Nurettin Demirtaş Haberleri

Nurettin Demirtaş haber, Nurettin Demirtaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Demirtaş - 12.03.2021
Nurettin Demirtaş'ın kitabının İstanbul Kitapçısı'nda satışı İBB Meclisi'nde tartışma yarattı
Terör örgütü PKK üyesi Nurettin Demirtaş'ın kitabının İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) ait İstanbul Kitapçısı'nda satılması İBB Meclisi'nde tartışma yarattı.
Nurettin Demirtaş - 28.02.2021
Nurettin Demirtaş'ın yazdığı "Onur Borcu" isimli kitaba yasak kararı
İçişleri Bakanlığı Terörden Arananlar Listesi'nde kırmızı kategoride yer alan "Şiyar" kod adlı Nurettin Demirtaş'ın yazdığı "Onur Borcu" isimli kitapla ilgili basım, dağıtım, satış yasağı getirilmesine ve kitaplara el konulmasına mahkemece karar verildi.
Nurettin Demirtaş - 25.02.2021
AK Partili Aydemir, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tescili bir teröristin kitabını pazarladığını söyledi
Tescilli bir teröristin kitabının İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından satışa sunulduğunu söyleyen Aydemir, şöyle devam etti: "İstanbul Büyükşehir Belediyesi teröristin kitabını pazarlayıcı pozisyon almıştır. Orada her şey iyi olacak diye oy verdiler. İyi olan bu muydu? Nurettin Demirtaş denen adam şu anda dağda, tescili terörist, bunun kitabını İstanbul Büyükşehir Belediyesi pazarlıyor.
Nurettin Demirtaş - 25.02.2021
AK Parti'li Subaşı: "Türkiye karşıtı kim varsa CHP'nin yanında"
"Türkiye karşıtı kim varsa CHP'nin yanında" olduğunu söyleyen Subaşı, şunları kaydetti: "Bu dil Türkiye'nin dili değil. Mavi Vatan kavramından habersiz, 'Libya'da ne işimiz var?' derken kullanılan dil, kimin dili? Baskına uğrayan Türk gemisinde Yunan tezini savunmak neyin nesidir? Bu CHP, hangi CHP? Acaba, kendi iç sorunlarını çözme kapasite ve cesareti olmadığı için gerçekleri örtmek adına mı AK Parti'ye, sayın Cumhurbaşkanımıza, saygıdeğer aile bireylerine karşı saldırgan ve iftira dili kullanılmaktadır? 2002'den bugüne girdiği tüm seçimleri kaybeden bir CHP bu başarısızlığı, bu çöküşü gizlemek adına mı bu söylemi tercih etmektedir? Eli kanlı hain terör örgütüne 'kahrolsun PKK' diyememesi, milli konularda ilgisiz kalması göstermiştir ki CHP'de mızrak çuvala sığmaz oldu. Takke düştü kel göründü." Subaşı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki kitapçılarda, Selahattin Demirtaş'ın PKK terör örgütü mensubu kardeşi Nurettin Demirtaş'ın "Onur Borcu" kitabının satışının yapıldığını belirterek "Halen aranmakta olan bir teröristin kitabının satışa sunulması için kimler talimat verdi, sorumluları kimler?" diye sordu.
Nurettin Demirtaş - 09.01.2021
İçişleri Bakanı Soylu, "1000 Şehide 1000 Su Kuyusu" projesi sergisinin açılışında konuştu Açıklaması
Diyarbakır annelerinin yanına 3 ayda bir gittiğini ve onları dinlediğini belirten Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen gün o annelerden birisi öyle bir söz söyledi ki benim de aklıma gelmeyen, 'Selahattin Demirtaş'ın annesi, Selahattin Demirtaş'ı devletten istiyor da öbür oğlu Nurettin Demirtaş'ı PKK'dan niye istemiyor acaba?' Hakikaten ancak dokunursanız bazen gerçekleri hissedebilir ve anlayabilirsiniz.
Nurettin Demirtaş - 21.10.2020
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Nurettin Demirtaş - 16.02.2020
Nurettin Demirtaş'tan çökme noktasındaki terör örgütü için ayaklanma ve eylem çağrısı
Eski HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın dağdaki terörist kardeşi Nurettin Demirtaş, operasyonlarla bitme noktasına gelen terör örgütünü bir arada tutabilmek için örgüte müzahir yayın organlarına sık sık açıklamalarda bulunarak ayaklanma ve eylem çağrısı yapıyor.
Nurettin Demirtaş - 20.09.2018
Diyarbakır'da 6'sı Eski Hdp'li 8 Milletvekilinin Yargılandığı Dava
Ayrıca dava dosyasında firari olan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş ve KCK Yürütme Konseyi Üyesi Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 21 kişi hakkında yakalama kararı bulunuyor.
Nurettin Demirtaş - 22.01.2018
Hdp Milletvekili Yıldırım Hakkında "Yakalama" Kararı
Aynı davada, firari olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş ve KCK Yürütme Konseyi Üyesi Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 21 kişi hakkında da daha önce yakalama kararı verilmişti.
Nurettin Demirtaş - 18.04.2017
Hdp Milletvekili Taşdemir Serbest Bırakıldı
Dosyada, firari olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi terör örgütü PKK/KCK'nın elebaşı Nurettin Demirtaş ve Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 21 sanık hakkında da "yakalama" kararı bulunuyor.
Nurettin Demirtaş - 18.04.2017
Hdp Milletvekili Taşdemir Hakkındaki "Yakalama" Kararı
Dosyada, firari olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi terör örgütü PKK/KCK'nın elebaşı Nurettin Demirtaş ve Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 21 sanık hakkında da "yakalama" kararı bulunuyor.
Nurettin Demirtaş - 11.04.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü dökümü ---------------------------- -Bakanın konuşması -Kahvaltıdan görüntü ve detaylar var Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ====================================================== 6)HDP MİLLETVEKİLİ DİRAYET TAŞDEMİR HAKKINDA YAKALAMA KARARI HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Taşdemir hakkında, KCK ana davasından ayrılan ve 8 milletvekilinin yargılandığı davada, savunma ve ses analizi vermediği için yakalama kararı çıkarıldı.  KCK ana davasında yargılanan ancak dokunulmazlıkları olduğu için ifadeleri alınmadığından dosyaları ayrılan HDP milletvekilleri Osman Baydemir, Ahmet Yıldırım, Besime Konca, Nadir Yıldırım, Alican Önlü, Çağlar Demirel, Dirayet Taşdemir ve Selma Irmak'ın yargılanmasına Diyarbakır 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Davanın bugün görülen duruşmasına milletvekilleri katılmazken, avukatları hazır bulundu. Duruşmada görüşü sorulan savcı, dosyada savunması alınmayan ve analiz için ses kaydı vermeyen HDP Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir hakkında yakalama kararı çıkarılmasını talep etti. Daha sonra söz alan sanık avukatı Mesut Beştaş, müvekkilinin kaçma durumu olmadığını belirterek, savcının talebinin reddedilmesini istedi. Kararını açıklayan mahkeme, milletvekili Taşdemir hakkında yakalama kararı çıkarılmasına hükmetti.  YAKALAMA KARARI OLANLAR Mahkeme, KCK ana davasında yargılanan ve aralarında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi Nurettin Demirtaş, Hüseyin Zorlu, Fikri Aktaş, Müzeyyen Güneş, Nadire Nergiz, Mesude Şahin, Kenan Ayaz, Gülabi Dere, Özlem Tanrıkulu, Hamit Aslan, Nesrin Deniz, Remzi Kartal, Sabri Ok, Mustafa Sarıkaya, Şükran Aydın, Mehmet Ermiş, Mehmet Duman, Gülistan Aksoy, Gülay Calap, Ünal Ahmet Çelen ve Erkan Pişkin hakkındaki yakalama emirlerinin infazın gerçekleşmesinin beklenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.
Nurettin Demirtaş - 13.12.2016
Hdp'li 8 Milletvekili Hakkındaki "Zorla Getirilme" Kararı
Ayrıca dava dosyasında firari olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş ve KCK Yürütme Konseyi Üyesi Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 21 kişi hakkında yakalama kararı bulunuyor.
Nurettin Demirtaş - 01.07.2016
Kck Ana Davasındaki 8 Milletvekilinin Fezlekesi Mahkemede
Mahkeme firari sanıklardan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ağabeyi Nurettin Demirtaş ve KCK Yürütme Konseyi Üyesi Sabri Ok'un da aralarında bulunduğu 22 sanık hakkındaki dosyanın da ayrılmasına karar vermişti.
Nurettin Demirtaş - 04.05.2016
TBMM Genel Kurulu
Aydemir, asıl yüzleşilmesi gereken bir gerçeğin ortaya konulması gerektiğini, bunun 13 Mart 2016'daki Ankara Kızılay'da 36 vatandaşın hayatını kaybetmesi olduğunu söyledi. Aydemir, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, Kandil'deki ağabeyi Nurettin Demirtaş imzalı bir yazıyı okuyarak, yazıda, bu eyleme övgüler düzüldüğünü ifade etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurettin Demirtaş Haberleri | Nurettin Demirtaş Kimdir - Haberler - Nurettin Demirtaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Demirtaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Ermenek Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 15:07:18. #1.15#

title