OĞUZHAN BİNGÖL HABERLERİ

Oğuzhan Bingöl Haberleri

Oğuzhan Bingöl haber, Oğuzhan Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oğuzhan Bingöl 2.6.2020
Vefa Sosyal Destek Grubuna saldıran Eren Yıldırım tahliye edildi
Merkez Yüreğir Kaymakamlığı önünde, 14 Mayıs'ta meydana gelen olayda, iddiaya göre, CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım ve beraberindekiler, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile 2 araç arasında fakir vatandaşlara dağıtımı için soğan aktarımı yapan Vefa Sosyal Destek Grubu'na hakaret etti.
Oğuzhan Bingöl 2.6.2020
Vefa Grubu'na saldırıyla ilgili CHP Gençlik Kolları Başkanına 5 yıla kadar hapis istemi
Savcılıkça, 14 Mayıs'ta Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'ün katılımıyla kaymakamlığın önünde Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından gerçekleştirilen yardım dağıtımı sırasında, çalışmayı engellemeye yönelik sözlü ve fiziksel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım ve diğer tutuksuz şüpheliler H.
Oğuzhan Bingöl 2.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Adana'da Vefa Destek Grubu'na saldıran CHP'li Yıldırım tahliye edildi  ADANA'da, yardım dağıtan Vefa Sosyal Destek Grubu'na saldıran CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım, tutuklu bulunduğu Adana Kürkçüler F Tipi Cezaevi'nden tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.  Merkez Yüreğir Kaymakamlığı önünde, 14 Mayıs'ta meydana gelen olayda, iddiaya göre, CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım ve beraberindekiler, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile 2 araç arasında yardım kolisi aktarımı yapan Vefa Sosyal Destek Grubu'na hakaret etti.
Oğuzhan Bingöl: Saldırıya uğrayan kaymakam konuştuOğuzhan Bingöl 18.5.2020
Oğuzhan Bingöl 18.5.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay'dan "Vefa Grubu"na yapılan saldırıyla ilgili açıklama Açıklaması
Ay, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, "CHP'nin Yüreğir'de Kaymakam Oğuzhan Bingöl, Vefa Grubu ve polisleri hedef alarak 'eşkiyalık, vandallık ve zorbalık' sergilediğini" belirtti.
Oğuzhan Bingöl 18.5.2020
Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir'den çalışması engellenen Vefa Sosyal Destek Grubuna geçmiş olsun...
Yüreğir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Kocaispir, Kaymakam Oğuzhan Bingöl ve Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerine yönelik gerçekleşen saldırı sonrasında geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere Yüreğir Kaymakamlığını ziyaret etti.
Oğuzhan Bingöl 18.5.2020
CHP'li Salıcı'dan "Vefa Sosyal Destek Grubu'na yapılan saldırı" açıklaması Açıklaması
Olay Valilikçe olaya ilişkin 15 Mayıs'ta yapılan yazılı açıklamada, 14 Mayıs saat 22.00 sıralarında Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'ün katılımıyla Vefa Sosyal Destek Grubunca gerçekleştirilen yardım dağıtımı sırasında, 4 kişinin çalışmayı engellemeye yönelik sözlü ve fiziksel saldırıda bulunduğu belirtilerek "Olayın ardından güvenlik birimlerimizce yakalanan şüphelilerden birinin CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım olduğu anlaşılmıştır.
Oğuzhan Bingöl 18.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-5
Adana'da Vefa Sosyal Destek Grubu'na saldırının görüntüleri ortaya çıktı ADANA'da, CHP Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım ve beraberindekilerin Vefa Sosyal Destek Grubu'na yaptığı saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Yıldırım tarafından çekildiği iddia edilen görüntülerde, şüphelilerin, 'Vefa' ekibi ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttığı sırada başlattığı sözlü tartışmanın, saldırıya dönüştüğü anlar yer aldı. Saldırıya uğrayan Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ise "Başında bulunduğum Vefa Sosyal Destek Grubu'muz, art niyetli kişilerin saldırısına uğramıştır" dedi.
Oğuzhan Bingöl: Saldırıya uğrayan kaymakam konuştuOğuzhan Bingöl 18.5.2020
Oğuzhan Bingöl 18.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Haber: Fatih POYRAZ/ANKARA, - ======================== ADANA'DA, VEFA DESTEK GRUBU'NA SALDIRANLARIN SUÇ DOSYALARI KABARIK ÇIKTI   ADANA'da, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile yemek dağıtan Vefa Sosyal Destek Grubu'yla tartışıp, saldırıda bulunan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım'ın yanındaki 3 kişinin, 'kasten yaralama' ve 'ateşli silah ve bıçak bulundurma' suçlarından kayıtlarının olduğu ortaya çıktı.
Oğuzhan Bingöl 17.5.2020
Çalışması engellenen Vefa Sosyal Destek Grubu ekibi ve tanıklar olay anını anlattı
Kaymakam Oğuzhan Bingöl'ün de ekibi koordine etmek için bölgede bulunduğunu belirten Bülbül, "Yanında koruması da vardı.
Oğuzhan Bingöl 17.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Adana'da, Vefa Destek Grubu'na saldıranların suç dosyaları kabarık çıktı   ADANA'da, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile yemek dağıtan Vefa Sosyal Destek Grubu'yla tartışıp, saldırıda bulunan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım'ın yanındaki 3 kişinin, 'kasten yaralama' ve 'ateşli silah ve bıçak bulundurma' suçlarından kayıtlarının olduğu ortaya çıktı.
Oğuzhan Bingöl 16.5.2020
Adana'daki Vefa Sosyal Destek Grubu'na saldırıyla ilgili CHP Gençlik Kolları Başkanı tutuklandı
Vefa Sosyal Destek Grubu'nun, iki gün önce Yüreğir Kaymakamlığı önünde Kaymakam Oğuzhan Bingöl'ün de katılımıyla gerçekleştirdiği yardım dağıtımı sırasında saldırıya uğramasıyla ilgili gözaltına alınanlar arasındaki Yıldırım'ın serbest bırakılmasına Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti.
Oğuzhan Bingöl 16.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Posta merkezinde yakalanma güvenlik kamerası -Polis ekiplerinin çete üyesini yakalaması -Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarılmaları Haber: Huzeyfe ÖZDEMİR-Kamera: Muammer İRTEM/BURSA, ======================= Vefa Grubu'na saldırı iddiasında CHP Gençlik Kolları Başkanı için yeniden gözaltı kararı ADANA'da, Yüreğir Kaymakamlığı'na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleriyle yaşadığı tartışma sonucu gözaltına alınıp, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım'ın, itiraz üzerine yeniden gözaltına alınması kararı çıkartıldı.  Olay, önceki akşam 22.00 sıralarında Atakent Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan Yüreğir Kaymakamlığı önünde meydana geldi. Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile birlikte yemek dağıtımı yapan Vefa Sosyal Destek ekibi ile bu sırada yoldan geçen CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım arasında tartışma çıktı.
Oğuzhan Bingöl 16.5.2020
Adana Valiliğinden Vefa Sosyal Destek Grubu'nun engellenmesine kınama Açıklaması
Valilikten yapılan açıklamada, 14 Mayıs'ta saat 22.00 sıralarında Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'ün katılımıyla kaymakamlığın önünde Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından gerçekleştirilen yardım dağıtımı sırasında, 4 saldırganın çalışmayı engellemeye yönelik sözlü ve fiziksel saldırıda bulunduğu belirtildi.
Oğuzhan Bingöl 15.5.2020
CHP'li gençlik kolları başkanı, Vefa Grubu görevlilerine saldırdı iddiası
ADANA'da, CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım, Yüreğir Kaymakamlığı'na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleriyle yaşadığı tartışma sonucu gözaltına alındı. Yıldırım, sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay da yaşanan olaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Kaymakam Oğuzhan Bingöl ile ekibinin fiziki ve sözlü saldırıya uğradığını ileri sürdü.
Oğuzhan Bingöl 15.5.2020
AK Parti Adana İl Başkanı Ay, Yüreğir Vefa Sosyal Destek Grubu'nun engellenmesini kınadı
Ay, açıklamasında olay yerinde bulunan Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ve beraberindekilerin, saldırıda bulunan grubu sakinleştirmek istediğini ancak grubun Bingöl ve beraberindekilere de sözlü ve fiziki saldırıda bulunduklarını kaydetti.
Oğuzhan Bingöl 15.5.2020
Adana'da Vefa Yardımlaşma Grubu'na saldırı
Adana'da Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl'ün de katıldığı Vefa Yardımlaşma Grubu'nun yardım dağıtımı organizasyonuna CHP'li olduğu iddia edilen bir grup önce sözlü sonra da fiziki saldırıda bulundu.
Oğuzhan Bingöl 15.5.2020
Adana'da Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmasını engelleyen 4 şüpheli gözaltına alındı
Vefa Sosyal Destek Grubu'nun, Yüreğir Kaymakamlığı önünde Kaymakam Oğuzhan Bingöl'ün de katılımıyla gerçekleştirdiği yardım dağıtım çalışmalarını 4 kişi engellemek istedi.
Oğuzhan Bingöl 3.7.2019
Adana'da yabancılara yönelik değerlendirme toplantısı
Toplantıya, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ile ilgili diğer yetkililer katıldı.
Şu an buradasınız: Oğuzhan Bingöl Haberleri | Oğuzhan Bingöl Kimdir - Haberler - Oğuzhan Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oğuzhan Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Vefa Sosyal Destek Grubuna saldıran Eren Yıldırım tahliye edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 15:31:19. #1.15#
title