımlar başladığı andan itibaren de istihdam getirecek olan bir projedir" dedi.  Basın toplantısına, Tekirdağ CHP İl Başkanı Şeref Çetin, Edirne CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt, Kırklareli CHP İl Başkanı Recep Zengin ile partililer ve basın mensupları katıldı.
Oktay Bozkurt - 20.5.2015
Genel Seçime Doğru
Gaytancıoğlu'nun çalışmalarına CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ile Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş de eşlik etti.
Oktay Bozkurt - 30.4.2015
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne Doğru
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.
Oktay Bozkurt - 13.4.2015
Edirne'den Kısa Kısa
Törene, Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Ergün, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, CHP Edirne Milletvekili adayları katıldı.
Oktay Bozkurt - 8.4.2015
Genel Seçime Doğru
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, CHP'nin seçim startı vereceği İstanbul mitingine katılacaklarını belirtti.
Oktay Bozkurt - 1.4.2015
Genel Seçime Doğru
Toplantıya, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, birinci sıra milletvekili adayı Doç.
Oktay Bozkurt - 30.3.2015
Genel Seçime Doğru
Gürkan, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt'un da katıldığı ziyarette, parti içi yarışın bittiğini, bundan sonra topyekun bir destekle seçimi kazanmaya odaklanıldığını ifade etti.
Oktay Bozkurt - 24.3.2015
Genel Seçime Doğru
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, hafta sonu ön seçim yapılacağını belirtti.
Oktay Bozkurt - 23.2.2015
Edirne'den Kısa Kısa
Ne olursa olsun bu ülkenin silahlı kuvvetlerinin, bu ülkenin hükümetinin bu toprağı korumak gibi bir mecburiyeti olduğunu ifade eden Bayraktar, şunları kaydetti: "Aklımıza bundan sonra her risk görüldüğünde her sıkıştığında hangi toprağı bırakacağı sıranın hangisinde olduğu geliyor. Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolunun akşam saatlerinde hükümet tarafından korkakça yüz üstü bırakılarak Türkiye'nin şah damarı kesilmiş sınırlarımız dışarıdaki ecdat yadigarı topraklar teröristlerin tehdit ve şantaj ile zoraki terk edilmiştir. "   -CHP'de tepki gösterdi   CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt da Şah Fırat Operasyonu'nu eleştirdi.
Oktay Bozkurt - 3.2.2015
Edirne'den Kısa Kısa
Edirne'de, ciddi bir doğal felaket yaşandığını vurgulayan Suiçmez, şöyle konuştu: "Düne göre bir düşüş olmuş. Bu sevindirici bir durum. Tabii taşkınla beraber tarlalara kum yığılması oldu. Böyle bir felaket sonucu can kaybının yaşanmaması bizim için sevindirici bir durum. Biz il genel meclisi olarak sular çekildiğinde neler yapabiliriz, vatandaşlarımızın yaralarını nasıl sarabiliriz bunları konuşucağız."    CHP heyeti incelemede bulundu   CHP Edirne İl Başkanlığı heyeti, nehir taşkınlarından zarar gören alanlarda inceleme yaptı.  İl Bşakanı Oktay Bozkurt, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, taşkının bir felaket olduğunu söyledi.
Oktay Bozkurt - 9.12.2014
Edirne Barosu'ndan CHP'ye Ziyaret
Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt'u ziyaret etti.
Oktay Bozkurt - 30.11.2014
CHP Edirne İl Başkanı Bozkurt Açıklaması
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, il teşkilatındaki herkesin görevinin başında olduğunu söyledi.
Oktay Bozkurt - 22.11.2014
24 Kasım Öğretmenler Günü
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, öğretmenler gününün, fedakar ve cefakar öğretmenlerin değerinin bir kez daha düşünülerek onların millet için değerinin anımsandığı bir gün olması gerektiğini bildirdi.
Oktay Bozkurt - 20.11.2014
CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Yapılacak
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, yaptığı açıklamada, Ankara'da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüklerini belirtti.
Oktay Bozkurt - 8.11.2014
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" dediğini hatırlatan Sezen, şunları kaydetti: "Atatürk'ün aziz hatırasına sahip çıkmak, onun en büyük eserim dediği cumhuriyetimizi, daha güçlü, daha demokratik, daha kalkınmış hale getirmek Atamızın kendi deyimiyle muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmakla mümkün olacaktır. Bugün bizler Cumhuriyetimizin kuruluş ilkelerine, ideallerine sımsıkı bağlı kalarak, cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, kazanımlarını artırarak, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyelere taşıyarak yolumuza devam ediyoruz. İnanıyorum ki, gelecek nesillerimiz de Cumhuriyetimizi ilelebet sonsuza kadar götürmek için aynı azim ve kararlılıkla mücadele vereceklerdir. Bu inançla, vefatının 76 yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyorum."   -CHP Edirne İl Başkanı Bozkurt   CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Oktay Bozkurt - 26.10.2014
CHP Parti Meclisi Üyesi, Gazeteci-yazar Özkan'dan CHP'ye Ziyaret
CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ise CHP'nin çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini kaydetti.
Oktay Bozkurt - 20.10.2014
Edirne'de CHP'lilerden Adliye Önünde Eylem
İl Başkanı Oktay Bozkurt, çelenk bırakılmasının ardından yaptığı açıklamada, partisinin, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili takipsizlik kararı verilen 17 Ekim'i, "adaletin kara günü" ilan ettiğini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oktay Bozkurt Haberleri | Oktay Bozkurt Kimdir - Haberler - Oktay Bozkurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oktay Bozkurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19'a karşı her gün 15 bin noktadan mücadele veriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 07:13:50. #1.15#
title