Nurten Öztürk Haberleri

Nurten Öztürk haber, Nurten Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurten Öztürk - 08.07.2021
Kadına Şiddet Komisyonu, kadın girişimcileri dinledi
Kadına yönelik şiddetin sebeplerinin araştırılması amacıyla kurulan Meclis araştırma komisyonu, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık başkanlığında toplandı. Komisyon, MÜSİAD, TÜSİAD, TOBB, TİSK, HAK- İŞ, TÜRK- İŞ VE  MEMUR- SEN temsilcilerini dinledi. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk, komisyona yaptığı sunumda; kadına yönelik şiddetin çok çeşitli nedenleri olduğunu belirterek, "Bu nedenlere baktığımızda öncelikle olarak gördüklerimiz, ekonomik eşitsizlikler, toplumsal cinsiyet eşitsizliği, eşitsizliği körükleyen politikalar, zayıf ekonomik güvence ağları, yasaların uygulanmasındaki yetersizlikler, şiddeti pekiştiren kültürel normlar, yoksulluk, işsizlik, psikolojik bozukluklar ve toplumsal travmalar, doğuştan itibaren egosu şişirilmiş, kendine güvensiz korkak erkekler.
Nurten Öztürk - 08.07.2021
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyonu toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk, kadın ile erkek arasında eşitlik sağlanmadan kadına yönelik şiddetle mücadelede başarılı olunamayacağını söyledi.
Nurten Öztürk - 17.06.2021
18. Kalite ve Başarı Sempozyumu başladı
Açılış konuşmalarının ardından "Değişimin özünde" başlıklı ilk oturumda, ???????Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk şirketlerine ilişkin deneyimlerini paylaştı.
Nurten Öztürk - 24.05.2021
Meriç'i tüm Trakya'da dolaştırmalıyız
Ekonomi Gazetecileri Derneği'nin (EGD) 'Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor' Program bu haftaki Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk oldu.
Nurten Öztürk - 11.04.2021
KTO'da "İş Hayatında Kadının Rolü" semineri
Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından düzenlenen "İş Hayatında Kadının Rolü" konulu seminere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk konuk oldu.
Nurten Öztürk - 06.04.2021
OPET Tarihe Saygı Projesi "Bir Destandır Gelibolu" adıyla kitaba dönüştü
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, "Biz OPET olarak bu görev ve sorumluluklarımızın her zaman bilincinde olduk.
Nurten Öztürk - 04.03.2021
Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi
"Kadınlar her alanda ısrarla 'Ben varım' demeli" Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk ise kadınların her alanda ısrarla "Ben varım" demesi gerektiğini belirterek, "İnsana yönelik projeler oluşturmaya başladık, ilki temiz tuvalet kampanyasıydı sonrasında da birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik.
Nurten Öztürk - 15.01.2021
Mikro işletmelere hijyen eğitimi için "İşimiz Temiz" projesi başlatıldı
Hisarcıklıoğlu, projenin ekonomik bir karşılığı da olacağını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Özellikle turizm merkezlerinde esnafın ve girişimcilerin şikayetlerinden biri de 'her şey dahil' sisteminin de etkisiyle, yabancı turistlere ulaşamamaktı. Fakat bunun bir nedeni de otellerde sunulan ortamı, dışarıda aynı standartta sunma konusundaki eksiklerimizdi. İşimiz Temiz projesi, hizmet sektöründeki yeme-içme, konaklama ve ulaşım alanında faaliyet gösteren mikro işletmelerin öne çıkmalarına, tüketicilerin ve özellikle turistlerin buraları tercih etmesine destek verecektir. 81 ilde, 7 bin üyesiyle dünyanın en geniş kadın girişimci ağlarından biri olan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimizle şu an 3 pilot ilde başlatılan bu proje, daha sonra tüm illere de yayılacaktır." "Mikro işletmelerin temiz ve sağlıklı hizmet sunmalarını amaçlıyoruz" TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk de OPET olarak paydaş katılımı esasıyla toplumsal sorunlara çözüm arayan, uzun vadeli projeler ürettiklerini ve bu konuda birçok projeye de tam destek verdiklerini ifade etti.
Nurten Öztürk - 31.12.2020
Son dakika haberleri | EGD geleneksel "Yeni Yıl Buluşması" hibrit olarak düzenlendi
Gecede vefa-şükran belgesi de verildi. Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Özak Global Holding Kurucusu Cemal Akbalık, Tezmaksan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydoğdu, Seyidoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Necati Göksu, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, ÇEVKO Yönetim Kurulu Başkanı Okyar Yayalar, Dimes Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Diren, Teksan Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Ata, Merhum iş adamı Nahit Kemalbay adına PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu belgelerini aldı.
Nurten Öztürk - 19.11.2020
Trabzon Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Göç, Dünya Kadın Girişimciler Gününü kutladı
Kurulun amacının, ülkedeki kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi olduğunu dile getiren Göç, kurulun onursal başkanlığını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, kurul başkanlığını da Opet Yönetim Kurulu Kurucu üyesi Nurten Öztürk'ün yaptığını aktardı.
Nurten Öztürk - 18.11.2020
OPET'ten Troya'ya "etno-köy"
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, 2006 yılından bu yana Çanakkale'de yaptıkları çalışmalarla bölgede büyük değişim gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Nurten Öztürk - 04.11.2020
TOBB Kadın Girişimciler İstişare Kurulu Toplantısı
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu'nun yeni başkanının Opet'in kurucusu Nurten Öztürk olduğunu bildiren Hisarcıklıoğlu, Öztürk'ün pek çok sosyal sorumluluk projesini de başarıyla hayata geçiren, aktif ve dinamik bir girişimci olduğunu ifade etti.
Nurten Öztürk - 27.09.2020
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Nurten Öztürk seçildi
Zeynep Erkunt Armağan'dan boşalan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Opet Petrolcülük AŞ Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk seçildi.
Nurten Öztürk - 17.08.2020
OPET Dünya Kurumsal Golf Turnuvası-Türkiye şampiyonları belli oldu
Kazanan takımlara ödülleri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk ve Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk tarafından verildi.
Nurten Öztürk - 12.03.2020
İstiklal Marşı'nın kabulünün 99. yıl dönümü
Nurdağı Nurten Öztürk İlkokulu Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğe, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Aslan, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Sevindi, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, öğretmen, öğrenciler, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Nurten Öztürk - 16.12.2019
Fikret Öztürk Golf Turnuvası sona erdi
Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Carya ve National golf kulüplerinde oynanan Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası'na 8 golf kulüpten 80 golfçü katıldı. 3 gün süren turnuva sonunda şampiyonluğu, geçen yıl olduğu gibi Bodrum Golf Kulübü kazandı. İkinciliği Kemer Golf Kulübü elde ederken, üçüncü ise İstanbul Golf Kulübü oldu. Turnuvada tanınmış iş insanlarından Fikret Öztürk, Kıvanç Oktay, Ali Nuri Türker ve Hasan Karagöz de mücadele etti. Turnuva sonunda dereceye giren takımların kupalarını Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk verdi.
Nurten Öztürk - 12.11.2019
Opet Trafik Dedektifleri 7. Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi
Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'nde bulunan bir otelde gerçekleştirilen eğitimin açılışında konuşan Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeye jandarma personelinin de dahil edilmesiyle Trafik Dedektifleri Projesi'nin kırsal kesimlerde yaşayan çocuk ve gençlere de eğitim verme imkanına kavuştuğunu söyledi.
Nurten Öztürk - 12.11.2019
Opet Trafik Dedektifleri 7. Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi
Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'nde bulunan bir otelde gerçekleştirilen eğitimin açılışında konuşan Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeye jandarma personelinin de dahil edilmesiyle Trafik Dedektifleri Projesi'nin kırsal kesimlerde yaşayan çocuk ve gençlere de eğitim verme imkanına kavuştuğunu söyledi.
Nurten Öztürk - 18.10.2019
Öğrencileri Cemile öğretmeni gözyaşlarıyla andı
GAZİANTEP'te, görev yaptığı okula giderken, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkıp, şarampole devrilen otomobilde yaşamını yitiren Türkçe öğretmeni Cemile Hoşca (29), öğrencileri tarafından anıldı. Hoşca'nın masasına çiçekler koyan öğrencileri, gözyaşlarına hakim olamadı.  Kaza, dün sabah saatlerinde, Nurdağı- Bahçe yolunun 2'nci kilometresinde meydana geldi. Nurdağı'nda görev yaptığı okula giden öğretmen Cemile Hoşca yönetimindeki 01 DUN 98 plakalı otomobil, yağmur nedeni ile kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak yaklaşık 30 metrelik şarampole yuvarlandı. Kazada, 5 yıllık öğretmen Cemile Hoşca, yaşamını yitirdi. Bir yıldır Nurdağı Nurten Öztürk Ortaokulu'nda Türkçe öğretmenliği yapan Cemile Hoşça'nın ölümü yakınlarını ve öğrencilerini yasa boğdu.
Nurten Öztürk - 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
-Kardelen Çetin'in amcası Necdet Çetin ve babası Saffet Çetin'in yan yana görüntüleri Haber - Kamera: Eşber OKAYER / KUŞADASI (Aydın), ==================== Öğrencileri Cemile öğretmeni gözyaşlarıyla andı GAZİANTEP'te, görev yaptığı okula giderken, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkıp, şarampole devrilen otomobilde yaşamını yitiren Türkçe öğretmeni Cemile Hoşca (29), öğrencileri tarafından anıldı. Hoşca'nın masasına çiçekler koyan öğrencileri, gözyaşlarına hakim olamadı.  Kaza, dün sabah saatlerinde, Nurdağı- Bahçe yolunun 2'nci kilometresinde meydana geldi. Nurdağı'nda görev yaptığı okula giden öğretmen Cemile Hoşca yönetimindeki 01 DUN 98 plakalı otomobil, yağmur nedeni ile kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak yaklaşık 30 metrelik şarampole yuvarlandı. Kazada, 5 yıllık öğretmen Cemile Hoşca, yaşamını yitirdi.  Bir yıldır Nurdağı Nurten Öztürk Ortaokulu'nda Türkçe öğretmenliği yapan Cemile Hoşça'nın ölümü yakınlarını ve öğrencilerini yasa boğdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurten Öztürk Haberleri | Nurten Öztürk Kimdir - Haberler - Nurten Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurten Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Girişimin Kadın Kahramanları Projesi girişimci kadınları destekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.07.2021 15:50:53. #1.13#

title